1 KASIM 2013 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

Bursa programi bugun bana kolay gibi geldi…altilinin 1,2 ve 6 ayaklarinda surpriz bu 3 ve 5 ayaklarda plase isimlerin kazanmasini bekliyorum…Bankom ise 4 ayaktaki D.Kilic idaresinde 4 ERCESMELI , dir….

Yazdigimiz gibi gelmesi dilegi ile bol sanslar…

Ozcan ERDOĞAN

1 AYAK… 6,1,8,9,10

2 AYAK… 1,3,5,9,8,4

3 AYAK… 1,4,2,3

4 AYAK… 4 ERCESMELI

5 AYAK… 1….3.5.8.2.6

6 AYAK… 1.3.4.5.7.11.14.2.12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Özcan

Avatar
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yaşar

1.AYAK= 6–1–10–5–9–8

2.AYAK= 10 (MUHTARINOĞLU)

3.AYAK= 4 (BÜYÜK AMED)

4.AYAK= 4–3

5.AYAK= 5–8–1–7–6–3

6.AYAK= 1–8–3–5–4–7–10

dilerim hepinizin gönlünüzce olur bol sanslar

uğur

Kolay diyip 390 küsür kupon yapıyorsunuz görende misli bulcak sanır bumu kolay program.Oynamıcağınız kuponu yapmayın en fazla 10 liralık kupon yapıp 400 milyonluk kupon yapılmaz oynayın koyun siteyede görelim cesareti.

admin

Orada sıralama var Uğur bey, yazarımızın takipçisiyseniz oyununa göre kuponunuzu yaparsınız. Ücretsiz tahmin ve yorum alıyorsunuz, ayrıca kimseyle yarış içinde de değiliz. Yüzlerce kişinin takipçisi olduğu sitede yazmak cesaret ister, ama sonuçlanmamış koşuda bu şekilde eleştiri yapmak ta doğru değil. Saygılar

ozcan erdogan

Ugut kardesim bizler tahminlerimizi siz birebir yatirin diyemi yaziyoruz..herkesin butcesi ayri sen 10 liralik kupon yaparsin tahminin icinden eleme yaparak oynarsin.bir baskasida 200 liralik yapar..
2 gun once son ayakta 6 demir reisin kostugi gun yatirdigim kuponu yayinladim onuda gordunmu acaba…120 liralik kupondu ortak yatirdik.
Ben her zaman buyuk oynarim ama ortak olarak ve yazdigim tekle…bu is kismet isi olursa 10 lirayada olur..15 mayista 2.40 kurusa 4900 tl buldum.ayni yarisi ayrica 160 lirayada buldum..yani diyecegim bende sizin bahsettiginiz cesaret fazlasiyla var…

Muhabir

1. kasım bursa yarış programında ( 6. koşu ) 5. ayakta 1 numaralı Çiftçi Beyi’nin ve (5. koşu) 4. ayakta 4 numaralı Erçeşmeli’nin rahat kazanmasını bekliyorum. aynı koşudaki 1 numaralı tek rakibi olarak görüyorum. son koşu ise hafif kilolu süpriz atlardan birinin kazanacağını düşünüyorum. 14 numaralı Rana Ateşi çok uygun gözüküyor.
Altılım:
1. ayak: Hepsi
2. ayak: Hepsi
3. ayak: Hepsi
4. ayak: 4
5. ayak: 1
6. ayak: 9/10/11/14/4/5

admin

Bol şanslar

Ramazan YILMAZ

Para alsan böyle yorumlar yapmazlar hemn ücretsiz yorum bulmussun hem elestiri yapiyorsun.Sana kimse dedimi git 150 tllik atılıyı yatır oradaki yorumlar kafanda bişeyler olmuştursun diye yapılıyor birebir yatır diye değil.Ayrica altılı parayla bulunmaz ben 13.50 tllik kuponla 36 bin lira buldum.Yine 20 liraya 23 bin. Ama 260 liralik kuponla 12tl buldum altılı parayla değil doğru seçim doğru tahminle bulunur herkese bol şans :)

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Kısmetle alakası varda bence analiz işidir bu asıl bence özcan kardeş…Uğur Bey Yaptığınız çok asılsızca bir yorum… Daha önce de yazdığımız gibi ne yazıyorsak onu yazıyoruz ! İnanmıyorsanız,beğenmeseniz kimse sizi zorlamıyor ! Ayrıca site yöneticimizin dediği gibi bu platform size ücretsiz sunuluyor… Siz tabi tuttuğunuz atı eklersiniz,tutmadığınızı çıkarırsınız bunun aslı budur… Tabi siz çok biliyorsunuz ya ! Bu adam 1 hafta içinde 2 altılı bulmuş ! Kİ BULMASI DA GEREKMİYOR BİZ BU SİTEYE EMEK VERİYORUZ ! Ki Ramazan kardeş ,Özcan kardeş ve ben de ekonomik vs. kupon da veriyoruz… Bu arada ramazan kardeş demiş ki böyle eleştri yapıyorsun diye bence hakaret …! Biraz edep biraz da saygı yahu !

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Bu arada Muhabir kardeşim kuponun 1000 tlyi aşıyor…

uğur

Bakıyorum herkes savunmaya geçmiş dün giremediğimden cevap veremedim.Benim sitemim bugün program kolay gibi geldi diyip 400 liralık kupon yapılması kendi ağzınızla diyorsunuz altılı para ile oynanmaz kurgu önemlidir.Benim takip ettiğim belkide 10-15 site vardır altılı yorumları için hepsi farklı kurgu verir ben hepsini okur en son yine kendi altılımı yaparım size sitemim bu siteye çok güvenen üyelerin sizin bu yorumu görüp 400 liralık altılı yapıp parayı çöpe atmasıdır.Ben her gün 400 liralık şablon yapsam her gün tuttururum bende 90 kuruşa çok altılı buldum klasik eleştiri kabul edememe ve beğenmiyorsam bakma savunmaları sizi bir yere getirmez.Ben kimsenin şahsına hakaret etmedim normal bir eleştiriydi.Bu yeni yazar arkadaşlarada sözüm siz yokkende ben bu siteyi takip ediyordum siz varkende takip ediyorum.

admin

Uğur bey kuponun 400 tl gözükmesi sistemimizin eksikliği sayılır. Mevcut yazılım tahminleri komple kupon olarak göstermekte. Yeni yazılımımız http://bulten.bankotahminler.com/ adresinde hazırlanmakta. Bittiğinde bu tarz durumlar oluşmayacak ve daha iyi görüş alabileceksiniz.

kaan taşbek

Tahmini şimdi gördüm bu yazar kardeşlerim yanlış bir tahmin yorumumyapmışlardır… O konuda yanlışımı gördüğünden senden özür diliyorum kardeşim… Daha önce dediğim gibi hepimiz ekonomil ve geniş diye ayormaya çalışıyorum …. Ama bazen tek kupon yapmak iyi oluyor… Ama dünden önceki yorumunuzda yanılmıyorsam özcan kardeşe bir hakaret içeren cümle vardı… Neyse uzatmayalım ben şahsen özür dilerim… Bu arada bizle görüşlerinizi ğaylaştığınız için teşekkürler uğur kardeşim
Geliboludan sevgiler saygılar…

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x