9 MART 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Adana altılı tahminlerim şu yönde

1.ayak: Uygun grupta bu mesafe de bu siklet avantajı içe söz sahibi olacağına inanıyorum (9) AÇIK KIRMIZI ilk safkanım. Cengaverliğe soyundurmazlarsa bence yarışın yükünü çekmesine gerek yok gücü sınırlı olsa da sonlar da gelebilir yine uygun kilosu ile (11) ŞERİFE ABLA ikinci safkanım. (4) ASİL RÜZGAR, (5) ALICI KUŞ, (10) SEHERİN SESİ ve (6) GÖZ AĞRISI daha sonra.

2.ayak: Arası olsa da Çin’e yatkın yapısı ile (8) WIND BLAST, (9) OĞLUM EREN, (6) ALKANDROS ilk üç safkanım. (3) İZ BIRAKAN ve (2) BABA FIRAT daha sonra.

3.ayak: (1) numaralı HAZELEYES burada ki bir çok rakibine oranla yarışlarını rahat kazanıyor favorim. Arası olmasına rağmen kalitesi ile (6) GİZMO hata affetmez. Koştuğu ilk yarışta birincilikle buluşan (9) ROTASIZ SEYYAH son şans verdiğim isim.

4.ayak: Safkanın bende ki Yeri ve kalitesi bir ayrı ona istinaden (1) ANKARALI ilk safkanım. (3) KIZIL ŞAHİN ve (2) DEMİRBÜKEN rakip

5.ayak: Dengesiz safkanların bir araya geldiği yarışta günün riskini almak istiyorum. Form durumuna göre istediği zaman sert tempoya da girebilen safkanın gerek siklet avantajını gerekse 1 numaralı kulvar avantajını çok zor da olsa lehine çevirebileceğini düşünüyorum. Bariyer dibinde önler de tutacağı yerle 3-4 e yaslanıp son düzlükten önce ataklarına başlayacak olan safkanın bu grubu avlayabilme potansiyeli olduğuna inanıyorum çok risklide olsa (12) numaralı SİNGAPORE PRENSİ BANKOMDUR.

6.ayak: (10) GÖKYÜZÜ ve (7) ŞUBARTAY arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese bol şans

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-11-4-5-10-6

2.ayak: 8-9-6-3-2

3.ayak: 1-6-9

4.ayak: 1-3-2

5.ayak: 12 tek

6.ayak: 10-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hawk

Bombacı bol şans :) Tabeladaki atın çok cazip.Tuttuğum atlardan biri ama tek yazak kadar tutmuyorum.Şahsi beşli kuponumu paylaşıyorum iznin ile.

3-6-5-7-10
2-7-1
1-2-3-4-5-6
5(ANADOLUKAN TEK)
10-7-12-1

KUPON TUTARI : 25 TL

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x