kocaeli altili tahminleri can911

09 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İşleyen ‘DEMİR‘GÜLLÜ Kocaeli’de ışıldar

Dişime göre uygunlukta bir program yakalayınca Kocaeli’de sizlerle paylaşayım istedim. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Dişi Arapların handikap mücadelesiyle açılış yapıyoruz. Mesafenin de uzamasıyla umulmadık isimleri aynadan geçerken görebiliriz. İlk önereceğim isim bu tarife tam uyuyor cinsten. Kısa bir İzmir-Ankara turu yaptıktan sonra son iki birinciliğini aldığı piste dönüş yapan 2 (SOYUGÜZEL)‘den söz ediyorum. Son birinciliğiyle yükselttiği formuyla 7 (GÖRKEMLİ), uzun mesafeyi pek sevmemesine rağmen arkasına iyi bir moral rüzgarı alan 4 (ŞANSI BOL), yeri geldiğinde daha üst sınıf safkanlarla piste çıkmış binici uyumu da yerinde 5 (TURBOER) ve son koşularında tabela yakınlarında dolaşan kilodan da etkilenmezse 3 (KÖSTEBEK) devreye girebilir.

2.Ayak: Yine dişilere özgü mücadele, bu sefer İngiliz tayları pistte. Son 1.liğini aynı pist ve mesafede aldığını düşünerek 1 (DECOLTE)‘yi öne atıyorum. Bursa’da kazandığı binicisiyle koşuya çıkan 5 (BEZMİ ALEM), ne zaman ne yapacağı hiç belli olmayan 3 (MADEMOİSELLE) uygun grubu bulmuşken ihmal edilmez. Daha önce iki kez start aldığı bu pistte 1.liği bulunan 6 (TO BE BY YOUR SİDE) da azalan kilosuyla devreye girer. Sürpriz önerilerim de son iki birinciliğini aldığı binicisine kavuşan 4 (RAZİYE ANA) ve idman performansını çok beğendiğim 7 (HERRİNG)

3.Ayak: Çok iyi bir gelişim göstererek son koşusunu uzak yaparak kazanan 2 (MARDİNKAPISULTANI) ve bugün mücadele edeceği bazı rakiplerini ilk yarışında geride bırakarak kazanan 1 (UÇANDENİZ) yeterli olabilir. Fakat 5 (ASİLDAĞ)’ın idman derecesini görmezden gelemem.

4.Ayak: Adana’dan sonra daha uygun bir grupta pistte çıkacak olan 3 (SCAMP) ilk tercihim. İzmir’imin başarılı temsilcileri 1 (UTKUNBABA) ve 2 (KARADAMAR) buraya yeterli olacaktır.

5.Ayak: Yeni takısıyla vites arttıran 6 (HERO ADMİRAL) bugün özlediği 1.liğe kavuşabilir. Mesafenin başarılı ismi 1 (RAİNY MAN) benden fırçasını yedikten sonra :-) daha iyi koşular çıkartan binicisiyle devreye girebilir. Tabii ki eküri desteği ve sevdiği uzuna kavuşan 5 (KOSTANAY) da yazılır. Yarışı baştan forse edecek Steel Horse’u verdiği 5,5 aylık ara nedeniyle dışarda tutuyorum, bugün son düzlük sonrası yakalanacağı düşüncesindeyim.

6.Ayak: Biraz İstanbul havası da alayım diye çıktığı turunu erkenden sona erdirip taşın yerinde ağır olduğunu hatırlayıp Kocaeli’de iyi işleyen 1 (DEMİRGÜLLÜ)‘nün ışıldamaya devam edeceğini düşünüyorum.

SON DAKİKA (18.30): Altılı Ganyanın 3.Ayağında 2-Mardinkapısultanı koşudan çıkarılmıştır. Yerine 4 (ARTİSEMRE) tercih edilmiştir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-7-4-5-3

2.Ayak: 1-5-3-6-4-7

3.Ayak: 1-5-4

4.Ayak: 3-1-2

5.Ayak: 6-1-5

6.Ayak: 1

Kupon Tutarı: 48,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Can bey tek agf çıktı diye yatırmadım kuponunuzu. Sürpriz ararken 500 liradan olduk :) Tebrikler

selcukkaan

Allahina kurban abi yarin gene bekliyorum kuponunu

Ramazan Yılmaz

Tebrikler Can bey :)

timothy

Can bey, tebrikler. Harika bir kupon olmuş. Şansınız daim olsun.

ErtanBEY

Abi yine harikasın Tebrikler😎

Mehmet28

tebrikler can bey

ETC

Tebrikler Can dost…
Daha da artarak,
Daha da fazlasıyla,
Daha da nicesiyle tanık olacağımıza inandığım isabetli tahminlerinize ve başarılarınıza…

Bombaci

Vay maşşallah be hay maşşallah :)) tebrikler tebrikler

Adrian

Tebrikler can !

16
0
Tahmin paylaş.x
()
x