Ana Sayfa / Sizden Gelenler / BURSA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 1 OCAK 2016

BURSA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 1 OCAK 2016

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde erken saatlerde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

Tahminler farklı sitelerden alınmamalıdır ve altılı kuponu mutlaka gönderilmelidir. Kupon limiti 150 TL olup her tahmin yayınlanmamaktadır.

GÖNDEREN: mali5757

YEŞİLBURSADA güzel ve çıtır bir programla beraberiz bu portaldaki ilk tahminimde yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle...

1.AYAK: Hnd. 15 3 yaşlı ingilizlerin bir araya geldiği mücadelede daha önce birbirleriyle yarışan taylar arasından 2KOBATHAN bir adım önde çıkıyor hava şartlarından dolayı kum nemli olursa büyük rakibi 4 PERFECT YILDIZ olacaktır .form durumu gün geçtikçe daha iyi olan 3 GUNNER ve gündüzelinin tercihlediği galoplarında da fark yaratan 5 ALEHSAN BOMBADA YAZILABİLİR.

2.AYAK: formda isimlerin biraraya geldiği yarışta yine hava şartlarına uygun olarak kum normal olması halinde ilk şanslı isimi 7 GRUMPY . çok büyük bir bomba patlayacağına inanmadığım bu yarışta eküri destekli 3 PRİMO FORM DURUMU İYİ OLAN 4 ZAPPA VE son yarışını yine aynı jokeyiyle kazanan 6 LEFKELİ BU YARIŞ İÇİN YETERLİDİR.

3.AYAK: 1 ÖZDAMARIN ağır favori çıkacağı yarışta birazda ikramiyeyi cazipleştirmek adına her yarışında daha iyi koşan 5 ORMANCIDAYI benim ilk atımdır . iyi bir tay olduğunun izlenimlerini veren 4 OĞLUM EGE KUPONLARDA BULUNDURULMALI TORAMAN çok sık yarış koşuyor o yüzden ben bu sefer şans vermiyorum dileyen ekleyebilir

4.AYAK: kendisini tanıyan binicisiyle mükemell formuyla uygun grupta günün bankosu 3 BURSA GÜZELİ dir.RAKİP arayanlar 4 FATO ANA yı değerlendirebilir.

5.AYAK: 1 AKGİRAY ve 4 GÖREME ayrılmış gibi dursalarda yine hava şartlarının EL VERMESİ DURUMUNDA kum normal değerlerde çıkarsa 6 SUBAŞI ilk atımdır . yine ikrtamimyeyi canladırmak adına 5 KANDAHAR ve sert biniciyle 7 ŞAH ŞEHRİYAR ı ekliyorum

6. AYAK: YARIŞIN FAVORİSİ ÇIKACAK OLAN 5 NUREYŞAN VE 8 ŞANSI BOL u ben kuponumda yer vermiyorum. kumun nemli olması durumunda ilk şansı 10 SEVDA ABLAYA veriyorum. daha büyük atlarla koşan 3 ATİKKIZ formda 2GÜZELYÜZ 7 KİLO BİRDEN İNEN 7 YOLAŞAN YAZIP OYUNUMU TAMAMLIYORUM HEPİMİZE BOL ŞANS..

ALTILI KUPONUM

1.AYAK:4 2 3 5
2.AYAK:7 3 4 6
3.AYAK:5/ 1 4
4.AYAK:3 BURSA GÜZELİ
5.AYAK : 6 1 4 5 7
6.AYAK: 10 3 2 7

KÜÇÜK ŞABLON :19.20 KRŞ
BÜYÜK ŞABLON:57.60 KRŞ

BÜTÇE DURUMUNUZA BIRAKIYORUM SAYGILAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
cihan
Ziyaretçi
cihan

emeğine sağlık.bolşanslar….

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.