Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 8 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

8 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

8 Nisan 2017 Cumartesi İstanbul at yarışları için genel paylaşım konusudur.

İstanbul at yarışı tahminleriniz için yorumlarınızı bu sayfadan yapabilirsiniz.

1 - AYAK: 3 yaşlı İngilizlerde durum karışık. İlk defa koşacak olmasına rağmen 9 - STEEL WIRE ve 3 - EXRANGER işlerine göre göze batan isimler. 11 - IRISH COUNTRY ve 7 - SCIFO ise bu ikilin yanına mutlaka eklenirler.

2 - AYAK: Son koşusunu başarılı bulduğum 6 - ÇAĞ TUFANI ve koşu gören 8 - MEMEDİM favorilerim. 5 - VICTORY RIVER ve 9 - THE WORLD IS YOURS verdikleri aralara rağmen sürprizde şanslılar.

3 - AYAK: 1 - DUKE OF KENT ekürisi 2 - MY BILLIONAE ile oldukça şanslı, uygun grupta bankom.

4 - AYAK: Son koşusunda içeriden yetiştiremeyince 2. kalan 8 - ELANİLİM favorim. Bir önceki koşusunda kazanma sinyalini veren 7 - METECİK burada sürpriz yapabilir. 4 - ŞAHİN TEPESİ ve 3 - İLGİLGE bu ikiliye rakip isimlerdir.

5 - AYAK: 7 - SAVAŞ ATI formunu buldu. 2 - ŞAHİNTER ve 4 - BUDAKHAN arasından çıkıp sürpriz yapabilir. Tercihim tek atmaktan yana olacak.

6 - AYAK: 2 - CASAMENTO, 4 - DATOME, 6 - HASHTAG, 10 - TROMOS ve 12 - LADY NISA işleri ile dikkat çeken isimler. 3 - CASH MONEY, 11 - BELLA AMIGA, 9 - SİNEPS, 1 - AĞAÇELİK mutlaka eklenir.

Herkese bol şanslar

Kuponum

9-3-11-7
6-8-5-9
1
8-7-4-3
7
2-4-6-10-12-3-11-9-1

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
ETC
Üye
ETC

Bol şans dileyerek İSTANBUL tahminimi arz etmekten memnuniyet duyuyorum.

1.Ayak: Bu koşuda elbette klas jokeyiyle yarışta yer alacak olan IRISH COUNTRY’e öncelik vermek istiyorum. EXRANGER ise ikinci yarışında elde ettiği ikincilik sonrası daha dikkatli bir performans sergileyecektir. Ayrıca kalite jokeyiyle ilk yarışına çıkacak olan LEXINGTON FIRE’ı ve uzun süre sonra koşuda yer alacak olan İNCEDİKEN’i önemli jokeyi ile de öneririm.

2.Ayak: Epey sıkı bir koşu izleyeceğiz. Grubunun en iyi derecesini elinde bulunduran ve jokeyi uzun mesafe koşularda tecrübeli KUBANGO, sürekli birbiriyle çekişme içinde olan PAIX ve BEHRAMKALE (ki jokey avantajları aşikardır) 3 aylık bir aradan sonra koşacak olması dezavantaj olarak görünse de uzun mesafenin epey tecrübeli atlarından VICTORY RIVER ve kilosu koşuya oldukça müsait ÇAĞ TUFANI’nı birlikte öneriyorum.

3.Ayak: Klas jokeyiyle DUKE OF KENT’i koşunun favori ismi olarak görsem de, ona rakip olarak düşündüğüm ve Burak AVERBAK ile oldukça başarılı koşular çıkaran LİRA LİRA’yı birlikte öneriyorum.

4.Ayak: TANATAR’ın kısa mesafede kolay kolay yarış vermeyeceğini düşünüyor, günün bankosu olarak öneriyorum.

5.Ayak: ŞAHİNTER, jokeyi Mehmet KAYA ile koşunun en etkili ismi olarak görünse de, sonunda onunla çekişecek ve son ana kadar peşini bırakmayacak bir rakibi ortaya çıktı. OĞLUM BARAN bu koşuda ŞAHİNTER ile sıkı bir çekişme içinde olacak, iyi olan kazanacaktır.

6.Ayak: Koşunun SİNEPS, SAILING KNIGHT ve BELLA AMIGA arasında geçeceğini düşünüyorum.

1.AYAK: 3 – 5 – 6 – 11
2.AYAK: 1 – 2 – 3 – 5 – 6
3.AYAK: 1 – 8
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2 – 9
6.AYAK: 8 – 9 – 11

TUTAR: 14.40 TL

Bol şanslar….

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

HOCAM ne yaptın sen öyle , büyük konuşmayayım ama 3. ayakta DUKE OF KENT ilk 3 e zor girer, 10.8.6.5 kapışır demedi deme:) ilk 2 ayak kaldı bitsin göndericem

ETC
Üye
ETC

LİRA LİRA’yı da ben çok önemsedim.Son 1400 yarışında DUKE OF KENT ve ZUHAT ile çekişmesi olmuş bu atın bir de 4 Şubat tarihli koşusunda kıl payı DUKE OF KENT’e Burak AVERBAK ile geçilmesi bu açıdan bende bu koşuda iki atın dışına çıkmama hissiyatı oluşturdu.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

vallahi hocam LİRA LİRA da çok şanslı ama inan DUKE OF KENT i yazmıycam bile

ETC
Üye
ETC

Ama orada dikkatini çekerim eküri faktörü de var. Bu açıdan avantajını kullanabilir. Benim aklıma ekürisi ilk metrelerde önplana çıkacak ve diğer atları yoracak sonrasında da LİRA LİRA ile DUKE OF KENT buldukları boşlukta zirveye oynayacak gibi geliyor.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

bakın tekim hazır TANATAR ///// KAFADAR , 2. AYAKTA ÇOK ZOR 5.8.6.1.9 ,,,, ilk ayak kaldı

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

hocam siteye 1 saattir girilmiyor , arıza var herhalde
İSTANBUL ALTILIM
*********************
9 STEEL WIRE ( bankom ) …11.4.3
5 VICTORY RIVER … 8.6.1.9
10 BÜYÜK BEYAZ … 8.6.5
2 TANATAR ( bankom )
5 KAFADAR ( bankom ) ….2
2.3.4.9
bol şanslar …

ETC
Üye
ETC

Hocam son dakika tahminimdir, ilk ayağa 9 numaralı STEEL WIRE’ı da eklemek istiyorum.Ben bu şekilde oynayayacağım Düzeltmesi bu şekilde yapılırsa çok sevinirim. Saygılarımla

Düzeltme:
1.AYAK: 3 – 5 – 6 – 9 – 11
2.AYAK: 1 – 2 – 3 – 5 – 6
3.AYAK: 1 – 8
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2 – 9
6.AYAK: 8 – 9 – 11

TUTAR: 18.00 TL

Hawk
Üye
Hawk

Bol şanslar herkese.Zorlu program olacağa benziyor.Ara vermiş ama kaliteli isimler var.Ben kafadan kılıcı çektim herkesin yazdığı gibi gelmesini ümit ediyorum , bol şanslar.

rsptr
Ziyaretçi
rsptr

Kafada scifo,tabelada savaş ati diyorum.İlk koşusunu kocakaya yla seyretmiştir en dıştan bici nice gelmişti,hala unutamam

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Vatandaşa simit parası hayırlı olsun , ADANA sayfası yokmu:)

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.