1 MART 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Programın tamamı isterse safkan tek başına koşsun risk altında o derece diyorum. O anlamda öncelikle şansınızı takip ettiğiniz safkanlarla denerseniz bence iyi olur. Tahminlere gelince: 1 şubatta ki 1700 metrelik yarışta 1000 direği geçişinde artan tempoya çok güzel ayak uydurdu. Hatta öyle ki H-14 yarışta sanki maidendan yeni çıkmış gibi değil de buraları benden sorulur uzun etmeyin dağılın der gibi havası vardı. Bence bu yarışta etkili olur (3) HARPUTLU LADY ilk safkanım. (4) KUZEY HAMZA ve (1) CEASAR rakip gördüğüm safkanlar.

2.ayak: Uzun arası olsa da burada ki rakiplerinden hiç bir eksiği olmayan safkan hazır durumda ise bir çok kişiyi ters köşeye yatırabilir (3) LAZ OĞLUM ilk safkanım. Formda binicisinin tarzı bir safkan olduğunu düşünüyorum. İyi yer tutarsa süratli geçeceğini düşündüğüm yarışta kimsenin gözünün yaşına bakmaz (10) SOKAK KRALI ikinci safkanım.KAZIBERT yavrusu hayal kırıklığına devam ediyor ancak bundan sonra da devam eder mi bilmiyorum. Umarım biran önce düzelir çükü düzelirse bu safkanın seyrine doyum olmaz (6) numaralı YOLKIRAN üçüncü safkanım. Bu üç safkanın haricinde diğerleri bence bir adım geride ve hepsi aynı statüde. Eküri avantajı ile (11) ŞAHCAN ve süprizde (12) AKDAMAR sonra ki tercihlerim .

3.ayak: Tabeladan düşmeyip, 3-5 birincilik alıp 50 handikaplarda gezen safkanların mücadelesi bence yine günün değerlendirmesi zor yarışlarından. Kocaeli’nde ki madien birinciliğinden sonra Bursa da çıkmış olduğu H-14 mücadele de bence boyundan büyük iş yaptı. Özellikle sonlar da aralar da tost olmasına rağmen karekterin dibine vurup tekrar artıran safkan, önü bir defa daha kapanmasa neredeyse net olarak kazanıra girecekti. Burada kafayı alıp bitirmek isteyecek olan safkanların çokluğuna istinaden günün süprizini patlatabileceğine inandığım (7) numaralı SARI MELEKLER ilk safkanım. Açıkçası (1) MISS BALKAN ın eksik koşması halinde Arap saçına dönecek olan mücadeleyi iki safkanla riske edeceğim.

4.ayak: Sorunlu safkanlar içinde en sorunsuz safkan (1) numaralı AŞAN BEY gibi duruyor. Rakip gördüğüm isim (4) numaralı ŞAHIMSIN olacak.

5.ayak: (1) YILDIZHAN STAR ve (2) BEHRAMKALE arasında görünen yarışta dileyen bu ayağı bu iki safkanla riske edebilir. Ben bu ayakta sürpriz arayacağım tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: Bu yarıştan elbette birincilikle ayrılmasını bekliyorum. Gelir gelmez o ayrı konu ancak yakın zamanda birinciliği göğüsleyeceğine inanıyorum. Çok sayıda safkanın start aldığı mücadele de yapı itibari ile de ben kısa mesafeye gideceğine inanıyorum. Süratli geçecek mücadele de dış kulvar tercihi ile birlikte istediği yeri tutacağına inandığım safkanın işi gerçekten zor. Ancak yine de (6) numaralı VOLKANIMSIN ilk atım. Bu safkanıma direnecek ilk ismin (10) numaralı WEST GROVE olduğunu düşünüyorum. Son yarışında istediği yeri bulamasa da kalite olarak üstün olduğuna inanıyorum sonlar da etkili ataklarla gelecektir (4) numaralı BÜYÜK AJİBA üçüncü safkanım. Son olarak ilave etmek istediğim safkan iyi koşarsa Türkiye’yi tertemiz edeceğine inandığım (7) numaralı ARNAVUT. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-1

2.ayak: 3-10-6-11-12

3.ayak: 7-1

4.ayak: 1-4

5.ayak: 1-2 /// 6-3-7-4-5-8

6.ayak: 6-10-4-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Volkanimsin da madde bulunmuş. Kosamaz herhalde yarın. Bol şanslar

bay uzman

son ayakta volkanımsın yasaklımaddebulundugu için koşmayacak
1.ayak 1 ceasar…5rhythm
2.ayak 8 numaralı BU….VE EKÜRİLER (11.5)
3.AYAK 3 CORALROSE…1 MİSBALKAN
4.AYAK H…
5.AYAK BU FİLMİ DAHA ÖNCE İZLEMİŞTİK…HERKEZ YARIN YA 1 NUMARAYI YA 2 NUMARAYI TE4K ATACAK YADA İKİSİNİ BİRDEN YAZACAK……/ BEN 3 NUMARA ATLETİCO BANKO DİYORUM
6.AYAK 4 NUMARA BÜYÜK AJİBA BENDE BANKO…
ALTILIM
1.5
8(11.5)
3.1
HEPSİ
3 BANKO
4 BANKO
3LİRA

salim

Kocaeli beşli
2.5.6.7.8.9.10.13
5.miss seritana banko
1.3.4.5
1.2.3.4.6
7.arnavut ciktigi gibi banko
Herkese bol sanslar

Kavas

Kocaeli
5-3
3-11-7-13
1-3
4
1-2-3
11-12-1-4

bolşanslar

tepsiovic

3. koşu Real Quatro dikkat edilmesi gerekir..

Ozgur

İzmir yokmu abi

Arnavut

İzmir altılım
128
12345
1345
123458
5
178

Ozgur

Tamam abi teşekkurler

Ozgur

Varlıgın yeter abim

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x