istanbul altili tahminleri

1 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Başarılı Ankara yarışlarından sonra İstanbul pistinde ilk defa start alacak 9 – YIRTLAZ’ın kazanmasını bekliyorum. Aksi durumda grup karışır.

2 – AYAK: Neredeyse kapama yaptığım bu ayakta 8 – TRUVAPRENSİ, 1 – İLKSEN, 2 – ÖZBİLGİN ve 3 – ELMASINKIZI dörtlüsü favorilerim. İyi hazırlıkları ile dinç koşacağı yarışta sürpriz şansı bulunan 6 – ASLANSÜTÜ, Bombacı’nın takip atı 10 – KALAYCIKAYA, son koşusu ile formunu bulduğunu gösteren 9 – SUNATAY, sürekli tabelada yer bulan 11 – KORCAN, kumda farklı koşabilecek 13 – HELYUM ve 4 – EMMİ diğer sıralamamdır.

3 – AYAK: Bu mesafedeki ilk tecrübesinde zorlanmadan 5. lik alan 9 – BLANEGIRL bu defa farklı koşup 4 – HERRING’e zor anlar yaşatabilir.

4 AYAK: Koştuğu 2 yarışını da kumda uzak kazanan 3 – INDIAN DADY güzel derecelere sahip, kaznamasını bekliyorum.

5 – AYAK: Son koşusunda uzak kazanacak derken nefesi kesilen 7 – TALİPCAN ve aynı yarışta 3. olmasına rağmen güzel sprinti ile öne çıkan 8 – THE GRAY favorilerim.

6 – AYAK: 3 – PRINCE OF THESOUTH kazanır gözüküyor ama kupon çok favori olduğu için bir sürpriz ekliyorum. Güzel işleri ile sevdiği mesafede 7 – ROYAL STORY.

Herkese bol şanslar

 

Kupon

9
8-1-2-3-6-10-9-11-13-4
9-4
3
7-8
3 // 7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Estimator

HAS : Eğer koşudan çıkartılmazsa koşuyu kazanacaktır.Ayağına çabuk atlar veren Country Reel yavrusu olmasi 1100 metrede yapmış olduğu derecesiyle de belli etmekte ve bu koşuda Last Sadow gibi bir kacak atın olmamasiyla birlikte,Topanga gibi ağırkanli,Omer in My Heart gibi ağır çimci,İndian Dady gibi bu mesade işi zor görünen atların olması,her şekilde önde boş kalmasiyla 3 gün arayla koşmasi dezeavantaj değil avantaj olacak。BANKO! bol şans admin。

yavuzhan41

Bol şanslar adminim.

Mehmet28

bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x