istanbul altili tahminleri bombaci

10 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese istanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bu defa son düzlüğe  çok daha hazır döneceğine inandığım iki safkan var bunlardan biri (6) WIN STAR WIN bir diğeri ise (4) BİR BEY HAN ilk iki safkanımdır. (9) TEMEL REIS ve (2) MORTEDELA sonraki tercihlerim olup (3) TOVİN sigortamdır ama bir safkan daha ilave edecegim. Son yarışında bindi güzel koştu şimdi tekrar biniyor son yarışını ne zaman kazandı onu da unuttum. Averbak ne yapmaya çalışıyorsun ? Ne cabuk bıktın bu işten anlamıyorum. Biraz kendine gel be kardeşim at üzerinde ki ölü toprağı varlığın yokluğun belli değil. (7) BATURALP BEY son şans verdiğim isim.

2.AYAK: Benim zaten bir (10) ŞEHLEVENT hastalığım var bir de üzerine grup uygun, pist uygun, mesafe daha da uygun yetiştiremezse diye de yanına (1) ALİNAZİK yazıp bırakıyorum.

3.AYAK: Şimdi biraz zaman makinesine bağlanacağız 22 EKİM 2016 Ankara yarışlarında kullandığım ifade şu: “Koşmuş olduğu ilk koşuda tüm dikkatleri üzerine çeken safkan bu yarışa yine çok iddialı giriyor. 3 yaş Araplar arasında bir suprize imza atmak istiyorum. Kurtel ekurisine ait olan safkan yeni bir DENİZİM adayıdır. Lafı fazla uzatmadan …… BANKOM DUR. ” bu ikinci yarışında yeni bir DENİZİM adayıdır dediğim safkan o gün çok rahat kazandı. Hemen bir sonra ki yarışında yani 5 KASIM 2016 Ankara yarışlarında yine bu safkan icin şu ifadeyi kullandım. ” Yarış hayatının ikinci koşusunda bahsederken ikinci bir DENİZİM geliyor diyerek Banko olarak önermiştim. Ki o DENİZİM’in son yarışında neler yaptığını CANKARDEŞLER-SEMEND-FRIKYA-ULUER gibi safkanları nasıl tarumar ettiğini hep beraber seyretmiştik. İddiam da ısrar ediyor ve yoluma tek olarak devam etmek istiyorum. ……… bir kez daha BANKOM dur. ” Ondan sonra ki son yarışı hariç her koşusunda tek attım. Bu defa çok daha rahat koşacağını ve erken yürümeyeceğini düşünüyorum. Evet yine zor olacak ancak şampiyonlar da böyle yarışlarda ortaya çıkar (3) numaralı GÜRSU BANKOM dur.

4.AYAK: Maşşallah nazar değmesin koşmak bir safkana ancak bu kadar yakışır. Hayvan üstü bir ciğer var :) Böyle karakter manyağı safkanlar gördüğüm zaman deli oluyorum. Şimdi ben bu safkanı övmeye bir başlarsam 5 sayfa da bunu okursunuz. Biliyorum yarış biraz daha uzadı biliyorum Karataş boş kalırsa affetmez, sihirbaz rövanşı alabilir. Geriden diğer safkanlar saldırır. O olur bu olur şu olur hiç umurumda değil (1) numaralı NAVAHO BANKOM. 

5.AYAK: (4) ULUDAZ ‘ın ağır favori çıkacağı yarışta şans vereceğim safkanlar şablonunda olacaktır.

6.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 649237

2.AYAK: 101

3.AYAK: 3 TEK

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 4236

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ofsayt

Bombaci seni gormek guzel herzaman gormek dilegiyle sansin daim olsun

Ramazan Yılmaz

On numara beş yıldız şablon bol şanslar bombacı :)

Barışçı

bol şans kardeşim

admin

Bol şanslar Bombacı

ETC

Uzun bir aradan sonra tahminlerin ve yorumlarınla heyecana heyecan kattığın için teşekkür ederim.
Teşekkür ederim sözünün akabinde akşam vakti de seni TEBRİK etmiş de olacağım, inanıyorum ;)

Çakmak

Merhaba bombacı bey,
Senin bu yazını gördükten sonra bütün moral bozukluğum inan ki gitti,
Nerelerdesiniz. umarım iyisinizdir,
Yorumlarını dört gözle bekliyorduk, çok uzun ara oldu bence.
2.Ayakta senin atlarının yanına bir at ekleyip,hepsi dediğiniz ayakları küçültüp aynen oynayacağım.
(ÖNDER EFE)

Bolşans

COMMANDANTE

bol şanslar bombacı abi :)

Ramazan Yılmaz

Gürsu güzel seçim olmuş bol şanslar Bombacı :)

can911

Bombacı kardeşim arayı uzatmayalım, bugün de sıra sende görünüyor, güzel şablon

Smug

Bol sanslar. Kuponlarini genel olarak begeniyorum. Oldukça sürpriz bir kupon daha yapmışın. Gürsu için guzel yorum yapmışın. Son 50 ye kadar bence önde olucak. Son 50 den sonra saadın gücüne dayanıp dayanamadığını görücez. Ben bu ayak icin kesin konuşamıyorum cazip at için sana bol sans diliyorum. Tercihim saadin gucu. Ilk ayağı geçmeyi başarırsan güzel kupon gibi. Navaho kosusuda dedigin gibi guzel bir kosu olucak. Bakalim onerdiginiz at ne yapacak. Uludaz dedigin gibi gunun diregi olucaktir…uzun lafin kısası bana göre eksik bir kupon fakat cazip bir 6li onermisin. Yorumlarin icin tesekkurler ve bol sanslar.

Adrian

Bol şans Bombacı !! :)

ozgun1

Bol şanslar bombacı usta :)

cengiz

Gürsu yorumuna sonuna kadar katılıyorum bende banko oynicam virajdan sonra gürsu uçar teşekkürler

Timothy

Kılıçlar çekilsin. 😊😊 Bombacı kardeşim bol Şanslar

Ramazan Yılmaz

Buda benim çıtır kupon ilk ayağı geçeyim yeter :)

cengiz

Gürsuya akın yanlış bindi

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x