adana altili tahminleri bombaci

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Ankara’da mücadele ettiği UMUTLU, SER EMİR, YIRTLAZ gibi rakipleri aldı başını gitti kendisi soluğu Adana’da aldı. Benim kesin (6) PİRSUSLU tek olarak bir oyunum olacak ancak sonraki ayaklarda yine Ankara yerine Adana’ya gelmeyi tercihleyen oldukça sürpriz konumda ki bir safkanı tek atmayı düşündüğüm için bu şablonda yanına at yazacağım.

2.ayak: Bundan önceki yarışında (11) OKEY herkes için çok büyük umuttu. Benlmde safkanda sonradan haberim olmuştu yüzde 6 ya koşan safkan gerçekten kendisinden beklediğimiz performansı ortaya koysada son metrelerde maalesef teslimatı yaptı bu yarışta da ilk safkanım. Rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

3.ayak: Ankara’da koşmuş olduğu AYBÜKE gibi rakipler yerine Adana’ya gelmeyi tercihleyen safkanım önceki yarışlarında HAFO gibi açık yarış ve Kv-6 yarış gibi tecrübeleri olan safkanlarla mücadele ettiğini ve geride bıraktığımı da düşününce bunca yolu şerefli bir ikincilik için gelmediğini düşünüyorum. (6) FEVERAN risklide olsa BANKOM dur.

4.ayak: Birçok safkanın pabucunu dama attığı gibi altılılarıda beşli ganyana çevirdiğini düşündüğüm (4) MAVİ DALGA muhtemel seriye devam edecektir. Ancak bir önce ki yarış riskli bir tek ile devam edersem burada da ikramiye ye gitmeyi hedefliyorum rakipleri şablonundadır.

5.ayak: Ankara’da istediğini bulamamış olsa da Adana’da farklı koşacağını düşündüğüm safkanda Dil bağında da ısrar ediliyor. Süpriz konumda  şanssızlığını kırması muhtemel (10) SOYDAN ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: (2) BABAEMİR ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6/// 1-2-8-5-3

2.ayak: 11-8-9-2-7-1-4

3.ayak: 6 tek

4.ayak: 4 /// 1

5.ayak: 10-1-6-5-2

6.ayak: 2-3-1-4-11-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
06Cengo06

Adana
2.3.6
1.2.8.9.11
3.4.5.6.7
4 tek
1.5.10
2.3.6

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x