9 MART 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

1.Ayak: Günün ilk koşusunda 4-ASİL RÜZGAR geçtiği rakiplerinin yanında alternatif tekim. En yakın rakibi 12-KISMET KIZ yarışın gidişatına göre yakalayabilir.

2.Ayak: Kısa mesafede 3-İZ BIRAKAN ilk koştuğu çim yarışta iyi bir derece yapıp sonra kum koşularında pek öne çıkamamıştı çime yatkın olduğunu düşündüğüm isim ilk atım. Çim koşularını seven bu mesafelerde hep tabelada olan son düzlükte önde dönerse rakiplerine direnebilecek güçte olduğuna inandığım 5-LAST WINNER rakibi olarak öneriyorum. WIN RIVER WIN orijin ve iyi koşularını gördüğüm bir diğer isim 10-REX sürprizde.

3.Ayak: Etkili koştuğu mesafe olması avantajına olan 1-HAZELEYES ilk atım. En yakın rakibi iyi koşular gören ve güzel görüntü sergileyen 2-LADY CEYLİN olarak gözüküyor. Bu mesafede etkili bir diğer isim 7-HOPEFUL eksik koşulması halinde bir diğer rakiptir. Tek yarış gören ve rahat kazanan 9-ROTASIZ SEYYAH koştuğu koşuda iyi bir etki bıraktı geliştirirse kazanması şaşırtmaz.

4.Ayak: Günün zevkli koşularından biri olacağını tahmin ediyorum. İlk isim bu mesafede gruptaki en iyi dereceye sahip 2-DEMİRBÜKEN.En sert rakipleri 3-KIZILŞAHİN ve etkili geleceğini düşündüğüm 4-MISTER RIGHT. Tecrübeli iki at 5-ORADINARIO ve 6-MISS ELENI eklemeden geçmiyorum. Koştuğu başarılı çim koşuları ile 1-ANKARALI sürprizde.

5.Ayak: Uyum sağladığı aprantisi ve bu mesafede etkili koşuları ile 5-ANADOLUKAN ilk atım. Bu sefer arayı açtırmaz ise en sert rakibi 6-ÇAKIRALİ olucaktır.

6.Ayak: Geçen sene çimde kısa mesafede koştuğu koşularla ve yakaladığı birincilik serisi ile bu grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 10-GÖKYÜZÜ den rahat bir yarış bekliyorum.

Kupon

1.Ayak:4-12
2.Ayak:3-5-10
3.Ayak:1-2-7-9
4.Ayak:2-3-4-5-6-1
5.Ayak:5-6
6.Ayak:10 -GÖKYÜZÜ

Kupon Tutarı:20,16 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ömer

Son ayakta 10gelmeyecek gibi duruyor

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar ARNAVUT

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Adana
1. Koşu 2
Altili
1. Ayak 12,8,6,10,7,9,6,5
2. Ayak 3,4,6,2,5,10
3. Ayak 7,1///9
4. Ayak 2,6,1,5,3,4
5. Ayak 9 ÖZKARA BANKO
6. Ayak 10 GÖKYÜZÜ BANKOM

Baran

Son ayakta 12 gelmez NET

erol Namlı

teşekkürler admin

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x