Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / İkili ve Sıralı İkili Oyunlarında Kazançlar Temmuz Ayına Özel Artıyor
at yarisi haberleri

İkili ve Sıralı İkili Oyunlarında Kazançlar Temmuz Ayına Özel Artıyor

İkili ve sıralı ikili oyununda dağıttım oranları %50 arttırılacak. Sadece Temmuz oyuna özel bu uygulama TJK'nın sitesinde açıklandı.

TJK'nın web sitesinde duyurduğuna göre bu durum 1 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak. Daha önce oynanan ikili oyunlarında kazancın sadece %50'si dağıtılıyordu. Temmuz ayında ise %75'i dağıtılacak.

İKİLİ BAHİS VE SIRALI İKİLİ BAHİS DAĞITIMI ARTTI

Türkiye Jokey Kulübü'nde bayram devam ediyor

Yarış severlerimize büyük müjde, Günün Ganyanı'dan sonra şimdi de sıra ikili oyunlarında.

1 Temmuz 2017 Cumartesi gününden başlayarak Temmuz ayı boyunca yerli ve yabancı hipodrom farkı gözetmeksizin tüm yarış programlarında yer alacak tüm ikili ve sıralı ikili oyunlarında dağıtım %75 oranında olacaktır.

Temmuz ayı süresince sabit ganyan bayi, resmi web sitemiz www.tjk.org, e-bayi ve mobil kanallarımız üzerinden ulaşabileceğiniz muhtemel sistemi bu yeni dağıtım oranına göre güncellenecek olup, değerli yarış severlerimiz muhtemel ekranında görülen kazanç tutarını alacaklardır.

Temmuz ayı boyunca sürecek bu müthiş 'ikili' fırsatını kaçırmayın.

Önemle duyurulur.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.