Ana Sayfa / Tahminler / 1 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

SEMİHKAN İyi durumda olduğu zaman muazzam performanslar sergileyen safkan onceki koşularında eksik koşmuş olsa da özellikle son koşusunda muaazzam performans sergileyerek uzak farkla kazandı. Bu form durumunu yakalamışken bugünde benzer bir performans sergileyip fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

ÖZDEMİR; Grubumun en kaliteli ismi. Son dönemde zayıf koşsa da uygun grupta sikletine rağmen kazanabilir.

ERKMEN; Form durumu çok çok iyi. Hemen hemen her koşuda önde sıkıştırıldığı için sürekli ikincilik ya da üçüncülükte geziniyor. Bugünde stiline yakın rakipleri olsa da özellikle TURBOCU'yu virajda sonra atlatıp fotoya uzanabilir.

SWEETEST DEVOTION; Klas bir orjine sahip safkan ilk startında müthiş aksiyonlarla güzel bir birincilik elde etti. Galoplarındaki düzgün görüntüsüyle formunu sürdüren safkan kazandığı pist ve mesafede tekrar fotoya uzanabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 1
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 4.5
4.AYAK : 2.5.7.8
5.AYAK : 6.2.5.7
6.AYAK : 7.3.4.2.1.6.5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

1-2-11 //
1-2-4-8-11//
5 //
6-7-8 //
6-7 //
1-2-4-6-7 //

admin
Yönetici

Ne özgüven varmış jokeyde, burunla aldı yarışı :)

admin
Yönetici

Man on Fire’da getirir mi acaba

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Ramazan bey başarılar dilerim.Bol şans. Bugün ilk ayakta herkes bi farklı tek vermiş inşallah ilk ayakta gümlemeyiz.ilk ayakta. typhon .iş yaparmı sizin yorumunuzu alabilirmiyim teşekkürler.

ozgun1
Üye

Bol şanslar başarılar

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Kupon oynamadan önce Ahmet Çeliğin binmediğini bilsem 8 i tek atardım ama oynadıktan sonra oldu..

admin
Yönetici

%53 agf varmış atta.

admin
Yönetici

İkili bahiste %75 i dağıtıyoruz dediler. Oranlar daha çok azalma var sanki :)

ozgun1
Üye

Tebrikler Ramazan Usta :) Daim olsun inşallah :)

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Vurdu gol oldu.. Tebrikler Ramazan. Güzel zamanda güzel kupon. Şansın daim olsun kardeşim.

Adrian
Üye

Tebrikler Ramazan

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.