Ana Sayfa / Tahminler / 1 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) GÜZEL BAŞLANGIÇ..

1 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) GÜZEL BAŞLANGIÇ..

1- Ayak Rakiplerine oranla mesafenin kısalığıyla beyaz bayrak ayna yarışı denemesini beklediğim (4) PERFECT YILDIZ favorim. Lakin mesafe ne kadar kısa da olsa ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde rakibini atlatabilecek güce sahip olan (2) KOBATHAN öncelikli rakibi. Son yarışında alışık olmadığı mesafede koşmasına rağmen mükemmel yarış çıkartan o gün yarış içerisinde sonlarda dökülen (3) GUNNER mesafenin kısalmasıyla etkili olabilir. Son olarak ise formda safkan (1) GRAND MONTANA ve (5) ALEHSAN'a şans vereceğim.

2. Ayak Son startında stilinde ki seri rakiplerine rağmen jokeyinin inatçılığıyla liderliği rakiplerine vermeyen mesafenin verdiği avantajla çok diri bir yarış çıkartan (6) LEFKELİ bugün uzayan mesafede daha temkinli  gidip sonlarda güçlü gelebilecek olan tek rakibi ZAPPA'ya direnmesini bekliyorum. Lakin burada bir sürpriz aramak mantıklı bir seçenek gibi durduğundan (4) ZAPPA yorumumda bahsettiğim gibi öncelikli rakibi. Bu tip mesafelerde iyi yarışlar çıkartan (3) PRIMO, çalışmalarını çok iyi bulduğum (7) GRUMPY, tempolu yarışlarda iyi koşan yabancı olmadığı pistte (5) CATCH THE WIND, sürprizde ise (8) APALBA yazacağım.

3. Ayak Eşit şansta gördüğüm 4 safkanı ayrımsız yazacağım sıralama ölçüsünde değerlendiriniz (2) TORAMAN, (5) ORMANCI DAYI, (4) OĞLUM EGE ve (1) ÖZDAMAR.

4. Ayak Her ne kadar bir önce ki yarışında ciddi rakibi BURSA GÜZELİ'ne geçilmiş olsa da o gün kabalık olan grupta sonlarda yer bulup mükemmel düzlük sprinti atan (1) AYZA bugün ön gruba yakın yürüyüp düzlükte ki etkili ataklarıyla kazanmaya yakındır. Tek rakibi ise (3) BURSA GÜZELİ beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacaktır.

5. Ayak Son yarışını saymaz isem bir önceki yarışında aynı tarz grupta koşarsa kazanır dediğim (4) GÖREME bugün stiline uygun sert grupta sevdiği mesafede kazanmaya yakın gözüküyor. Tek rakibinin (1) AKGİRAY olacağını düşünüyorum.

6. Ayak Sezona mükemme form patlamasıyla başlayan son 2 yarışında da güçlü rakiplerine geçilen bugün mesafenin 100 metre daha kısalması 4,5 kg gibi siklet avantajını da elde eden (5) NUREYŞAN kazanmaması için neden yok beyaz bayrak ayna yarışı yapacaktır BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 4,2,3,1,5

2. Ayak : 6,4,3,7,5,8

3. Ayak : 2,5,4,1

4. Ayak : 1,3

5. Ayak : 4,1

6. Ayak : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 28,80 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

30 yorum

 1. Güzel başlasın güzel bitsin, bol şanslar.

 2. emeğine sağlık bolşanslar….

 3. Bol şans creed..

 4. Bana sağlam bir tek lazım 100tl altılı yapçam biraz yardımcı olurmusunuz saygılar

 5. Abi cok sık tahmin vermıyosun senın tahminlerını cok basarılı buluyorum bol sans sımdıden

 6. Admin .bu reklamlardan biktik usandikya..insanin giresi gelmiyo..

  • Android mi iphone mu kullanıyorsun?

  • Kontrol ettim 4 sayfa girişinde bir reklam çıkıyor. Sizi bıktıracak kadar reklam yok uygulamada. Farklı bir sorun varsa iletin lütfen.

 7. iPhone kullanıyorum ve her sayfa değişikliğinde çıkıyor bende reklam admin

 8. 1.ayakta 1 tek olur
  2.ayakta 3 tek olur
  3.ayakta 1-2
  4.ayakta 1-3-4
  5.ayak 1-4-7
  6.ayak 1-5-4

 9. bycreed (4) PERFECT YILDIZ ı kafaya almasan kobathanı tek sallayacaktım… iyiki dikkate almışım yoksa ilk ayakta güm diye ses gelecekti..)

  • olayı gördüm paraya giden bir altılı yapmıstın ama plan yine tutmadı. ozan :)) bycreed sağlama yatmış. kupon içerde.

 10. Güncelleme ne Zaman gelir Admin

 11. Metin Bey bana bakmadın sanırım PERFECT YILDIZ tekimdi gümlemeye gerek yok :)

 12. 3. Ayakta, geçen yarışında çok faule uğrayan Ağazamanı’na dikkat…

 13. Bycreed urfaya baktiysaniz biraz yardımcı olun

  • Bycreed

   Urfa çok zor güvenebileceğim tek isim EZMATRA duruyor stilinde ki jokeyiyle tekrar kazanır ama bu gibi illere doğru tahmin vermek açıkcası zor. Son ayakta ise GÜLSENUR ve ŞEVALABLA’yı rakiplerinin önünde buldum.

 14. Bycreed urfa yorumun olacakmi

 15. Ezmatra ile kurtar dede kaçar kizilyilmaz da toplar gelir gurubu Bycreed ne diyon Ezmatra disi

 16. Tebrikler bycreed.

 17. Admin lütfen tutan altılıları duyuralım. Miktar bugün az olur yarın çok. Sonuçta emek karşılıksız kalmamalı. Ne demişler boyutu değil işlevi önemli.

  • Haklısınız aslında da bazı sebeplerden 100 lira limit belirledik, onun altındakileri yazmıyoruz. Tebrikler arkadaşlar :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir