Ana Sayfa / Sizden Gelenler / BURSA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 1 OCAK 2016

BURSA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 1 OCAK 2016

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde erken saatlerde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

Tahminler farklı sitelerden alınmamalıdır ve altılı kuponu mutlaka gönderilmelidir. Kupon limiti 150 TL olup her tahmin yayınlanmamaktadır.

GÖNDEREN: mali5757

YEŞİLBURSADA güzel ve çıtır bir programla beraberiz bu portaldaki ilk tahminimde yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle...

1.AYAK: Hnd. 15 3 yaşlı ingilizlerin bir araya geldiği mücadelede daha önce birbirleriyle yarışan taylar arasından 2KOBATHAN bir adım önde çıkıyor hava şartlarından dolayı kum nemli olursa büyük rakibi 4 PERFECT YILDIZ olacaktır .form durumu gün geçtikçe daha iyi olan 3 GUNNER ve gündüzelinin tercihlediği galoplarında da fark yaratan 5 ALEHSAN BOMBADA YAZILABİLİR.

2.AYAK: formda isimlerin biraraya geldiği yarışta yine hava şartlarına uygun olarak kum normal olması halinde ilk şanslı isimi 7 GRUMPY . çok büyük bir bomba patlayacağına inanmadığım bu yarışta eküri destekli 3 PRİMO FORM DURUMU İYİ OLAN 4 ZAPPA VE son yarışını yine aynı jokeyiyle kazanan 6 LEFKELİ BU YARIŞ İÇİN YETERLİDİR.

3.AYAK: 1 ÖZDAMARIN ağır favori çıkacağı yarışta birazda ikramiyeyi cazipleştirmek adına her yarışında daha iyi koşan 5 ORMANCIDAYI benim ilk atımdır . iyi bir tay olduğunun izlenimlerini veren 4 OĞLUM EGE KUPONLARDA BULUNDURULMALI TORAMAN çok sık yarış koşuyor o yüzden ben bu sefer şans vermiyorum dileyen ekleyebilir

4.AYAK: kendisini tanıyan binicisiyle mükemell formuyla uygun grupta günün bankosu 3 BURSA GÜZELİ dir.RAKİP arayanlar 4 FATO ANA yı değerlendirebilir.

5.AYAK: 1 AKGİRAY ve 4 GÖREME ayrılmış gibi dursalarda yine hava şartlarının EL VERMESİ DURUMUNDA kum normal değerlerde çıkarsa 6 SUBAŞI ilk atımdır . yine ikrtamimyeyi canladırmak adına 5 KANDAHAR ve sert biniciyle 7 ŞAH ŞEHRİYAR ı ekliyorum

6. AYAK: YARIŞIN FAVORİSİ ÇIKACAK OLAN 5 NUREYŞAN VE 8 ŞANSI BOL u ben kuponumda yer vermiyorum. kumun nemli olması durumunda ilk şansı 10 SEVDA ABLAYA veriyorum. daha büyük atlarla koşan 3 ATİKKIZ formda 2GÜZELYÜZ 7 KİLO BİRDEN İNEN 7 YOLAŞAN YAZIP OYUNUMU TAMAMLIYORUM HEPİMİZE BOL ŞANS..

ALTILI KUPONUM

1.AYAK:4 2 3 5
2.AYAK:7 3 4 6
3.AYAK:5/ 1 4
4.AYAK:3 BURSA GÜZELİ
5.AYAK : 6 1 4 5 7
6.AYAK: 10 3 2 7

KÜÇÜK ŞABLON :19.20 KRŞ
BÜYÜK ŞABLON:57.60 KRŞ

BÜTÇE DURUMUNUZA BIRAKIYORUM SAYGILAR

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Yorum Gönderin

  1. emeğine sağlık.bolşanslar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir