izmir altili tahminleri

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

1 Haziran 2017 Perşembe İzmir gece yarışları için tahminler. Herkese bol şanslar. Yorumlarınızı bekliyoruz. Tahminler beygir com dan alınmıştır.

1 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile LARRY BIRD (3-8) ve KAYA LOGOSU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; OĞLUM MURAT (5) ve AYGEN (1) sonraki ihtimallerdir.

2 – KOŞU: Etkili koşuları ile ÇALIK (2) ve son iki koşusunu kazanan KARAMÜRSEL (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KORALAY (3-12) ve RUAT (4) diğer rakipleridir.

3 – KOŞU: Son yarışında kazanan WILD HEART (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BEZMİ ALEM (1) favorinin ciddi rakibi olup; GOLDEN OK (8) ve PATIENT (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

4 – KOŞU: Son yarışında beğenilen WRITE TO ELLIE (2) favorimizdir. İyi durumu ile ERENDIRA (1) favorinin ciddi rakibi olup; PINAR SULTAN (10) ve KISS ME (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5 – KOŞU: Son yarışında kazanan GÜLE GÜLE (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren HAZARDAĞI (2) favorinin ciddi rakibi olup; ERDURAN (1) ve KOBRA FIRTINASI (8) yazılabilirler.

6 – KOŞU: Son yarışında beğenilen KARADAMAR (2) favorimizdir. İyi durumu ile UTKUNBABA (1) favorinin ciddi rakibi olup; BARBARIAN (4) ve GRIFFON (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7 – KOŞU: Son yarışında kazanan İREMBEYİ (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren VASEEM (1) favorinin ciddi rakibi olup; KIR SAÇLI (5) ve BABAKAYRA (4) ihmale gelmez.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Togijet01

Çok korkunç yada çok komik bir ikramiye tablosu izmirde bizleri bekliyor.4.ayakta Karadamar bankom diğer ayaklarda herşey olabilir yada olmayabilir çok karışık.At koşar baht kazanır herkese bol şans.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x