10 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

Merhaba yarışsever dostlar, bugün itibariyle Banko Tahminler ailesine katılmış bulunmaktayım. Naçizane Ankara yorumlarımla karşınızdayım.

1.AYAK: Son iki yarışında güzel bir form sıçraması göstererek 1.likler elde eden 6-KRALARSLAN kazandığı jokeyi ile en şanslı isimdir. 2 yarış önce 2000 kumda Kurye ve Oğlumejder’i geçen 5-BATINHAN ağır kilosuna rağmen sıkıştırılmadan gerçekleştirdiği son galobuyla ve A. Çelik’le Kralarslan’ın en yakın rakibidir. Yine son iki yarışında buradaki rakipleri olan Batınhan ve Anadolukan’a geçilen 3-KURYE, mesafesinde ihmale gelmez. Sonrasında ise sırasıyla 1-ÖZAYBERK, 2-ANADOLUKAN ve 4-OĞLUMEJDER değerlendirilebilir.

SIRALAMAM: 6-5-3……………….1-2-4

2.AYAK: Yarışlar kuma alındığı için bu ayakta değişiklik yapma durumunda kaldım. Son iki yarışıyla dikkat dedirten 10-SPACE GRAY ve kalabalık grupta 1200 metrede etkili sprintiyle 4. Olan ve bugün uzayan mesafede daha etkili olabilir dediğim 12-WELKIN kuponlara en başta yazılmalıdır.Sonrasında ise kuma dönüldüğü için avantajlı duruma geçen 1-AKDERE ve 6-GRANDE CAPO dahil edilmeli. Bombada da yarış tecrübesi ve sıkı hazırlıklarıyla 3-BOLD MOVE diyorum.

SIRALAMAM: 10-12-1-6……….3

3.AYAK: Adana ve Urfa’da katıldığı KV ve Grup koşulardan sonra Ankara’ya gelip 2 çim yarış gören ve son yarış galobuyla göz dolduran 1-SATANHAN ilk atımdır. Yine Adana’da zorlu gruplarda istikrarlı yarışlar çıkartıp bugün için bu gruba hakim olabilecek 5-YOLDAŞHAN sonlardaki etkili sprinti ile kazanabilir. Sürprizde ise düzlüğe gelirken çok arkada kalmazsa usta jokeyi ile rakiplerini avlayabilecek 6-ÇIRAK tatlı bir ganyanla karşımıza çıkabilir.

SIRALAMAM: 1-5….6

4.AYAK: Kumda katılmış olduğu bütün yarışlarda tabela yapan, şuan için grupta en formda at olarak dikkat çeken 6-BITCOIN bugün için çatı safkanımdır, BANKO. Başka yerlerde tek atacaklar ise AKDENİZ DERBİSİ’nde Bitcoin’in 1 Boy arkasında 4.olan 1-Hot Chocolate’ı değerlendirebilir.

SIRALAMAM: 6

5.AYAK: Geldik tabela ayağına. Kilo farklarının şansları eşitlediği bu koşuda Adana’da uzun mesafede başarılı yarışlar sergileyip tırnağının ucuna getirilen ve buradaki son koşusunda güzel bir 2.lik elde eden 7-ENDLESS POWER ilk tercihimdir. Uzun mesafeleri seven, son yarışında Öztürkmen’in hemen arkasında 2.olan 4-ORANGE BLOSSOM plasemdir. Sonrasında ise yine uzun mesafelerin atı 8-ÖZDEMİR, önde kuracağı sert tempo ile bitirmeye çalışacak 2-KÜLÜNK AĞA ve istikrarı ile 5-HOY HOOY mutlaka yazılmalı. 1-ÖZTÜRKMEN’e de üstündeki jokeye rağmen form durumu sebebiyle yer vermek zorundayım.

SIRALAMAM: 7-4-8-2-5…..1

6.AYAK: Günün son ayağında beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim 3-BİRKASIM alternatif bankomdur. Rakip arayanlar ise, formunu sürekli arttıran 2-ALDERAMİN ve güzel çalışmaları ile 7-TEMİZKAAN’ı değerlendirebilir.

SIRALAMAM: 1-4-5……………13-12-8

ANKARA ALTILIM:

6-5-3//1-2-4

10-12-1-6//3

1-5-6

6

7-4-8-2-5//1

3//2-7

EKONOMİK KUPON: 12,60 TL

GENİŞ KUPON: 113,40 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

PINARBASILI yeni yazarımzıdır.

Hoş geldin, bol şanslar.

Mehmet28

Bol şanslar, hoş geldin

admin

Bitcoin bu sefer kazandıracak sanırım :)

admin

Yanıltmadı, tutacak umarım. Rastgelsin.

Mehmet28

tebrikler. ikramiye düşük olacak ama başarılı devam edersin inşallah

admin

Tebrikler, güzel açılış oldu.

Mustafa

Ïzmir yorumlarınï bekliyoruz slmlar

yavuzhan41

bankotahminler ailesine hoşgeldiniz güzel bir açılış olmuş tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x