1 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Müsait kilosu ile LOVE SERENADE(11) favorim. Fit durumdaki SARAÇKIZI(9), ekürisi ile BLUE LIFE(5-12), süper hazırlanan BENGUN(2), AIGAI(3) ve PRENSES GÜLŞAH(10) rakipleridir.

2.) Son yarışı çok iyi olan ŞEVVALGÜLÜ(7) favorim. Artan formu ile AĞACAYMAZ(4), AL ZENGİNKIZ(1) ve TURNAŞAHİNİ(2) rakipleridir.

3.) Son yarışını kazanan ÇÖLAVI(9) yine tekim.

4.) Zorlu yarışta KIZILYILMAZ(4) favori. İyi hazırlanan PİRİŞTİNELİ(6-1), BABA MEHEY(2), formda EZMATRA(9) ve DÜLDÜLBİR(8) rakipleridir.

5.) Artan formu ile UĞURGÜN(8) tekim.

6.) Zorlu yarışta formda safkanlardan AYAKOŞAN(3) favorim. Formda ŞEVALABLA(1), YANDIMAYŞE(14), bu mesafede iyi koşan ADALETKAYA(2-4), hedef yapan DIREJKIZI(6) ve ALİYE ÇEÇAN(15-9) rakipleridir.

 

 

 

ALTILIM

1.) 11-9-5-2-3-10
2.) 7-4-1-2
3.) 9
4.) 4-6-2-9-8
5.) 8
6.) 3-1-14-2-6-15

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Fatih
Ziyaretçi
Fatih

hiç değiştirmeden aynını oynuyorum adrian bey. teşekkür ediyorum. ellinize sağlık

cihan_07
Ziyaretçi
cihan_07

aynını bende oynuyorum adrian teşekkür ediyorum. ellinize sağlık 1 ayak 7 numaraya bakmak gerekiyormu

admin
Yönetici
admin

İlk ayak 7 numara hakkında bilgim yok ama ekledim ve aynısını bende yatırdım :)

Bol şanslar

cihan_07
Ziyaretçi
cihan_07

teşekkürler

Paşa
Ziyaretçi
Paşa

Urfa Yedi ganyan tahminim
10
5
2
5
4-8
1
4-8 bol sanslar

Fırat
Ziyaretçi
Fırat

Saol Adrian abi aynen yatiriyorum bol şanslar…

murat
Ziyaretçi
murat

Hep seni takip ediyorum bol şans

atmanlar
Ziyaretçi
atmanlar

sayın adrian bey uzun zamandır web sitenizi ziyaret ediyor ve vermiş olduğunuz altılı tahminlerinizi takip ediyorum verdiğiniz tahminlerde yaptığınız yorumlar gayet hoş fakat gözden kaçırdığınız bir durum varki tahminlerinizde gelecek olan atın veya grubların şartlarının uygun olmasına son derece dikkat edilmesi gerekirken farazi olarak o atın son koşusuna dikkat ediyorsunuz örneğin bu gün gelen AKINALP son kosusundan sonra 7 kilo indirilerek koşmuştur ve son koşmus olduğu gruptaki atlar şu anki koşupta geldiği grupun çok üstünde olmakla beraber aynı koşuda koştuğu atların dikkat ederseniz son kosularında yarıslarını birincilikle bıtireceğini farkedersiniz yine AKINALP in koştuğu kosudaki minif reyiste o grubtan ayrılmış ayrı kosturulmus ve yarısı kazanmıstır aynı grubta 2 veya 3 defa kosan at gelmez ise şayet grub değiştirilerek atın gelmesi sağlanmaktadır koşu bültenlerindeki dereceler sizleri yanıltamasın her kosunun safkanları koşu gununden iki gün önce derecelerine göre ayrılır gazetelerin en son cıkan bültenlerini takip etmenizde fayda vardır fakat son olarak belirtmek istiyorum adrian son 2 aylık takibimde verdiğiniz atların bir çoğu 2 lira 3 lira ganyanlı atlardır bu şekilde bulacağınız altılı 2-3 bin tllik veya daha düşük ikramıyeleri gecemez kolay gelsin

ÖRNEK OLARAK YARIN KOŞULACAK OLAN ADANADA 1400 mesafeli KUM koşusunda SOKOLLU favori çıkacaktır fakat şartlarını doldurmuş olan bahçeşehirlinin yarışı kazanma olasılığının %80 olarak görüyorum ama yinede bana göre sitenin en iyisi olarak çalışmalarında başarılar diliyorum

sayın yetkili email adresimi gizlerseniz iyi olur..

atmanlar
Ziyaretçi
atmanlar

sayın yetkili kendime keyifli bir zaman ayırıp sitenizde bulunan yorumlar ve at yarışı meraklılarının yapmış olduğu yorumlardan yola cıkarak yarınki adana için minik bir kupon hazırlamak istedim hiç bir şeyin kesini yoktur umarım faydası olur

1.koşuda PRIZE FOR gökhan kardeşimle rahat bir şekilde zorlanmadan birinci olacağı kanısındayım

2.koşu ilk defa koşacak atlarımızda ayhan kardeşimi düşünüyorum SAHİBE ardından
akınımın bindiği YÜKSEL FISHS bunların peşine GÖKHAN KOCAKAYA GARİPAĞA ömer bu aralarformunu yakalamak üzere ve hiç bir jokey getiremeyeceği ata mecbur kalmadıkça binmez ilk defa kosacak safkanların içinde en basarılı olacağına inandığım safkan ALWAYS CRAZY dir

3.koşu pek dikkate alınmayabilir ama ben aşamez kolbastı typhoon taşkır diyorum

4. koşuda mobango ve atlantic ocean diyorum

5. koşuda kendi isteği ile olmasa bile tjk kurallarına göre grub değiştirilen kırım beyi yıkılacağına göre akınımın bindiği at haricinde hepsi gelebilecek atlardır.

6.koşuda ilhami abinin çalıştırdığı bahçeşehirli sevdiğim bir at dikkat edilmesi gerekir..

email adresimi gizleyiniz sayın yetkili

admin
Yönetici
admin

Mail adresleri gördüğünüz üzere kimsenin yayınlanmıyor. Cevaplar için uyarı maili atar. Bol şanslar dilerim

cihan_07
Ziyaretçi
cihan_07

Tüm BANKO TAHMİNLER EKİPLERİ gönülden tebrik ederim. Özveriyle, iyi niyetle, sıkılmadan analizlerini bizimle paylaşıp kazanmamıza vesile olmaya çalıştıkları için . İyi ki varsınız. Başarılarınız daim olsun.

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler, siz varsanız bizde varız. Şansınız bol olsun.