Ana Sayfa / Tahminler / 1 Kasım 2013 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1 Kasım 2013 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan maiden koşuda orjin olarak kum piste yatkın olan 1-BAYRAMOĞLU ilk şans verdiğim isim.Küçük kuponlara tek yazılabilir.6-TAHİNCİOĞLU ve 4 ay sonra piste çıkan eküri destekli 8-PRENCES ROSALIN diğer şans verilmesi gerekn safkanlar.Koşu görmesede galoplarda iyi durumda görünen 2-BULUTHAN süpriz şansı verilebilir.

2.AYAK : Artan formuyla 4-GÖRÜNTÜ bu grupta yarış kaybetmez benim bankom.Eksik koşması durumunda devreye girecek tay orjin olarak beğendiğim ve grup  koşular gören 2-DAĞLAREFESİ bu ayak için yeterli olacaktır.

3.AYAK : Son koşusundaki sprintini gördükten sonra bu safkanın yanına at yazma gelmiyor içimden Olağan üstü bir ataktı ama yetmedi.Eğer binicisi sprint mesafesini doğru ayarlamış olsaydı yarışı kazanması içten bile değildi.Jokey değişikliği ve bugün kum ıslak değil bomboş kilosuyla 4-BÜYÜK AMED bana göre günün en sağlam teki.

4.AYAK : Günün 5.koşusu bana biraz karışık gibi geldi.Bu yüzden hiç ayırmadan HEPSİ diyorum.

5.AYAK : Bu mesafelerin etkili ismi 7-MARKMOST favorim.Eksik koşması durumunda 1-ÇİFTÇİ BEYİ, 3-AKYAZILI MUTLU, hafif sikletiyle 6-KUM BABA, 8-SPEED OF LIGHT ve 5-ICE FOUNTAIN devreye girecek olan safkanlardır. 2-MUSUSİ ve 4-DELİ MAVİ sürpriz.

6.AYAK : Son koşusunu kazanan 5-DOLUDİZGİN süper formuyla yoluna devam eder.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 - 6 - 8 - 2

2.AYAK : 4 - 2

3.AYAK : 4

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 7 - 1 - 3 - 6 - 8 - 5 - 2 - 4 - 9

6.AYAK : 5

TUTAR : 32,40 TL

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 1

2.AYAL : 4 - 2

3.AYAK : 4

4.AYAK : 7 - 3 - 1 - 2

5.AYAK : 7 - 1 - 3 - 6 - 8

6.AYAK : 5

 

TUTAR : 2 TL.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

2-DAĞLAREFESİ tebrikler

admin
Yönetici

kupon son ayaga bakiyor herhalde.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.