Ana Sayfa / Tahminler / 1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ
izmir altili tahminleri

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

1 Haziran 2017 Perşembe İzmir gece yarışları için tahminler. Herkese bol şanslar. Yorumlarınızı bekliyoruz. Tahminler beygir com dan alınmıştır.

1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile LARRY BIRD (3-8) ve KAYA LOGOSU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; OĞLUM MURAT (5) ve AYGEN (1) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: Etkili koşuları ile ÇALIK (2) ve son iki koşusunu kazanan KARAMÜRSEL (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KORALAY (3-12) ve RUAT (4) diğer rakipleridir.

3 - KOŞU: Son yarışında kazanan WILD HEART (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BEZMİ ALEM (1) favorinin ciddi rakibi olup; GOLDEN OK (8) ve PATIENT (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

4 - KOŞU: Son yarışında beğenilen WRITE TO ELLIE (2) favorimizdir. İyi durumu ile ERENDIRA (1) favorinin ciddi rakibi olup; PINAR SULTAN (10) ve KISS ME (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5 - KOŞU: Son yarışında kazanan GÜLE GÜLE (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren HAZARDAĞI (2) favorinin ciddi rakibi olup; ERDURAN (1) ve KOBRA FIRTINASI (8) yazılabilirler.

6 - KOŞU: Son yarışında beğenilen KARADAMAR (2) favorimizdir. İyi durumu ile UTKUNBABA (1) favorinin ciddi rakibi olup; BARBARIAN (4) ve GRIFFON (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7 - KOŞU: Son yarışında kazanan İREMBEYİ (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren VASEEM (1) favorinin ciddi rakibi olup; KIR SAÇLI (5) ve BABAKAYRA (4) ihmale gelmez.

Togijet01
Ziyaretçi
Togijet01

Çok korkunç yada çok komik bir ikramiye tablosu izmirde bizleri bekliyor.4.ayakta Karadamar bankom diğer ayaklarda herşey olabilir yada olmayabilir çok karışık.At koşar baht kazanır herkese bol şans.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.