10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Şartlı1 yarışta öncelikle iki isime şans veriyorum bunlardan ilki uzun zamandır idmanda olan 1-CRIMIAN WIND ve 2-DIDACTIC. Daha sonra ise 3-SEA SOUND, 5-UÇANOK, 7-LISSANDRA ve 8-ROSABAYA sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Ağır kilosuna rağmen bundan önceki sınavında çok sert rakiplerle mücadele eden 1-DÖVER favorim. Sonlarda sıkı gelebilecek olan 3-AYAHNA, hafif sikletiyle 8-KORCAN, son beşinciliğinde kıpırdanan 5-PEKSOYUNOĞLU, 6-GEZGİNCİ ve 11-PRATİK NEVZAT şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Sonlarda kuvvetli gelmesi muhtemel 1-KINALI KUZU favorim. Son koşusunu ölçü almadığım 2-RENGÜL, 6-KISRAKBAŞI ve 3-ALDERAMİN şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Yeni sezona müthiş bir başlangıç yapan 1-ZAFER ATEŞİ ve önde kendi temposunu vermesini beklediğim 2-BAYBAŞKAN’ı ayıramadım.

5.AYAK: Çalışmalarını çok beğendiğim 5-TİJİWARE ve 6-BLANKA favorilerim. Rakip gördüğüm isimler ise 7-ÇIKSALIN ve 9-LAST PRINCESS.

6.AYAK: Uzun mesafede eksik olduğunu düşündüğüm 5-İZDAHİ’nin son yarışını önemsemiyorum bugün sonlarda çok etkili bir sprint atmasını beklediğim isim kalabalık koşuda trafik problemi yaşamaz ise koşuyu kazanmasını bekliyorum yanına at yazmayacağım.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2-3-5-7-8
2.AYAK: 1-3-5-8-6-11
3.AYAK: 1-2-6-3
4.AYAK: 1-2
5.AYAK: 5-6-7-9
6.AYAK: 5

KUPON TUTARI: 69,12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlık teşekkür ederim iyiki varsın

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans