1 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Son yarışlarına bayıldığım ve mesafede de sorun yaşamayacağı izlenimi veren (1) AKKULA favorim. Ankara’dan formda gelen (9) YIRTLAZ, sürpriz olarak da mesafenin avantajına olacağını düşündüğüm (5) CAN TU CAN’ı yazarak 3 atla risk alıyorum.

4. KOŞU: Kazanma özürlü olsa da şartlar lehine olan (11) KORCAN, gününde olduğunda etkili koşan (3) ELMASINKIZI, son virajdan sonra yarışı çalmak için öne hamle yapacak (5) KALABALI, (8) TRUVAPRENSİ ve neredeyse her gün koşacak olmasına rağmen sentetikte ne yapacağını merak ettiğim (10) KALAYCIKAYA’nın yeterli olmasını umuyorum.

5. KOŞU: Toparlanan (4) HERRING favorim. Startta oyalanmazsa (1) KEPEZ STORM’un şansı yükselecektir. (9) BLANEGIRL ve (7) DOHA’yı ekleyerek geçiyorum.

6. KOŞU: Elinde fazlasıyla sermaye bulundurarak iki yarış kazanan (3) INDIAN DADY ile uğraşmak istemedim.

7. KOŞU: Yarışa çok iyi başlayıp sonunu getiremeyen (7) TALİPCAN bu sefer ne yapacak bakalım. Maidenda fazla kaldığını düşündüğüm (8) THE GRAY yazacağım diğer isim. Yeri olup at yazacaklar için ilk yarışı olumlu (5) NORTHBEACH ve potansiyel barındıran (3) JOSHUA.

8. KOŞU: Bu kadar kaçak atın olduğu yarış nasıl sonuçlanacak merak ediyorum. 7-8 at da değil Hepsi diyelim.

ALTILIM
1.AYAK: 1,9,5
2.AYAK: 11,3,5,8,10
3.AYAK: 4,1,9,7
4.AYAK: 3
5.AYAK: 7,8
6.AYAK: 8,3,1,2,14,9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

bol sanslar

admin

Bol şanslar

Bombaci

Son ayak: 8-3-1 üç at geç TEK’inin yanına ÖMER IN MY HERAT yaz sonra tahsilat için sıraya geç 😉bol şans :)

yavuzhan41

Bol şanslar

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x