istanbul altili tahminleri

10 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Verdiği ara sonrası iki yarış gören ve çalışmalarında da iyi duruma geldiğini belli eden (5) BLUE KING favorimdir. İlk rakibi takip atım olan ve uygun kilo ile start alacak olan (9) TEMEL REİS olur. Diğer şanslı atlar çimi ve uzunu yapacağına inandığım (2) MORTODELA , sabırla iyi koşacağı günü beklediğim (6) WIN STAR WIN ve son yarışı ışıklı (4) BİRBEYHAN. Yarışın bomba ismi ise inatçı yapısı ile tempo yarışlarını çok iyi yapan (3) TOVIN olur.

2.Ayak: Son yarışında nefes olarakta iyi duruma geldiğini gözlemlediğim (10) ŞEHLEVENT kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğüm bu grupta bankomdur. Akın’ın yapması gereken tek şey atın sprintini iyi ayarlaması son yarışta ki gibi avlanmaması.

3.Ayak: (6) SAADIN GÜCÜ doğal olarak ağır favori olacaktır. Buna itirazım yok ama yanına at yazmak istiyorum nedense. Özellikle son yarışıyla beni hayal kırıklığına uğratmış olsa da çok kalite bir kumaşı olan (3) GÜRSU ve son yarışında son 200 de kazanıra girip sonra hafif faullerle 5. kalan (1) ALPTUĞHAN yazacağım diğer iki safkan olacak. Alptuğhan belki o yarışı kazanamazdı ama çimi de yaparım mesajı verdi bana göre , sihirbazla denenir.

4.Ayak: Önde kuracağı tempoyu bu kez sihirbaz daha iyi ayarlar ve (2) LUCKY IRISH‘ i potoya atar diye düşünüyorum. Tek rakibi son yarışında avlandığı (1) NAVAHO olur.

5.Ayak: Son yarışlarında son düzlükte adeta kanatlanarak kazanan (5) ULUDAZ net favorim olsa da yanına süper galop derecesi ile (2) BOBUSHKA ve son tabela civarında bitirdiği yarışları ile dikkatimi çeken (9) BUNGALOW yazıp bu ayağı geçiyorum.

6.Ayak: Bu karışık ayakta favorim hayatının ilk yarışını İstanbul çiminde kazanarak yarış hayatına başladığını özellikle hatırlatmak istediğim Ankara’dan gelen (8) NASİBİN ‘dir. Ankara İstanbul rakım farkının da olumlu etkileyeceğini düşündüğüm safkanın kazanmasını bekliyorum. Rakip olacak diğer safkanlar sırası ile (7) BUHARALI , (1) ALAKIZ , (4) DOST ELİ, (2) BURCUSULTAN, (6) BERİLSU, (9) NURLUTAÇ, (10) DOĞU GÜZELİ, (5) ELMASINKIZI, (13) FERACEHAN, (3) MURTECİZCAN , (11) ASİ KIRTAY , ve dereceli galobuyla bombaya hazırlanan (15) OREO ‘dur.

Altılı ŞAblonu:

1)  5,9//2,6,4,3

2)  10

3)  6,3,1

4)  2//1

5)  4//2,9

6)  8//7,1,4,2,6,9,10,5,13,3,11,15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Timothy

Gianluca bol Şanslar dilerim. Gönlümüze göre olur inşallah

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x