Ana Sayfa / Tahminler / 2 KASIM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 KASIM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  3 ay ara vermesine rağmen ZUĞA'nın kazandığı yarışta 3 boy geriden kafa burun foto olurken  4.lüğü güzel olan safkan 8 - THE PROFESSIONEL favorim. Misli kuponlar için tek önerebilirim. 4 - DIVINA COMMEDIA çim pistteki en iyi dereceye sahip, safkan kazanmayı beceremesede uygun grupta favorinin sert rakibi olacaktır. 5 - LIFE IS LIVE süper çalışmalar sergilese de ilk yarışında kayıba koştu bu sefer farklı koşabilir. Eklemek gerek babadan INVINCIBLE SON'IN KARDEŞİ. İlk yarışında öne çıksa da MOON RAIN gibi bir safkana denk gelmesi sebebiyle derece yapamayan ve son yarışında kum pistte tabela yapamayan safkan çim pistte sürpriz için yazılabilir. Çim piste ilk defa çıkacak olan 6 - MEDOC sürprizciler için önerimdir.

 • 2. AYAK

  2 - GÜMBÜRGÜMBÜR çim pistte nasıl koşacak. Baba kardeşlerinden en iyileri KENANACO, İLVANA, ÇELİKSÖMEK ve BUZDENİZİ. Hem çimde hemde kum pistte kazanan safkanlar. Buraya kadar sorun yok fakat anne ve anne-baba meşhur KALAMIŞ. Şimdiye kadar sadece kumda başarılı safkanlar vermiş. TALYA, GÖNÜLLÜ, SAVKAL, ALAÇATI. KALAMIŞ kum fırtına gibi eserken çim pistte sadece şartlı 5 kazanmış. Anne  KALAMIŞ ESİNTİSİ 35 koşuluk yarış hayatında 4 kere çim pistte koşmuş sadece 1 tane KV.8 4.lüğü var. Safkan henüz grup koşusu koşmadı bu koşudan sonra yarış hayatının hangi çizgide gideceği belli olacak. Tahminim yağmur yağmadıkça çimde eksik koşacağı. 3 - VELİ CAN KIZI gibi bir rakip karşısında zorlanacağını düşünüyorum, bankom VELİ CAN KIZI.

 • 3. AYAK

  Bu sene İstanbul Vali Kupasında 21 at start alıyor, bu kadar safkanın içinden 2 - BAYHAN'ın sıyrılması biraz zor olabilir. Jokeyi ile büyük uyum içinde olan inatçı safkan 10 - RAST favorim. 2 - BAYHAN ilk rakibidir. 6 - HİSARBEY temposunu koyarsa kazanabilir, 8 - PALADAYI böyle yarışlarda aradan sıyrılmayı sever, 11 - YAMANER daha rahat bir grupta, 12 - YÜREKKAYA ekürisinin bayrağını taşıyabilir, 14 - SENNU kalitesini konuşturmaya başladı, 13 - ÖZFİDAN tekrar bir çıkış yakalayabilir, 1 - BATUKAN hazır gözükmese de mutlaka yazılır, 3 - BULUTREİS, 4 - DELİ DUMRUL ve sürekli beklediğimiz 5 - GEZEROĞLU sırasıyla tuttuğumuz safkanlar.

 • 4. AYAK

  Çaldıran koşusunda yaptığı müthiş sprintle 120 handikap puanına sıçrayan 2 - BLAZE TO WIN kazandığı yarışlardaki derecelerinin hakkını verdi. KULOĞLU'nun temposunu bozacak safkan olmamasına rağmen fotoda BLAZE TO WIN'i beklemediğini ve bu yüzden kaybedenin jokey olduğunu söyleyenler oldu fakat KULOĞLU yarışı hiç bırakmamıştı. Zaten BLAZE TO WIN yarışı kafa burun değil 1 boy farkla kazandı. Bugün 1800m mesafeye çıkan yarışta favorimin rakibini 3 - KIRDEMİRKIR olarak görüyorum. İstanbul'da olmadık grupta kayıba koşan safkan Ankara kum pistte LYRIC karşısında kazanırken süper formda gözüküyordu. 1200 1,10 ve 1400m'yi 1,23 derecelerle geçebilen safkan 1200m yi 1,11 koşan BLAZE TO WIN karşısında şansını çok yüksek görüyorum. 6 - RAIN OVER ME'de o gün KULOĞLU'nu  geçecek gibi gözükmesede 200m uzayan mesafede farklı bir yarış çıkartabilir.

 • 5. AYAK

  Son yarışında müthiş bir sprint atarak fotoya giren DUTY FREE eski günlerine dönmüş gibi gözüksede o sprintin STEEL CAT sebebi ile geldiğini düşünüyorum. Yarış ne akdar hızlı giderse DUTY FREE o akdar şansını artırıyor, bu koşunun çok hızlı başlayacağını düşünmüyorum. Aynı koşuda pist ıslanınca mükemmel koşan YARAMAZ ÇOCUK'u o gün geçecek safkan yoktu ama ASTORYA'dan daha iyi bir yarış bekliyorduk. Daha önceki 1000m koşusunda mükemmel bir yarış sergileyen safkan son yarışında bence kötü koştu. Bu grupta da yarışı önde götürme çabasında olacağını düşünüyorum. Gelelim 5 - EL CONQUERADOR'a, safkan 1600m çim pistte 1.34 yapabilme yetisine sahip. Son kaşandığı g3 koşuda da SARILAR RUNNER, TITLE HOLDER ve FAST STARS LINE önünde 5 boyla kazanırken  mükemmel aksiyonlar sergiliyordu. KARATAŞ sanki Ferrari alacakta pistte test ediyor gibi fotoya soktu safkanı. Bence günün sağlam kalesi olur.

 • 6. AYAK

  Son yapılan koşuda müthiş bir jokey kapışması gördük. KARATAŞ ve AHMET ÇELİK. O gün gönlüm PAN AMORE'dan yana olmasına rağmen, PAN AMORE'nin daha diri daha istekli gözükmesine rağmen yarışı KARATAŞ'lı TONYA fotoda baş farkıyla aldı.8 - TONYA ve 12 - PAN AMORE yine karşı karşıya. Bu ikili birbirini kollarken diğer rakiplerinden aradan sıyrılan olabilir. Sıralamam 11 - ELEVATO, 9 - BLUE BEADS, 1 - BALÇİBİN, 5 - MYSTICAL STORY ve 3 - GOLDEN STEP.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
25.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
8
3
1
2
3
4
5
6
8
10
11
12
13
14
2
3
4
5
1
3
5
8
9
11
12
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Muhabir
Ziyaretçi

Selam değerli yarış severler…

Cazip Program:

2 Kasım İstanbul yarışlarının oldukça heyecanlı geçeceği düşünülse de bana göre oldukça cazip bir yarış günü olacak. Özellikle (3.koşu) yani 1. Ayaktaki 4 numaralı DIVINA COMMEDIA isimli tayın çok rahat bir yarış kazanmasını bekliyorum. Bu tay son koşusunda son 200’e kadar tutarak geldi ve binicisinin ata aşırı güvenmesinden dolayı finiş de avlandı. Bu koşuda aynı hataya düşmeyecektir.

Altılının 5. Ayağında ise 5 numaralı EL CONQUERADOR isimli tayın rakiplerinden çok fazla üstün olduğunu bir önceki yarışındaki gösterdiği performans belli etti. Padoktaki endamlı duruşunu ve yarış içindeki gösterdiği kazanma hırsını bizzat gördüm. Bu tay bana Şampiyon safkan TRAPPER’i hatırlatıyor. Bana göre bu yarışı rahat kazanacağı gibi geleceğin şampiyon taylarından olacaktır.

Tüm yarış severlere bol şans diliyor, safkanların ayaklarının düz basmasını temenni ediyorum.

ATILIM:
1, ayak: 4
2, ayak: 2/3/1/4
3, ayak: 7/20/13/4/11/5/2
4, ayak: 2/3/4/6
5, ayak:5
6, ayak:1/4/5/12

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.