10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Çalışmaları ve jokeyi nedeniyle cazip konumda olacağını düşündüğüm kaliteli bir kan hattına sahip (3) SEA SOUND favorim. Babası aygırlık kariyerinin başında olan Arıca ekürisinin tayı (2) CRIMIAN WIND çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Çalışmaları fena olmayan bir başka isim (2) DİDACTİC’i de yazarak açılışı yapıyorum.

4. KOŞU: Uygun kilosuyla (8) KORCAN favorim. (3) AYAHNA sprintini tutturursa kazanabilir. Bir de öne düşecek (1) DÖVER’i yazıyorum.

5. KOŞU: Aprantisi kötü binmezse biraz kısa mesafeye rağmen (1) KINALI KUZU’nun kazanması lazım. Üzerindekine güvenemedim o nedenle normal kuponda yıkacağım.

6: KOŞU: Üst üste kolay yarışlar kazanan (1) ZAFER ATEŞİ için fazla bir şey söylemeye gerek yok sanırım.

7. KOŞU: Çalışmaları iyi, piste yatkın olmasının yanında rakip gördüğüm isimlerin dişi olması nedeniyle (2) GANGSTER bir adım önde tuttuğum tay. Havin’in kızı (7) ÇIKSALIN ve iyi hazırlıklarıyla (6) BLANKA daha sonra. Sürpriz olarak (8) KONÇİ KONÇİ ve muhtemelen favori çıkacak (9) LAST PRINCESS.

8. KOŞU: Yeni maidendan çıkmasına rağmen kazanırken Sadettin Boyraz’ın zorlamadığını gözlemlediğim (9) ACARTÜRK’ü bir adım önde görüyorum. Potansiyelini henüz gösteremeyen (5) İZDAHİ, (8) DOĞUŞAN ve (6) HERAKLES daha sonra şans verdiğim isimler.

ALTILIM
1.AYAK: 3,1/2
2.AYAK: 8,3,1
3.AYAK: 1/3,6,4
4.AYAK: 1
5.AYAK: 2,7,6,8,9
6.AYAK: 9/5,8,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

redapple
Üye
redapple

Hocam son ayakta Bursa’da agf’den düşmeyen reşit bey sanki bu yarışı hedef yapmış gibi …