Ana Sayfa / Tahminler / 2 MART 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

2 MART 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

Heyecanlı bir program bizleri bekliyor,herkese bol şanslar dilerim.

1.Ayak: İngilizlerin denk mücadelesinde günün ilk koşusunda mesafe 1500 olmasına rağmen kiloları düşen ve bu mesafede iyi işleri olan atların rakiplerinden iyi koşmasını muhtemel olarak değerlendiriyorum.10-DOKTOR HOUSE favorim.Yine ona yakın koşacağına inandığım 8-AKINDAĞ rakibidir.3-SHUTKa ve 4-ANKA nın sevdiği mesafeler ve favori çıkmaları muhtemel kilo farkı etkilemezse çok şanslılar.

2.Ayak:Son koşusunda içeriden gelerek liderliği alan ve dıştan gelen rakibine az bir farkla avlanan 10-PURO favorim.Eksik koşması halinde 2-BABA HANCI rakibir.İkiside GOOD MAN a yarım boy farkla geçilmişti bu sefer GOOD MAN yok ve birinciliğe yakın gördüğüm iki atı koşuda ayrımsız yazıyorum.

3.Ayak:Satış koşusunda son yarışlarında rakiplerine kıyasla bakarsak 4-BEST OF HAZAL gördüğü iki uzun mesafe koşu ile ilk atım.1-IVOR kocaelide yaptığı 4.lükte son düzlükte rakipleriyle girdiği mücadelede aralara sıkışıp yol bulamamıştı.Bu sefer yol bulabilirse etkili gelebilir.6-BOLD KHAN 1700 metrede liderliği alıp son düzlükte farkı iyice açıp rahat bir yarış kazanmıştı kilosunun da verdiği avantaj ile aynı senaryo olabilir.5-DENİZHANBEY son koşusunda uzak yediği için sprinte gerek duymadı ancak bu sefer yarışa ortak olabilirse daha iyi koşup kazanabilir.

4.Ayak:Kupa koşusunda inatçı karakteri ve uyumlu pilotuyla özleşen 2-AŞEMEZ ilk atım.Rakipleri ise mesafe ayırt etmeden koşan formunu koruyan 3-ATASOY ve bir diğer formda olan uzun mesafelerde çok etkili koşularını gördüğüm gördüğü ara sonrası yarışlarında kendine geldiğini kanıtlayan 7-IŞKINAT sürprizde.

5.Ayak:Maiden mücadelede son koştuğu koşularla bu grupta kesinlikle adından söz ettirecek olan 10-SIEMPRE GANADOR favorim.Tek yarış gören 6-KOZMONOT kendini geliştirirse favoriyi geçmesine şaşırmam en sert rakibir.Yaklaşık 6 ay kadar koşmayan bir at ancak yaptığı tek koşu ile rakiplerine yakın gözüken yarış görmeye gelmiş olsada 1-AQUAMAN kuponumda yer alıcak.2018 den sonra bir yarış gören ve ortalama koşsada bugün koşuda etkili olacağını düşündüğüm 5-EROLUR u da kuponumda ekliyorum.

6.Ayak:Koştuğu son iki koşusunda formunda olan özellikle dıştan Bişkekhan ve Derin Mavinin arkasından sürekli gelmeye çalışıp üçüncülükle yetinmeyi bilen  uzun mesafede iyi koşularını gördüğümüz 3-ÖZERMAN bu gruba söz geçirebilecek bir at.Yarışta son düzlükte sprintini iyi ayarlarsa kazanacağını düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

1.Ayak:10-8-3-4
2.Ayak:10-2
3.Ayak:4-1-6-5
4.Ayak:2-3-7
5.Ayak:10-6-1-5
6.Ayak:ÖZERMAN

Kupon Tutarı:26,88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Derlnce
Ziyaretçi
Derlnce

Forever in love ,sipse yavrusu
Ben bu orjini cok beğeniyor um..baba zaten taliphan adana pistinde onun yavruları na laf yok.
Bu ismi ilerde cok duyacaz gibi..herkes farkedince bir anlami yok.
Bugun cazip bankom.

Artuklu kendi temposunda cikar bitirir.bu mesafe bence onun icin daha iyi.ikinci bankom.

İlk ayak hepsi
3,ayak. 1345679
5,ayak 138 10 ( tek atmama sebebim gunun bankosu ve ahmet celik olmasidir.apranti binse tek olur)
Son ayak 123568

salim
Üye
salim

Sana katiliyorum derince
Artuklu ciktigi gibi bitire bilir
Birde bold khan var zannediyom
Bu guruba uzak ceker.

Ali
Ziyaretçi
Ali

Tekler için uzun ve yarış gidişatı gibi yorumlar la birlikte sunarsanız, daha ikna edici olur. Şimdiden teşekkür ler.

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ARNAVUT

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Adana
1. Ayak 8,10,4,6,2
2. Ayak 2 BABA HANCI BANKO
3. Ayak 6 BOLD KHAN BANKO
4. Ayak 2,3
5. Ayak 4,8,10,3,1,,5,6
6. Ayak BOMBA OLUR HEPSI

salim
Üye
salim

Adana altılı
4.6.8.9
2.3.6
6.bold khan banko
1.2.6
1.4.6.10.11
1.topraksu banko
Bol sanşlar

Kavas
Üye
Kavas

Adana
9-2-8-3
2
1
2-1-6-3
10-6-1-3
1-2-10-9

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Slm ıstanbul vermı

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.