kocaeli altili tahminleri

9 MAYIS 2017 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Son yarışlarını kazanan (7) GÖRKEMLİ ve (4) ŞANSI BOL’un yanına zaman zaman ters yarışları yapan (2) SOYUGÜZEL ve (6) GÜLDİKEN yazarak risk aldım.

2. AYAK: Yarış gidişatının onlara yarayacağını düşündüğüm koşuda 3 isme şans vereceğim. Bunlar öndeki kapışmayı iyi değerlendirebilecek olan (3) MADEMOISELLE, (5) BEZMİ ALEM ve (1) DECOLTE.

3. AYAK: Kaba kumda daha etkili koşmasını beklediğim güçlü bir kan hattına sahip (8) TUĞALP tekim. Beklentimin altında kalırsa (1) UÇANDENİZ şanslı olur.

4. AYAK: Neredeyse kim gelse şaşırmayacağım bir koşu, sıralamam şablonda.

5. AYAK: Daha yüksek bir potansiyeli olduğunu düşündüğüm (1) RAINY MAN ve inatçı karakteriyle (6) HERO ADMIRAL ikilisini biraz önde tutsam da yanlarına aradan sonra koşacak olmasına rağmen
kalitesi ile (7) STEEL HORSE, (4) TORO TORO yazacağım.

6. AYAK: Sentetik pist denemesine anlam veremediğim (1) DEMİRGÜLLÜ sevdiği piste favorim. Uygun kilosu ile (5) SKY MASTER daha önce geçildiği rakibinden rövanşı alabilir. Ön gruba yakın giderse (2) SMILING BABY ve (3) MISTER RAIN rakip gördüğüm isimler.

ŞABLONUM
1.AYAK: 7,4,2,6
2.AYAK: 3,5,1
3.AYAK: 8
4.AYAK: 2,1,3,4,5
5.AYAK: 1,6,7,4
6.AYAK: 1,5,2,3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Buda Kocaeli bom şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x