31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Çime çıktıktan sonra farklılaşan 2-IMPASSABLE GIRL uygun grupta sonlarda yapacağı etkili ataklar ile koşuyu lehine çevirecektir bankom.

2.AYAK: İlk startını çim pistte kazandıktan sonra çıktığı sentetik piste uyum sağlayamadığını düşündüğüm 2-MAN OF FIRE bugün geri döndüğü çim pistte iyi bir yarış çıkaracaktır favorim tek rakip gördüğüm isim iki yarış önce İzmir çimindeki yarışını çok beğendiğim 9-CHECK OR RAISE.

3.AYAK: Son yarışında ZAFER ATEŞİ ve GAZIBORA KHAN arkasında yaptığı üçüncülüğü beğendiğim 5-REBEL YELL sonlarda yapacağı ataklar ile gruba hakim olacaktır diye düşünüyorum bankom.

4.AYAK: Müthiş bir sprinter olduğunu son yarışında gösteren 11-TOUCH THE WOLF favorim. Uzun ara sonrası yarış gören bu sefer daha hazır olan 7-YILDIRIMBEY, son yarışlarını rakiplerini sürklase ederek kazanan 9-DRIVE FASTER, son üçüncülüğü başarılı 8-DAYIM BENİM, Selim’in tercihlediği 10-SINCLAIR, son ikinciliğinde eski günlerine dönüş sinyalleri veren 1-BLAZE TO WIN, kalitesiyle 5-PERFECT WARRIOR ve müthiş formuyla 4-ORADINARIO.

5.AYAK: Zor olduğunu düşündüğüm bu yarışta 5-GÖLALAN‘ı rakiplerinin bir adım önünde görsem de sıralamam şablonumdadır.

6.AYAK: İlk kez çime çıkacak ve çok iyi koşmasını beklediğim 9-HUNTRESS favorim olsa da çok at yazacağım sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 2-9

3.AYAK: 5

4.AYAK: 11-7-9-8-10-1-5-4

5.AYAK: 5-6-4-8-7-9

6.AYAK: 9-11-12-8-3-10-4-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Adrian

Başarılar Arda

admin

Tekler şahane oturmuş, yine hüzünle 5 te kalan bir kupon.

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x