istanbul altili tahminleri can911

08 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İlkbahar-Yaz sezonuna girdiğimizi müjdeleyen bir program karşılıyor bizi bugün İstanbul’da. Öylesine denk mücadeleler ki genellikle yanıltmadığım Banko konusunda ikilemde kalmam nedeniyle bugün sunamadım. Yaklaşık 6 saat süren çalışmamın neticelerini yorumlarımla aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Aracı ekürisi gördüğüm zaman değil iki, çok kere incelerim. Hele bu sefer karşımızda geçtiğimiz yaz sezonunda İzmir’de fırtına estiren Voldemort’un anneden kardeşi varsa, aygırımız Native Khan, galoplar da muntazam olunca 9 (STEEL WİRE)‘yi ister istemez en önde sunmak düşüyor bana (Yedili oyunumda hatta bu isme tek olarak yer vereceğim). Son koşusunda 2.sırada önerdiğim 3 (EXRANGER) 11,75 ganyanla tatlı heyecan yaratmıştı, bugün de Uğur Polat idaresinde şanslı gördüğüm isimdir.

2.Ayak: Birbiriyle uzunda mücadele eden isimler yine bir arada. Özcan’la daha iyi sonuçlar alıyor gibi görünse de stiline uygun pilotuyla start alacak olan 3 (KUBANGO), mesafenin başarılı ismi 1 (PAİX) olmazsa olmaz. Son 2.liğini çok başarılı bulduğum 6 (ÇAĞ TUFANI) ve bir süre ara vermesine rağmen idman performansı ve mesafede geçmişte aldığı 1.liklerin hatırına 9 (THE WORLD İS YOURS) bu ayakta tercihlerim.

3.Ayak: Türk Kalp Vakfı koşusunda kazandığı koşuyla bende hala iş var dedirten, bugün de eküri desteğiyle start alacak olan 1 (DUKE OF KENT) muhtemelen favori çıkacaktır. Mesafenin biraz daha kısalması ve önemli rakipleriyle kilo farkının olması nedeniyle yanına hele ki Gökhan’la çok daha başarılı koşan 4 (YAĞIZINOĞLU) ve başı çekecek olan mesafenin de kısalmasıyla beyaz bayrak ayna yapma ihtimali kuvvetli olan 8 (LİRA LİRA)‘yı ekliyorum.

4.Ayak: Bana göre günün en dengeli koşusu bu ayak olacak. Hangi isme sarılsan elini bırakıp bir başkasının finişe uzanıvermiş olma ihtimali var. Sıralamam 8 (ELANİLİM), 2 (TANATAR), 4 (ŞAHİN TEPESİ) ve 3 (İLGİLGE) şeklinde.

5.Ayak: Uzun mesafeli Arapların KV koşusunda mesafeye dayanıklılığıyla bildiğimiz 2 (ŞAHİNTER) uyumlu binicisiyle koşuya favori çıkacaktır. Seri 1.liklerini sürdüren formda isim  9 (OĞLUM BARAN) bomboş kilosuyla birlikte değerlendirilmeli.

6.Ayak: Yazımın başında belirttiğim gibi bugünkü program Banko sunacağım isim konusunda dahi fazlasıyla zorladı. Bu nedenle önceki ayaklarda belirlediğim bazı isimleri eleyerek kuponun ekonomik yapısını makul seviyede tutarak Bankosuz şablon oluşturuyorum. Bu ayaktaki önerim İzmir’deki başarılı koşularını buraya taşıması halinde bu grup için yeterli gördüğüm 1 (AĞAÇELİK)  ve yanına She İs Mine (Maidendan çıkamadan Gazi koşup veda eden bir safkan) talihsizliği yaşamak istemeyecek olan 9 (SİNEPS) ve gereksiz takılarından kurtularak daha başarılı koşu sergileyen 10 (TROMOS) olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 9-3-7

2.Ayak: 3-1-6-9

3.Ayak: 1-4-8

4.Ayak: 8-2-4-3

5.Ayak: 2-9

6.Ayak: 1-9-10

Kupon Tutarı: 51,84 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Can bey

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar
1-Ayak 9-7-6
2-Ayak 1-3
3-Ayak 1-3-4-6-8-10
4-Ayak 7
5-Ayak 2-9
6-Ayak 1-2-6-8-9-10

Kupon Bedeli=25.92₺

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey

Bombaci
Üye
Bombaci

Böl şanslar

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Hayırlı günler ve bol şanslar kardeşim. Bugün de son kosulari izleyemedim nette sorun var. Tamamen yorumcuların yorumlarina bakarak kuracam oyunu örneğin bugün son ayak bana kimse at yazdiramaz son ayağı senden aldım gazikosusu oörneğine bakarak :))) lakin sadece 1 at diyeceğim o kosuya tek yazsan veya iki at yazsan ses etmezdim ammaaa habildeni ilk kosusundan bu yana takip ederim bu mesafede bence ondan kafayı alamazlar bir carpida ona atıver :) ( gelir gelmez birşey diyemem ammaa 4 at yazarsan ayabakan hatrına yazılır ) bir koşu gidip ramazan ve Bombacı kimi tek vermiş bakayim 1 tanede onlardan araklar isem kupon tamam olur :)

silivrili
Üye
silivrili

Merhaba Can abi Ramazan ın sayfasında paylaştım seni de atlamak istemedim hem bol şans diliyeyim hemde kendimce yapmış olduğum tahminimi müsaade edersen sayfa na bırakayım dedim. Başarılar.

1.AYAK: Maiden mücadeleler bugün belirleyici faktör bana göre özelliklede tam bir jokey savaşı içinde geçeceğine inanıyorum 11 IRISH COUNTRY 3 EXRANGER 7 SCIFO Öncelikli yazılması gereken isimlerdir.
geniş oyunlarda ise öncelik hiç koşmamış taylarda olacak özellikle Karataş ve Kocakaya nın tercihlediği isimler 6 LEXINGTON FIRE 9 STEEL WİRE Deniz kurtel in atı 10 STORM SEA SERVİCE 4 GARDİYAN ve son olarak ta 5 İNCEDİKEN Yazılması gereken isimlerdir.
Sıralamam: 11,3,7,6,9,10,4,5
2.AYAK: 1 PAİX Uygun grup bulmuşken bariz bir hata yapmaz ise kazanması normal sonuç olarak gördüğüm bu isim banko olarak yazacağım isimdir
Sıralamam: 1 BANKO
3.AYAK: 1 DUKE OF KENT 4 YAĞIZINOĞLU 5 RÜZGAR GOLD ve 3 HARPUTLUNUNOĞLU Mutlaka yazılmalı sürprizde ise son koşuları başarılı 8 LİRA LİRA Değerlendirilebilir.
Sıralamam: 1,4,5,3,8,
4.AYAK: Birbirinden güzel isimlerin bir araya geldiği koşu seyir zevki açısından oldukça güzel geçeceğe benziyor kimi tutuyorsanız yazın derim.
Sıralamam: 2,3,8,4,1,
5.AYAK: 9 OĞLUM BARAN seriye devam etmek istese de rakipleri oldukça güçlü fakat yinede ciddi siklet avantajı var diğer isimlerin bir birini geçme savaşı verirken aralardan sıyrılıp çaktırmadan ipi göğüslyebilir. Sonrasında son zamanlarda bu mesafelerde adeta rakip tanımayan hep güzel koşular yapan 2 ŞAHİNTER Son koşusunda ŞAHİTNER in ensesinden ayrılmayan 4 BUDAKHAN Verdiği ara sonrası ilk yarışına çıkacak olan 1 ADA AĞASI Kesinlikle yazılmasında fayda olan isimlerdir. Eküri destekli 6 TİBET Sürpriz.
Sıralamam: 9,2,4,1,6
6.AYAK: Maiden ile başlayıp maiden ile biten İstanbul programında son ayak için KARATAŞ bir maiden isimde bu kadar ısrar etmesi bence bugün bu ismin geçilmeyeceğinin işaretidir. 4 defa bindi maidenden çıkaramadı yine tercih etmesi bana göre kesin çıkarmak içindir. Zaten safkanın da son yarışı hariç hepsi gayet başarılı bu defa maidende kalamaz diyorum 9 SİNEPS BANKO
ALTILIM
1.AYAK: 11,3,7,6,9,10,4,5
2.AYAK: 1 BANKO
3.AYAK: 1,4,5,3,8
4.AYAK: 2,3,8,4,1
5.AYAK: 9,2,4,1,6
6.AYAK: 9 BANKO
TUTAR: 60 TL
BOL ŞANSLAR.

Özgür alici
Ziyaretçi
Özgür alici

3 6 9 11//1 3 5 6 8 10//1//1 2 3 4 5//2 4 6 9//9

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

1.AYAK: 3 – 5 – 6 – 9 – 11
2.AYAK: 1 . 2 . 3 . 5 .6- 9
3.AYAK: 1. 8.4
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2 .9
6.AYAK: 1. 8 . 9. 10. 11