Ana Sayfa / Tahminler / 1 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

SEMİHKAN İyi durumda olduğu zaman muazzam performanslar sergileyen safkan onceki koşularında eksik koşmuş olsa da özellikle son koşusunda muaazzam performans sergileyerek uzak farkla kazandı. Bu form durumunu yakalamışken bugünde benzer bir performans sergileyip fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

ÖZDEMİR; Grubumun en kaliteli ismi. Son dönemde zayıf koşsa da uygun grupta sikletine rağmen kazanabilir.

ERKMEN; Form durumu çok çok iyi. Hemen hemen her koşuda önde sıkıştırıldığı için sürekli ikincilik ya da üçüncülükte geziniyor. Bugünde stiline yakın rakipleri olsa da özellikle TURBOCU'yu virajda sonra atlatıp fotoya uzanabilir.

SWEETEST DEVOTION; Klas bir orjine sahip safkan ilk startında müthiş aksiyonlarla güzel bir birincilik elde etti. Galoplarındaki düzgün görüntüsüyle formunu sürdüren safkan kazandığı pist ve mesafede tekrar fotoya uzanabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 1
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 4.5
4.AYAK : 2.5.7.8
5.AYAK : 6.2.5.7
6.AYAK : 7.3.4.2.1.6.5

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

38 yorum

 1. 1-2-11 //
  1-2-4-8-11//
  5 //
  6-7-8 //
  6-7 //
  1-2-4-6-7 //

 2. Ramazan bey başarılar dilerim.Bol şans. Bugün ilk ayakta herkes bi farklı tek vermiş inşallah ilk ayakta gümlemeyiz.ilk ayakta. typhon .iş yaparmı sizin yorumunuzu alabilirmiyim teşekkürler.

  • Ramazan Yılmaz

   Son koşuları güzel Typhonun ancak çokta güven veren bir isim değil. Bir önceki koşusunda daha sert grupta uzak kazanmış olan Semihkan daha cazip geldi gözüme bu yüzden ilk ayakta kullandım tercihimi ancak siz Typhonu daha uygun görüyorsanız benim yorumumu es geçin etkilenmeden tek yazın

  • Semihkan ın son yarışına bakınca bu grubu süpürür gibi geliyor. İstikrar vaadetmiyor. Bir bakmışsın tabelada yok :)

  • Ramazan Yılmaz

   bende son yarışında hiç tutmuyordum ama enteresan bir at forma girdimi geçmeyeceği rakip yok ama gelmeyincede nalları dikiyor hazır havaya girmişken tabeladan düşene kadar denemeye değer heleki böyle grupta

 3. Bol şanslar başarılar

 4. Kupon oynamadan önce Ahmet Çeliğin binmediğini bilsem 8 i tek atardım ama oynadıktan sonra oldu..

 5. İkili bahiste %75 i dağıtıyoruz dediler. Oranlar daha çok azalma var sanki :)

 6. Tebrikler Ramazan Usta :) Daim olsun inşallah :)

 7. Vurdu gol oldu.. Tebrikler Ramazan. Güzel zamanda güzel kupon. Şansın daim olsun kardeşim.

 8. Adrian

  Tebrikler Ramazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir