istanbul altili tahminleri

1 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Klasik hayranı olduğum pazar gününden  zorlu,zevkli ve heycanlı bir İstanbul yarış programından bütün yarış sever arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı Arap taylarının kısa vade mücadelesi açılış olarak bir o kadar zor yarış birbirlerine yakın güçteki isimler bakıldığında çok ayrılan bir isim göremiyorum sıralama bakımından sadece elediğim isimleri dışarda tutup, biraz daha ön planda gördüğüm isimlere kuponumda yer vereceğim. Öncelikli şansı 4 BAWEPİR’e veriyorum verdiği aradan sonra bugün çok etkili bir yarış koşacağını beklediğim ismin agf tablosunda gerilerde kalmış olsada yarış da iyi yerlere gelebilecek bir görüntü içinde olduğunu söyleyebilirim. Son yarışını ağır kilo olmasına rağmen rakibine son ana kadar direnerek kazanan ve aynı formundan bir tık geriye düştüğünü ve o koşunun bence biraz da kendisini yıprattığını düşünsem de grup içinde şansı olan 1 AKKULA, Ankara koşularından sonra bugün İstanbul pistine çıkacak olan ve seri stiliyle koşuyu çıktığı gibi bitirip koşunun süprizini yapabilecek 2 ARTUKLU ,  Ankara pistinden bugün İstanbul pistinde koşacak olan bir diğer isim ve koruduğu performansıyla 9 YIRTLAZ, sanki kum piste daha etkili koştuğunu belli eden fakat bugün yaptığı işlerle bu grupta söz sahibi olabilecek 7 GÜMÜŞKESEN sıralamasına şans veriyorum.

2.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların Karakolluk handikap mücadelesi bir koşuda bu kadar performans olarak vasat isimlerin bir araya toplanması mümkün olabilir. Açıkçası kapatmak istediğim bir ayak fakat at sayısı bakımından bakıldığında kupon bedeli de göz önüne alındığında çok da mümkün olmuyor bu sebeple ilk ayak da yaptığım gibi bu karışık koşuda da elediğim isimler dışında tuttuğum isimlere şans vereceğim; Koşuda ilk şansı 13 HELYUM‘a veriyorum aradan sonra yarış gören ve daha çok sevdiği kısa ve kum piste koşacak olan bu ismin bugün çok etkili bir yarış ortaya koyacağını düşünüyorum, yaptığı işlerinde göz dolduran ve özlediği birinciliğe kavuşabilecek grup bulan 11 KORCAN , yarış koşarak form tutan ve etkili sprint yapabilen 10 KALAYCIKAYA, çok uzun bir aradan sonra yarış görerek form tutmaya çalışan ve bugün yeterli nefese geldiyse grupta söz sahibi 9 SUNATAY, her yarışında neredeyse başarılı olsun olmasın kuponumda yer verdiğim 16 URARTU, üzerindeki isim ile yarışta şansı artan ve idman görüntüsü güzel olan 6 ASLANSÜTÜ, eküri koşacak olan 4 EMMİ ve bu rakiplerle baş edebilecek 5 KALABALI sıralamasına şans veriyorum.

3.AYAK : 3 ve yukarı ingiliz dişi atların şartlı mücadelesi oldukça karışık bugün ki programa bakıldığın da İstanbul da güzel bir ikramiye bedelinin çıkacağını tahmin ediyorum. Öncelikle şans verdiğim isimleri yazıp diğer isimleri yine geride bırakmaya çalıştığım bu koşuda ilk şansı bugün artık kazanmasını beklediğim ve yarış hazırlıkları içinde oldukça rakiplerine göre farklı gözüken 3 HOŞGÖRÜ‘ye veriyorum. Zaman zaman güzel yarışlara imza atan bu tip rakiplerinin yanında her zaman söz sahibi 4 HERRING, startta kalma sorunu olmasına rağmen rakipleri bugün biraz daha uygun olan 1 KEPEZ STORM, son başarılı yarışında kuponumda yer verdiğim o gün için güzel bir süprize imza atabilecek ganyanı bulunan bugün ön planda olan isimlerden olan 7 DOHA, aradan sonra gördüğü yarışlar sonrası formunu bulduğunu idman pistinde gösteren geçtiğimiz yıl daha zorlu rakiplerle koşmuş olan 9 BLANEGIRL  sıralamasına şans veriyorum.

4.AYAK : 2 yaşlı ingilizlerin açık grup koşusunda oldukça nefes kesen bir mücadele olacak başarılı kum performansına sahip olan isimlerin bir araya geldiği bu yarışta Ankara da ara verip bugün İstanbul pistinde sahneye çıkacak olan ve Aranın kendisine muntazam bir şekilde yaradığını yaptığı idmanlarında gözler önüne seren 5 ÖMER IN MY HEART ‘ın bugün artan formu ve Ankara pistinden sonra İstanbul pistinde de çok etkili bir yarış koşarak rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını bekliyorum. Kupon bedeli açısından bu koşuda tek terciğimi kullanıyorum. Eğer rakip yazmayı düşününler Son yarışında kafa burun kaybeden ve artan formuyla 6 TOPANGA bugün rakiplerinden bir adım daha önde duruyolar..

5.AYAK : 2 Yaşlı ingilizlerin maiden mücadelesinde son koşusunda kum pisten etkilendiğini düşündüğüm ismin bugün sevdiği çim piste sahaya çıkacak olması rakiplerinin bir adım önüne geçiyor son koşusunda ki performansının üzerine koyarak bugün piste çıkacak olan tayın koşuyu kazanıp maidene veda etmesini bekliyorum ve ilk şansı 8 THE GRAY‘e veriyorum. Bugün ilk kez çim piste denenecek olan ve koruduğu formuyla başarılı bir yarış ortaya koyabilecek 7 TALİPCAN, ilk yarışını görmezden gelip ara verip bugün piste çıkacak olan etkili bir yarış koşacak olan 4 LORD OF DARKNESS sıralamasına şans veriyorum.

6.AYAK : 3 ve yukarı ingilizlerin handikap mücadelesi kapanış ayağı oldukça birbirine yakın isimlerin yer aldığı bir başka mücadele burda da imkanlarınız doğrultusunda fazla isme yer vermenizi tavsiye ederim. Kendi imkanlarım doğrultusunda daha ön plan da tuttuğum isimleri yazıp bu ayağı geçmeye çalışacağım. İlk şansı uzun aradan sonra yarış görerek formunu geliştiren 1 BLAZE OF LİGT‘a veriyorum. seri ikinciliklerine bugün son verebilecek güçteki 2 ANTONOV, çok iyi hazırlıklar içersinde olan 3 PRINCE OF THESOUTH‘un rakiplerine göre yarışta bir adım ön planda olarak ayırım yapılmadan yazılması gerektiğini düşünüp, koşunun süprizini gerçekleştirebilecek hazırlıklara sahip ; 8 MARAZ HAN , 12 İMPARATORE , 5 BRAVE FEET , 4 BIG MAN , 13 MAKBET , 14 BURİNDI , 7 ROYAL STORY sıralamasına geniş oynayanların değerlendirimesini tavsiye ediyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,1,2,9,7

2.AYAK : 13,11,10,9,16,4,6,5

3.AYAK : 3,4,1,7,9

4.AYAK : 5 

5.AYAK : 8,7,4

6.AYAK : 1,2,3   /// 8,12,5,4,13,14,7

TUTAR : 108 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
37 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

admin uçak kaçabilir :)
programa yeni bakıyorum daha. pilot bulursam 5li yapıp uçağı kaçırayım

oynayan arkadaşlara bol şanslar

admin

Alaçatı ağasından iyi pilot olur :)

Mehmet28

ikinci bir pilot olmadan da olabilir bakayım biraz daha :)

bbülent akmaner

3cü ayakta 3 kazanır admin

Mehmet28

bol şanslar

admin

10 atta yazmadım atı. Rastgelsin :)

admin

Tam tersini bekliyordum ama pistten haberim yoktu.

admin

Dereceler INDIAN diyor ama senin atta çok şanslı. Bende kupon yok senin at gelsin :)

admin

Blane Girl ikilisi kötü kaçmış. Sıralı 21 lira vermiş.

admin

Başka tek lazımmış kupona. Geçmiş olsun şimdi para yaptı altılı.

admin

Yok daha devir olmadı:)

admin

7li kimse oynamıyor zaten :) Altılı da 5 bin lira yapmıştır belki :)

admin

Şu an 8 bin lira, zam yaptım :)

admin

Blane Girl’ü kaçırdım Royal Story’de deneyeyim şansımı 3-7 tabelada yok.

admin

Kupondan gidiyorum, 3-1 çok favori olacak.

admin

Herhalde Whisper gelmeden önce rakam verdik :)

KaraKhal

izmir için tahmin verilmeyecek sanırım.Ben kendi oynayacağım kuponu paylaşayım belki bi katkım olur.kimbilir :)

1.ayak: 2,3,9,4,13,12,5

2.ayak: 4 tek

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 3,4,5,7,2

5.ayak: 1,3,7,10,5,4

6.ayak: 1,3,4,5,10,14,11,9

bol şans hepimize.

admin

Bol şanslar

KaraKhal

teşekkür ederim :)

Hawk

Bu da benden olsun :)

1.ayak: 4 – VOLDEMORT (Mortlamayız inşallah kadirbaba ite ite getirir :)

2.ayak: 1-2-3-4-5-6-8-11-14

3.ayak: 2-6 (Bunun dışına çıkarsa hepsi olur)

4.ayak: 1-3-4

5.ayak: 7-10-4

6.ayak: 2-3-4-6-9-14

Bol şans tüm dostlara.

37
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x