2 ŞUBAT 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) ZOR PROGRAM ZOR TERCİH..

1- Ayak Yarış hayatının ilk startında güzel bir yarış çıkartan o gün için yarış içerisinde belli başlı sıkıntılar yaşayan starttan da tereddütlü çıkan bugün için daha hazır olduğunu gözlemlediğim (11) THUNDER BUDDY favorim. Bu safkana ilk öncelikli rakip bu mesafede hep iyi koşmuş olan (1) AKYAZILI DİLA, son startını çok iyi bulduğum (10) STAR GIRL, ilk defa koşacak olmasına rağmen (7) LADY CATALEIA oldukça dikkatimi çekti. Son olarak ise istikrarlı safkan (4) FLAME ANGEL’a şans vereceğim.

2. Ayak Normal şartlarda günün kalesi olacak olan (1) YÖRÜKBEYİ stilinde rakibi olmamasına rağmen sevdiği mesafede beyaz bayrak ayna yapacak güce sahip ki stilinde rakibi de bulunmuyor alışık olduğu mesafe ve jokeyiyle kazanabilir.. Lakin  bu safkana rakip önermek istiyorum oldukça kafama takılan bir isim aslında pistte iyi işler yapmış olan bir isim. (3) TEKTABANCA son 2 yarışını dikkatli takip ettiğim safkanın son yarışı özellikle dikkatimi çekti bariyer dibinden yaptığı etkili ataklarıyla biranda grubun önüne geçse de eksiklikleri olduğunu düşündüğüm safkanın bu sorunu bu sefer yaşamayacağını düşünüyorum.

3. Ayak Uzun uzun yarışı gözlemlesem de yarış içerisinde gerilerden gelip yarışı vurabilecek bir sprinter safkan aradım çünkü gerçekten start alan safkanların çoğu tempo atı. MY KONOS var lakin mesafe ve form bakımından kazanmaya çok uzak. Senaryo şu ya (1) TÜRÜTCAN startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürüp beyaz bayrak ayna yapacak. Ya da son yarışında ki gibi ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde ki akıcı sprintiyle son 100’de bu safkanı  OCEAN LOWER avlayacak ya da SKYLANDER önde gidip bu safkana diş geçirecek. Epey bir kararsız kaldım lakin ben yinede mesafenin kısalığıyla bir nefeste yarışı bitirebilecek güce sahip olan TÜRÜTCAN’ı BANKO olarak önereceğim.

4. Ayak Uzun süredir takibimde olan son yarışıyla sonunda gözüme giren kısa mesafelerde bir türlü kendini gösteremeyen bugün ilk defa çıkacağı uzun mesafede çok daha iyi koşacağına inandığım bana göre kazanması için tekrar uygun grup yakalayan (1) VELİAHT düzlük dönülür dönülmez ataklarını sıklaştırıp düzlük üzerinde sonuca gidebilir. Tek korkum ise (2) BOYKA son startında DB denenen safkan adeta doping etkisi yaratmıştı bu 2 safkanı ayırmamakta fayda görüyorum.

5. Ayak Çok fazla detayına girsem de içinden çıkamadığım bir koşu son yarışlarına göre gerek form gerek siklet olarak aşırı dengesizliklerin olduğu koşuda çok ters bir safkanın gelmesi muhtemel. Bu tip yarışlarda genelde çok fazla dili yanan biri olarak artık tecrübe edindim diyebilirim. 11 numaralı safkan hariç diğer 10 safkana eşit şans tanıyacağım HEPSİ.

6. Ayak Stiline uygun grup yakalayan (5) UNUTULMAZ bugün startla birlikte liderliği alabilirse sonlarda ki inatçılığını kırabilecek bir ismi göremedim. Bu tip tempolu yarışlarda yeri geldiği zaman mükemmel yarış çıkartan (7) KÜÇÜKPRENS öncelikli rakibi. Son yarışında talihsizlik yaşayan bugün uygun sikletle de yarışa katılacak olan (12) ZÜMRÜT KIZI, sonrasında ise (11) İLTERŞAH, (13) RUHUM ‘ya şans vereceğim.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 11,1,10,7,4

2. Ayak : 1,3

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 1,2

5. Ayak : HEPSİ

6. Ayak :  5,7,12,11,13

ŞABLON TUTARI : 60,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar kardeşim :)

can911

Bir iki küçük detay dışında birbirimizden kopya çekmişiz sanki. Hayırlara yoralım 😏, bol şanslar kardeşim.

kaan türkoğlu

abilerin qbi megas tek olur bence

KRALBABA

Son AYakta 4 numara tek cabkoparan

admin

Kılıcımızı bugün Creed’e çekiyoruz :)

1-3-4-5-9-10-11 //
1 //
1-2-4-5-6-8 //
3-4 //
2 //
2-4-5-6-7-8-16 //

30 TL

Herkese bol şanslar

admin

Bir at çıkar bu kadar atta o gelsin.

Хюго

1-4-10-11~~~~~1~~~~1~~~~2~~~H~~~~1-2 bol şans herkese

Fatih

Bugün, Kocaeli’de bütün ayaklar “1” numara gelirse şaşırmayın :)

Yani benzer bir yarış vardı geçenlerde. “1” ve “2” numaralar gelmişti hep :)

Neyse karışmasın kafanız. Herkese önce sağlık, huzur ve beraberinde bol şans diliyorum. :)

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x