Ana Sayfa / Tahminler / 10 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

10 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Belki de sahibi benim kadar atına oynamıyordur ama bu zor koşuda (8) FEHİMAN'a ilk sıradan şans veriyorum. İyi bir form yakalayan (6)( KRALARSLAN, ikincilik serisine son vermeye çalışacak (3) KURYE, eski havasında olmasa da (4) OĞLUMEJDER öncelikli düşündüğüm atlar ancak her türlü sonuç çıkabilecek bir yarış.

3. KOŞU: Kötü ilk yarışının ardından üzerine koyan, çime de yatkın olduğunu düşündüğüm (1) AKDERE artan tecrübesiyle favorim olmakla birlikte kalabalık tutacağım.

4. KOŞU: Yarışı süratlendirecek isimlerin fazla olması avantajına olan (5) YOLDAŞHAN kazanmaya yakın gördüğüm at.

5: KOŞU: (6) BITCOIN'in sınıf atlama yolunda olduğunu düşünüyordum ama son yarışında Özcan erken teşviğe başlamasına rağmen istediği karşılığı alamadı. (2) CAN DADAŞ ilk kez çıkacağı pistte ne yapacak onu da merak ediyorum. Eski gücünde de olmasa da (1) HOT CHOCOLATE ön planda değerlendirilebilecek bir diğer at. Diğer atların da sürpriz şansı olduğunu düşünüyorum.

6. KOŞU: Kocaeli'deki çok kötü yarışına rağmen, uygun kilosu ve Hışman tercihiyle (8) ÖZDEMİR önde tuttuğum at. Öncelikli rakip (5) HOY HOOY'u görsem de 2,1,4,7 numaralar da yazılabilecek atlar.

7. KOŞU: Kumda nefes açtıktan sonra çimde de klasını konuşturmaya başlayan (3) BİRKASIM çıkıp bitirmesi doğal olacaktır. Toparlanan Alderamin ve ara sonrası koşacak olsa da Alburak Kızı sürpriz şansı verdiğim atlar.

NOT: Kupon için henüz karar verebilmiş değilim. Pist durumuna ve AGF tablosuna göre küçük kurgumun üzerine ekleme yapmayı planlıyorum.

 

ALTILIM
1.AYAK: 8,6,3,4
2.AYAK: 1,11,5,12,10,4,6,7
3.AYAK: 5
4.AYAK: 6,2,1
5.AYAK: 8
6.AYAK: 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
thesakal
Ziyaretçi
thesakal

bol şans.izmire yorum beklerim,ben daha cazip gördüm.

admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.