Ana Sayfa / Tahminler / 10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

1.AYAK : Bütün tayların ayaklarının düz basmasını ve yarış hayatları boyunca güzel bir kariyere sahip birinciliklerle süslemelerini diliyorum..Fazlası ile favori iken yarıştan çıkarılan bugün için sorunlarının giderildiğini öğrendiğim jokeyenin hatası ve yarış içerisinde huysuzluğunu yapmaması durumunda ve son dakika sorunlarının açığa çıkıp tekrardan yarıştan çıkmaması durumunda (1) CRIMIAN WIND kazanmasını bekliyor BANKO olarak öneriyorum..

2.AYAK : Yarış hayatına İstanbulda başlayıp sonrasında Kocaelinde güzel birincilikler elde eden tekrar İstanbula getirildikten sonra bir birincilik alıp son koşusunu ölçü almadığım akıllarda soru işaretleri bırakan kilosuna rağmen (1) DÖVER BANKO olarak öneriyorum..

3.AYAK : Yamak 1 koşuda pek fazla söylenecek bir şey yok yarışın gidişatına göre kazanmaya yakın gördüğüm (6) KISRAK BAŞI BANKO olarak yazılabilir..(5) DURDEN..(1) KINALI KUZU..(7) ULUKIZ rakip olarak gördüklerimdir..

4.AYAK : AGF olarak bakılırsa Zafer Ateşinin sürdirek çıkacağı koşuda..İlk isim olarak (6) KING OF ROCK..(2) BAYBAŞKAN..(3) URASHAN( KOŞMAZ ).Daha sonra (1) ZAFER ATEŞİ..

5.AYAK : Bütün tayların ayaklarının düz basmasını ve yarış hayatları boyunca güzel bir kariyere sahip birinciliklerle süslemelerini diliyorum..Pek fazla işin içinden çıkamayacağım bir koşu olduğundan HEPSİ tercihi öne çıkıyor..Sıralamamdaki ilk beş ismi önerip diğer isimleride öncelikli şans bakımından sıralamasını şablonda görebilirsiniz...(2) GANGSTER..(9) LAST PRINCESS..(7) ÇIKSALIN..(6) BLANKA..(3) LE CHIFFRE..

6.AYAK : İlk iki ayaktan teklerle başlayıp son ayağa kalırsak düşüncesi rahat bir yarış izlenmesi gereken bir koşu olduğunu düşünüyorum HEPSİ tercihini kullanıyorum yine bir üst koşuda olduğu gibi ilk şanslı beş ismim..(9) ACARTÜRK..(1) GÜNEŞ IŞIĞI..(6) HERAKLES..(8) DOĞUŞAN..(4) EMİRSOY..

1.AYAK : (1)
2.AYAK : (1)
3.AYAK : (6) // 5-1-7
4.AYAK : 6-2-1
5.AYAK : 2-9-7-6-3-1-4-8-10-5
6.AYAK : 9-1-6-8-4-3-5-7-14-13-12-10-11-2

TUTAR : 25 TL //lerden sonra 100 TL

HERKESE BOL ŞANS BOL KAZANÇ DİLİYORUM ...

Hakkında UFUK DELEN

UFUK DELEN
Merhabalar İstanbul Heybeliadalı emekli bir yarışseverim uzunca bir yıldır müşterek bahisler oynayıp atlarıda bir o kadar candan severim..Ufak miktar büyük miktarda olsa küçük miktarlarla şansımı denemiş ve başarmışımdır.tek bildiğim şey içinizden gönlünüzden hangi isim geçiyorsa güvenip oynamak..inşallah sizlerlere nacizane fikirlerimle yardımcı olmak için buradayım hepimize bol şanslı bol kazançlı günler dilerim..

8 yorum

 1. Erdal Balcı

  Bol şanslar ufuk bey.

  Istanbul altılı tahminim.

  1.) 1,2

  2.) 1,3,6,7

  3.) 1,4,6

  4.) 1

  5.) 2,3,5,7,9

  6.) 3,6,7,8,9,10

  Toplam : 43 tl

 2. UFUK DELEN

  Durden ile iyi olacaktı

 3. Amortide iyidir Ufuk Bey :) tebrikler

  • UFUK DELEN

   Teşekkürler..Tabikide DURDEN ve LORD OBRA gerçekten değiştirecekti altılının seyrini..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir