Ana Sayfa / Tahminler / 10 MAYIS 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

10 MAYIS 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

1.AYAK: Altılı ganyan bana göre zor bir koşu ile başlıyor. Koşunun hem dişi hem de yamak koşu olması işleri biraz zorlaştırır gibi. Bu ayakta ilk atım 1400 kumda böyle bir grupra 2.lik elde edip daha sonra KV yarışta tatminkar bir derece elde eden 3-BANKIZ’dır. Son yarışlarında uzun mesafe deneyimi elde eden 2-AYÇANAZ bu senenin başarılı aprantisiyle 1.liğe yakındır. Seri stili ile bu gruba hakim olabilecek 9-ASİLYÜZ yazılabilecek bir diğer isimdir. Son atım ise ağır kilosuna rağmen formuyla 1-DENİZSEFASI. Aprantisini beğenmediğim için 6-Life Vests’e, nefes yönünden de ekürilere kuponumda yer vermedim.

SIRALAMAM: 3-2-9-1

2.AYAK: Günün bir başka zorlu ayağında, üst gruplarda yarış görüp idmanlarında da formunu geliştiren 1-KAPTAN EVO favori olmayı hak ediyor. 2. at olarak 10-ERTECİMER’i önereceğim. Atın son çim yarışı iyiydi, üstelik 3.kez Nevzat Avci biniyor gelirse hoş olur. Uzun süredir çimde koşmamasına rağmen formuyla 3-SAVAŞTEPE de ıskalanmamalı. Ertecimer gibi tatlı bir ganyanla gelebilecek, henüz Maiden olmasına rağmen dikkat dedirten 15-ONURKAAN OĞLU ihmale gelmez. Ve son olarak yarış hayatına çim pistte başlayıp daha sonra kumda başarısız olup 1900 çimle tekrar geliyorum diyen 2-UÇAN UÇAN’la bu ayağı geçiyorum.

SIRALAMAM: 1-10-3-15//2

3.AYAK: Bu ayak da resmen yarışseverler uğraşsın diye konmuş buraya. İstatistiksel verilerim ve analizlerimde öne çıkan 4 safkan var. Yarış hayatında koşu sayısı az olmasına rağmen orta ve uzun mesafelerde deneyimi olan 11-GUR KHAN, yine uzunu sevmesine rağmen bu mesafede de başarılı yarışları olan 4-DEMİRRIFKI, istikrarı ile 1-BABİ ve grubun en iyi derecesine sahip 7-FERHATHAN ile bu ayağı geçeceğim. Favori olan Count on You ve ekürileri yerim olmadığı için yazamadım.

SIRALAMAM: 11-4-1-7

4.AYAK: Tam mesafesinde, tam grubunda 3-ŞAHPAZLI bankomdur. Tabi burası İzmir, ilk 2 ayağı favori getirtip burayı yıkarlarsa yapacak bir şey yok.

SIRALAMAM: 3

5.AYAK: Bu ayakta çim-kum ayırt etmeden başarı ile koşan Torok yavrusu 2-DEMİRNEREZ’in kazanması normal sonuçtur ama hipodromdaki arkadaşlarımın yaz dediği 6-SAMANA, sürekli binicisiyle 5-ONE EYE ONE HEART ve idmanları ile formu ile 8-SUNNY LIFE’ı ekliyorum.

SIRALAMAM: 2//6-5-8

6.AYAK: Buraya kadar sermayeli geldik ama bu ayağı gerçekten sıkı incelemekte fayda var. Benim tercihlerim eküri destekli 4-DİNÇBEY, üst gruplardaki başarılı koşuları ile 6-BAŞYAZAR ve eli kulağındaki safkanlar 16-EFE BABA, 14-İNSUYU, 8-KALAYCIKAYA.

SIRALAMAM: 4-6-16-14-8

 

İZMİR ALTILIM:

3-2-9-1

1-10-3-15//2

11-4-1-7

3

2//6-5-8

4-6-16-14-8

EKONOMİK KUPON: 22,40 TL

GENİŞ KUPON: 112,00 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Hazır olunca yorum atarsan daha hızlı yayınlanır.

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.