09 MART 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında erkek rakipleriyle koşarken bir ara kazanıra girmesine rağmen sonlarda düşen temposuyla üçüncülükle yetinen 5-ALICIKUŞ’un çok sert gruplarda iyi yarışlarını hatırlıyorum. Bence bugün sonlarda yapacağı atakları ile koşuyu lehine çevirebilir. Tek rakip gördüğüm isim ise son yarışını hiç ama hiç önemsemediğim 2-UMUTÇİÇEĞİ.

2.AYAK: Çim pistte bu sezon bu tip gruplarda adından sıkça bahsettireceğini düşündüğüm 10-REX favorim. Çim piste yatkın kan hattı ile 6-ALKANDROS ve 3-İZBIRAKAN rakip gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son yarışıyla takibime giren 3-ALLORA favorim. 1-HAZELEYES, 6-GİZMO ve 7-HOPEFULL sırasıyla kendisine rakip olabilecek isimler.

4.AYAK: Çim ve kum performanslarına baktığımızda dağlar kadar fark olan çime çıktığında adeta farklılaşan, Adana çimini de çok seven ve rakiplerinden daha hazırlıklı gözüken 4-MISTER RIGHT BANKOM.

5.AYAK: Sürpriz beklediğim bu yarışta tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Yarışa baktığımda her ne kadar GÖKYÜZÜ kadar olmasa da ayağına çabuk isimlerin çokluğu dikkatimi çekti. Eğer GÖKYÜZÜ’nü önde erken yorarlarsa bugün favorim olan isime sonlarda gün doğacaktır. Bu isim sonunda istediği koşulları gayet hazır olduğu bir dönemde yakaladığına inandığım 15-DAĞBERKHAN. Eğer önde erkenden preslere maruz kalmaz ise 10-GÖKYÜZÜ ve yarış boyunca GÖKYÜZÜ’nün arkasında konumlanıp viraj üzerinde sıklaştıracağı ataklar ile onu geçmeye çalışacak olan 7-ŞUBARTAY bence bu ayak için yeterli olacaktır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-2

2.AYAK: 10-6-3

3.AYAK: 3-1-6-7

4.AYAK: 4

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 15-10-7

Kupon Tutarı: 60,48 TL

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda