ankara altili tahminleri adrian

1 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Burada defalarca yazdık, kaç kezde böyle şeylerden moralim bozulduğu için bırakmak istedim. O yüzdendir ki yazdığım yazılara gelen yorumları okuyamıyorum. Hangi sitede, gazetede olursa olsun verilen tahminleri kendi çalışmalarınızla birleştirmeden oynamayın diye defalarca uyardık. Hala yazdıklarımız gelmiyor diye kızanlar oluyor, kimseye haksızsın diyemem ama iş olsun diye burada inanın kimse yorum ve tahmin yayınlamıyor. Burada yazdığım oyunun aynısını kendimde oynuyorum yani benim kuponumda günün sonunda kaybetmiş oluyor. O yüzden insanlar kaybederse etsin diye yorum yazmam, onun vebalini üstüme almam.

Son 2 haftadır neredeyse bütün illerde atların çalışmalarını inceliyorum hiç bir şey akla mantığa uygun gitmiyor. Bence galoplar bizlere yazdıkları gibi değil. Atın galoplarına bakıyorsun berbat ama yarışta rahat 1. lik yapıyor. Bu tamamen benim düşüncemdir. Ondan sonra binicilere ne diyelim ? Bir tane binicimiz bildiğiniz gibi son yıllarda GAZİ’yi kimseye kaptırmıyor maşallah, galiba sadece o kupayı alınca jokey oluyorsun diye düşünüyor olabilir. Ama GAZİ’den sonra bindiği tüm yarışlar fiyasko hiç normal biten bir yarışı yok. Yorgunsan, hastaysan, tatilin geldiyse ara ver kardeşim, öyle gazetelere ben GARİBANLARIN JOKEYİ’yim demek ayıptır, günahtır. Tabi lafım sadece ona değil, tüm biniciler için geçerli. Bunları yazmamın sebebi birşeyleri başka yerlerde aramak, mazaret üretmek için değildir.

Bu arada şunu da belirtmek isterimki TEK verdiğim yerlerde şartları zorladığım yarışlar oluyor, lütfen inanmadığınız atımı tek yazmayın, kendi atınızla sağlama alın !

Yayınladığımız tahminlerde başarılı olursak birilerine birşeyler kazandırabilirsek bizden mutlusu yok. Kimseden bir beklentimizde yok.

Lütfen sizden ricam bu oyunu bütçenizi sarsmayacak şekilde, zevk için oynayın, üstüne de kazanırsak bizden mutlusu olmasın.

 

1.) 23 Haziran’da Müs.Çelik ile bir galop yapan, en son 29 Haziran’da 400/27.5, 600/41.7 HR yapan ÇAKIRALİ(10) kafadan süpriz tekle başlarım diyenlere önerimdir. Mesafede YILDIZABAKAN(2), SEMİHKAN(1), MUSON RÜZGARI(3), ekürisi ile HASOĞLU(4/6), sürekli tabelada gezinen TYPHOON(7), KÜÇÜK DEMİRKIRIM(9), çok süprizde FOTERLİ(8) ve TOMMİKS(5) ile geçtik.

2.) Mesafede etkili olacak olan müsait kilolu KARA SÜLO(8) yine alternatif tek olabilir. NEZİRKHAN(1), ROYAL SET(10), COCHABAMBA(2) ve ÖZDEMİR(3) eklediklerim.

3.) Son yarışında çok beğendiğim İNANLIM(5) bugünde kazanmasını beklediğim isimdir.

4.) İlk yarışında çimde 3. olan VAVENDU(8) bugün kazanabilir, favori. THE WAVE(6), ÜMİTLİ(7), ELOIN(2) ve FLEX BABY(3) eklediklerim.

5.) Son yarışı ölçü olmayan AMANKAYA(7) bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

6.) Sert gruplardaki yarışlardan sonra WRITE TO ELLIE(1) için grup oldukça uygun, favori. Sırası ile İREM SU(4), GIPSY DANGER(2), PERFECT HEART(6) ve SWEETEST DEVOTION(7) eklediklerim.

 

ALTILIM

1.) 10 // 2-1-3-4-7-9 // 8-5
2.) 8  // 1-10-2-3
3.) 5
4.) 8 // 6-7-2-3
5.) 7
6.) 1-4-2-6-7

 

 

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar abi

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar Adrian Ustam

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Kara silo çıktı
..