1 MART 2019 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MISS BALKAN / SPRING BREAK)

1.AYAK: 5 – RHYTHM CHOREOGRAP, son 3 koşusunda bekleneni vermese de galoplarında ilerleme kaydetti, uygun grupta sorun yaşamazsa şansı yüksek. Ara vermesine rağmen güzel hazırlandığı yarışta, beklediğim tempoyu yaparak kazanan 4 – KUZEY HAMZA rakibidir. İkincilikleri ile 1 – CEASAR ve güvenimi kaybetsem de bir kere daha yazmak istediğim 2 – GREEN CASTLE oyunumdaki isimler. 3 – HARPUTLU LADY eklendi.

2.AYAK: İstanbul’dan hazır gelen 2 – KELEŞHAN, gördüğü koşular sonrası formunu bulan 6 – YOLKIRAN, iyi durumdaki eküriler 5 – ÖVÜNÇCAN ve 11 – ŞAHCAN favorilerim. Verdiği 1 aylık arada güzel çalışmaları bulunan 12 – BİÇEROĞLU, çok atta 7 – NALEZEN ve 4 – YENİ KRAL yazılabilir. 10 – SOKAK KRALI eklendi.

3.AYAK: 1 – MISS BALKAN son yarışları ile bu grubun üzerinde gözüküyor, bankom.

4.AYAK: Kocaeli dışından gelen isimlerin ön planda olduğu bu koşuda 1 – AŞANBEY favorim olup 4 – ŞAHIMSIN ve 5 – TUMBULYALAZ rakipleridir.

5.AYAK: 1 – YILDIZHAN STAR ve 2 – BEHRAMKALE çekişmesine 3 – ATLETICO ve sürprizde 4 – BLACK ADLER katılabilir.

6.AYAK: Zorlu koşudan derece ve galoba göre seçerek çıkmaya çalışacağım. Bu pistte ve mesafede en iyi dereceye sahip, iyi hazırlıkları bulunan 12 – SPRING BREAK riskli bankomdur. Rakipler ise 4,8,1,5,3,2

Kupon

5-4-1-2-3
2-6-5(11)-12-7-4-10
1
1-4-5
1-2-3-4
12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Derince
Ziyaretçi
Derince

İdeal kupon olmus admin..yatarsa miss balkandan yatar bugun bende geri planda

İlk ayak 15 ve ters yaris bekledigim 2 green castle
2.ayak ayirmiyorum.buyuk supriz bekliyorum hepsi
3.ayak coral rose bankom.
4.ayak 12345
5 ayak 412
6ayak spring break ten kolay bir yaris bekliyorum.bankom.

Ateş topu
Ziyaretçi
Ateş topu

Bu siteye çok teşekürler kim kurduysa hakkını fazlasıyla veriyonuz başarılarınızın daim olması dileğiyle tebrikler