1 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Tahminlerime başlamadan önce kısa bilgi.. Bu oyunun bileni yoktur. Sonuçta iki canlının birleşmesiyle oluşan bir oyunu oynuyoruz.. Bilgi paylaşmak güzeldir.. Bu sitedede bütün yazar arkadaşlarımın, abilerimin bilgi paylaşımı var. BANKO TAHMİNLER ailesi bireyi olarak, eleştiriye herzaman açık olmak zorundayız. Ancak dozunda.. Küfür olmadan, saygı çerçevesi içerisinde.. Dediğim gibi bu işin çok bileni yoktur, olamazda.. Şimdiden Ankara yarışları ićin herkese BOL ŞANSLAR.. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

1.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçecek koşuda; yarışın biraz sürate binmesi durumunda 3-MUSON RÜZGARI ilk şanslı isim olacaktır. Ekürilerden birisi, yok, öndeki isimlere karışmayım, ben alacağım sonuca bakayım derse 1-SEMİHKAN beyaz bayrak aynaya götürebilir. Ancak her şarta uygun isimler olan eküriler (4-6) hemen bu isimlerin ardına yazılmalı. Bu mesafelerin bu gruba göre ustası olduğunu düşündüğüm 7-TYPHOON ve bu pist ve mesafelerde son kötü yarışlarının izini silecek potansiyelde olduğunu bildiğim 5-TOMMİKS daha sonraki ihtimallerim olarak gözüksede; bu 5 isim ayrımsız kuponlarda bulunmalı..

2.AYAK: Zor bir yarış. İmkanı olanlar, bütçesi uygun olanların kapatması gereken bir koşu.. Ancak burada güvendiğim bir isim varki, yeterki kalitesinden kısa bir kesit sunsun.. Son yarışıyla tekrar formumu buldum diyen, uygun grup avantajıyla, kazanma özürlüsü rakibi Cochabamba önünde fotoyu önde geçmesini beklediğim, kum pistte ve bugüne oranla uzayan mesafelerde dahada farklı koşacak potansiyelinin fazlasıyla olduğunu bildiğim, bu rakiplerinin arasında mesafeninde önemsiz olduğunu düşündüğüm 1-NEZIRKHAN benim Ankaradaki 1.BANKOMDUR..

3.AYAK: Şartlı3 yarışlar, en pis kokuların burnumda tüttüğü yarışlardır benim için. Birbirine denk isimlerin buluşmasında birkez daha risk alma taraftarıyım ve 3-YALAZBEYİ’nin bu denk rakipleri arasında kendisini fotoya atabileceğini düşünerek 2.BANKO olarak kuponuma yazıyorum..

4.AYAK: Kuponum buraya kadar gayet uygun oldu.. Yarış koşmuş olanlarında, ilk defa koşacak olanlarında karakterini bilmediğimiz zorlu koşuda isim ayırt etmeden, risk almadan HEPSİ diyorum..

5.AYAK: İstanbuldaki son koştuğu G2 koşuyu kesinlikle gücüne ölçü almadığım, hatta orada bile daha iyi yerlerde koşuyu bitirmesini beklediğim, ancak o gün için bende bekleneni verememiş olsada… Bugün bence uygun rakipleri arasında, koşunun erken yüksek tempolara binmesi durumunda.. (olasılığı fazla) sonlarda çok etkili gelerek kazanmasını beklediğim 7-AMANKAYA cazip banko arayanlara ısrarla önerimdir. Alternatif BANKOMDUR.. Önde çok pres yemediği takdirde 5-AKARÇAY, pist, mesafe, jokey avantajını yanında bulunduran 2-KIRIM BEYİ ilk plandaki rakiplerdir..

6.AYAK: Bültene bakınca yine bir tek adayı var. 4-İREM SU.. Kazanması gereken bir koşu gibi görünsede, gösterişli maidendan çıkan 6-PERFECT HEART ve bu gruplarla herzaman baş edecek potansiyeli fazlasıyla olan 1-WRITE TO ELLİE ve yine bu mesafede gayet güzel bir dereceyle kazanan 7-SWEETES DEVOTION ilk plandaki rakipler gibi gözüksede, ben yine burada risk almadan HEPSİ deme taraftarıyım..

ALTILI TAHMİNLERİM

3-1-(4-6)-7-5
1 NEZIRKHAN
3 YALAZBEYİ
HEPSİ
7 // 5-2
HEPSİ

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x