ankara altili tahminleri

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 Haziran 2017 Ankara at yarışı tahminleri aşağıdaki gibidir. Herkese bol şanslar. Tahminler beygir com’dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Son koşularını ölçü alamadığımız SEZAR (3) ve ULAKÇI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; LENGÜR LÜNGÜR (2) ve TUNAHANBEY (1) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

2 – KOŞU: Son koşularını kazanan İDEALİST (1) ve SEYYAHKIZI (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HARPUTHANI (3) ve KOŞANAĞA (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

3 – KOŞU: Şartlı 1 koşuda iyi çalışma dönemi geçiren ERBOĞA (4) ve ÖZALAK (9) birinciliğin güçlü adayları olup; ÜNSALMIŞ (11) ve UÇAN ARJİN (13) sonraki ihtimallerdir.

4 – KOŞU: Etkili koşuları ile VİCDANSIZ (5) ve çim pistte etkili koşan OLGUNBABA (9) birinciliğin güçlü adayları olup; ENİSKEREM (12) ve TURBOCU (10) sonraki ihtimallerdir.

5 – KOŞU: Son koşusunu kazanan HEYAMOLA (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde İREM SU (8) favorinin ciddi rakibi olup; PRINCE OF THESOUTH (5) ve ONURKAN (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

6 – KOŞU: Son iki koşusunu kazanan ARMONDO (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; DİYADİN (5), RODOLFO (2) ve HAFO (6) hata kollayacak safkanlardır.

7 – KOŞU: Son koşusunu kazanan I SAW THE SUN (5) favorimizdir. İyi durumu ile GUILTY PLEASURE (2) favorinin ciddi rakibi olup; KUPA ASI (6) ve MISAE (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8 – KOŞU: Hazır durumdaki safkanlardan GÜRHANŞAH (6) ve ARTUKLU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KIZILHİSAR (8-4) ve AKILBEY (1) sonraki ihtimallerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Togijet01

Ankara tahminim.1.ayakata (4)numaralı Erboga Özcan yıldırım yonetiminde rahat birincilik elde eder.süpriz arayanlar( 6)numaralı fırtına ibo ve (11)numaralı unsalmisi yazabilirler.2.ayak:Genelde Ankara klasigidir 2.ayaklarda supriz çıkması bende bu ayakta sırasıyla (5)numaralı vicdansız(,9)numaralı olgunbaba,(10) numarali TURBOCU,(12)numarali Eniskerem,ekurü avantajıyla 6numaralı serkanaga ve (3)numaralı hayatı cedid bombamda (1)numarali sahdemir.3::Ayak gelelim türkiyenin tekine 3numaralı HEYMOLA Ahmet çelik yönetiminde şartlı4 mücadeleden rahat birincilik elde eder BANKO.4::AYAK.Bir diğer Güvendiğim safkan 1numarali ARMONDO ancak yanına at yazmak isteyenler 2numaralı rodolfo ve 5numaralı Diyadini yazabilirler.5.ayak Aslında burda 5numaralı I Saw the sun geçilmez gibi olsada burdan süpriz cikabilir.sirasiyla 2,7,6,8,3 ve bombam 11numaralı THE FLAMINGO.6.AYAK burda sırayla 1,2,4,6,ve bombam 12 numaralı zehir afiye.herkese bolşanslar.

Bülent esen

Arkadaşlar herkese bol şanslar ankara altilisi tahminlerim.
1.ayak ilk defa koşacak olmalarına rağmen iyi duyumlar aldığım 8nolu mubasir kuponlarda olmazsa olmazlardan.siralama 8.11.13.9.4
2.ayak d.yıldız tercihine devam eden 9.nolu olgun baba kilo avantajıyla alternatif tekim.
3.ayak başta 3.nolu onur kan 5.prin.of.thesouth 8.iremsu 2.heyamola sıralamak
4.ayak kilo avantajı ve ekuri avantajlariyla (4_5)günün bankosudur.
5.ayak 5 nolu ı sas the sun favori olmasına rağmen 2.1.3 atlarida kupona eklemek lazım.
6.ayak 11.tuncoven başta 6.8.3 siralamam

84corlu

neden giremiyorum ben yaa admin 84corlu ben

84corlu

bu siteye erişiminize inin verişlmiyor diyor

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x