istanbul altili tahminleri ertanbey

10 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( ErtanBEY)

1.AYAK : Normal şartlarda çok kalabalık geçilmesi gereken bir yarış fakat bir suredir takibimde ustlerde yer aldıktan sonra 4ay gibi bir ara veren ve gördüğü 2 yarışından sonra yeterli duruma geldiğini kanıtlayan ve çalışmalarında güzel işler çıkartan,grubun üzerinde bir safkan olduğuna inandığım (5)BLUE KING’in iyi bir mücadele ile yarışı kazanmasını bekliyorum risklide olsa bankomdur…. rakip olarak ilk planda düşündüğüm isim ise son yarışındaki yakın 6.lıģı çok beğendiğim ve idmanlarinda mükemmel formunu devam ettiren (6)WİN STAR WİN çok ciddi rakip olup sonlardaki öldürücü sprinti atabilirse çok terler dokturecektir..SON 58kg ile yakın ara 4.lüğünü çok iyi bulduğum (4)BİRBEYHAN yeri olanlarca mutlaka eklenmelidir.ilk ayaktan risk almak istemeyenler için Hepsi demekte sakınca görmüyorum. 

SIRALAMAM : 5 /6.4/hepsi 

2.AYAK : Çok fazla ayrıntıya girmeye gormedigim fakat grupta ön plana çıkan 4 safkanında eşit şansı oldugunu düşünüyorum bunlar öncelikle bir süredir takibimde olan fakat kendisini bir türlü ispatlayamayan (8)ONDEREFE, sonrasında sırasıyla  (1)ALİNAZİK  (10)ŞEHLEVENT ve (12)UMURŞAH olacaktır.

SIRALAMAM : 8.1.10.12

3.AYAK : Bu grupla alakası olmayan ve her seferinde burdaki en ciddi rakiplerini atlatıp kazanmış olan bugünde yarışaçok iyi hazırlıklarla girecek olan son galobunuçok beğendiğim (6)SAADIN GÜCÜ çok zorlanmadan kazanacaktır Bankomdur..

SIRALAMAM : 6 BANKO

4.AYAK : Öyle bir yarışki her atın gelirim deme şansı var çalışmalar ve genel grup performansı olarak en şanslı gördüğüm safkan (5)AKDİAMOND oldu hatta bir süre aradan sonra yarış görüp nefes açan  bu safkanı küçük ve orta ölçekli kuponlar için alternatif banko olarak önerebilirim fakat baktıkça kafamı karıştiran bu yarışta çok ata şans tanımak daha mantıklı geldi

SIRALAMAM :  5 / 2.3.6.1.7.4

5.AYAK : Yamak 2 yarışlarından oldum olası korkmuşumdur fakat uygun kilosu ve son yarışlarındaki mükemmel performansıyla (4)ULUDAZ ve sene başında çok iyi performans sergileyip VOLİ,YARAMAZ ÇOCUK gibi safkanları geçerken aklımda yer edinen geçen sene çim pistte İMPULSİVE,RACER MAN gibi güzide tayları geride bıraktığındada gelecek için Çok umut beslediğim (6)COSMİC CLOUD ve ağır kilosuna rağmen bugün iyi koşmasını beklediğim (2)BOBUSHKA arasında çetin ceviz bir mücadele bekliyorum yarışın süprizini her an patlama yapabilecek kapasitede gördüğüm (8)MAYSAPERA yapabilir

SIRALAMAM : 4.6.2 / 8

6.AYAK : Henüz başarılı bir yarışı olmamasına rağmen ilk koştuğu yarıştan itibaren takibe aldığım ve sürekli üst gruplarda start alan  her yarış öncesi o gün bu günmü diye beni bekleten fakat bir türlü beklediğim patlamayi gerçekleştiremesede son yaptığı 1000/1,06 galobunu çok beğendiğim ve startta takılmadan koşarsa çok başarılı bir yarış koşmasını beklediğim (15)ORAO alternatif bankomdur rakip olarak ciddi galoplarla hazırlık yapan ve bu yarışa birincilik hedef yapılarak hazırlanan (2)BURCUSULTAN ve takibimde yer alan son başarılı yarışı tekrar ederse grupta bu mesafede en iyi dereceye sahip olan (6)BERİLSU en yakın rakipleri olacaktır..

SIRALAMAM : 15/ 2.6

Altılı Kuponum :

5 / 6.4

8.1.10.12

6

5 / 2.3.6.1.7.4

4.6.2

15/2.6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barışçı

başarılar ertan bey :)

admin

Bol şanslar Ertanbey

Morton34

Ertan bey bol şanslar, yazdıklarınızın ganyan olması dileğiyle. Geçen sezon tahminleriniz sayesinde TJK almış olduğum ikramiyeler bu sezon gözlerim sizi arar oldu daha sık tahminlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

COMMANDANTE

vay abime bak be :) ayağa kalkın kral geldi :)

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Ertanbey :)

can911

Ertan’ım hoş geldin, iyi ki geldin…

Adrian

Bol şans Ertan :)

ozgun1

Bol şanslar ertanbey :) uzun zaman sonra tahminlerini güzel oldu :) sans yanında olsun insallah

Timothy

Ertanbey hoşgeldin. Özlettiniz kendinizi. 😊 Bol şanslar

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x