8 NİSAN CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Yorumuma geçmeden önce bugün İstanbul programı oldukça zevkli geçeceğe benziyor. Hem zevkli hemde tatminlar ikramiyelere gebe. Heleki program içerisinde takibimde olan birkaç isim var ki onların gelmesi durumunda güzel bir ikramiyeyi hanemize yazdırmamız mümkün. Şimdiden herkese bol şanslar arkadaşlar.

1.AYAK : Bugün altılı ganyan 3 yaşlı İngiliz safkanlarının maiden mücadelesiyle start alıyor. Son koşusunu çok beğendiğim 3.EXTANGER favorim. Pedigri olarak potansiyeli çok yüksek olan bu safkan bugün fotoyu önde geçebilir. Ancak koşu içerisindeki birçok ismin enaz bu safkan kadar kaliteli olmasından ötürü geniş turmakta fayda var. Ben HEPSİ degip pusuya yatıyorum.

2.AYAK : Son dört koşudur kazanabileceği gruplardan ikincilikle yetinmek zorunda kalan 1.PAIX bugün kazanmasını beklediğim isimdir. Gruptaki en güçlü rakipleri olan 4.RYAN AREL ve 9.THE WORLD IS YOURS isimli sarkanların bir müddet ara vermis olması. Ben bugün 1.PAIX’in rakiplerinin eksikliklerinden faydalanıp fotoyu önde geçeceğine inanıyorum ve banko olarak öneriyorum.

3.AYAK : Son koşusunda binicisi biraz aceleci davranınca kazanabileceği yarıştan üçüncülükle ayrılan 8.LİRA LİRA bugün hafif sikletiyle rakiplerine üstünlük sağlayabilir. 6.MIDNIGHT MAGIC aksi durum olması durumunda devreye girecek ilk isimdir. Son koşusunda güzel bir birincilik elde eden 10.BÜYÜK BEYAZ kesinlikle ihmale gelmez. 5.RÜZGAR GOLD ise muazzam dorm durumuyla kesinlikle yarışaca ortak. Sikletine rahmet kalitesiyle 1.DUKE OF KENT bir diğer ihtimal.

4.AYAK : Koşu içindeki safkanlara baktığımızda hepsi birbirine denk. Her koşuda farklı bir isim fotoyu önde geçiyor ve hiçbiri birbirine kesin bir üstünlük sağlayan isimler değil. Bu safkanlar arasında ilk dikkatimi çeken; son koşusunda yanlış yerde konumlandığı için yüzde yüz kazanabilecekken sonlarda ABUŞ’a toslayan 1.CANKURTBEY oldu. Tek yazıp yazmama konusunda çok düşündüm ancak yinede riske edemedim. 2.TANATAR, 8.ELANİLİM ve 4.ŞAHİN TEPESİ rakip olarak yazdığım isimler.

5.AYAK : Muazzam form durumuyla gün geçtikçe daha güzel derecelere imza atan 9.OĞLUM BARAN kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. 2.ŞAHİNTER favorimin en ciddi rakibi olur.

6.AYAK : İlk koşusunda dikkatleri üzerine çeken 3.CASH MONEY favorim. Orjin olarak göze çarpan Kurtel ekürisi 8.SAILING KNIGHT idman durumu çok iyi görünüyor. İlk koşusu olmasına rağmen pedigrisinin hakkını vereceğine inanıyorum. Bu iki ismin bu koşu için yeterli olacağını düşünüyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM

1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 1
3.AYAK : 8.6.10.5.1
4.AYAK : 1.2.8.4
5.AYAK : 9.2
6.AYAK : 3.8
Kupon Tutarı : 52.8₺

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
can911
Üye
can911

Rast gelsin Ramazan bey; anlaşılan bayağı farklı şablonlar oluşacak bugün. Yüksek ikramiye kokusu sezinliyorum.

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

silivrili
Üye
silivrili

Selamlar bol şanslar Ramazan bey.
İstanbul da bugün maiden koşuların belirleyici olacağı düşüncesindeyim Karataş yine sahnede olacak özellikle de son ayaktaki isimde Karataş ısrarı bence tek atılması için yeteri sebep olabilir.
1.AYAK: Maiden de jokeyler savaşına sahne olacak bir koşu tahminlerinizi bu şekilde oluşturabilirsiniz.
11

silivrili
Üye
silivrili

Merhaba Ramazan bey bol şanslar.
İstanbul için tahminlerimi sizin sayfanız aracılığı ile paylaşmak isterim müsadenizle
1.AYAK: Maiden mücadeleler bugün belirleyici faktör bana göre özelliklede tam bir jokey savaşı içinde geçeceğine inanıyorum 11 IRISH COUNTRY 3 EXRANGER 7 SCIFO Öncelikli yazılması gereken isimlerdir.
geniş oyunlarda ise öncelik hiç koşmamış taylarda olacak özellikle Karataş ve Kocakaya nın tercihlediği isimler 6 LEXINGTON FIRE 9 STEEL WİRE Deniz kurtel in atı 10 STORM SEA SERVİCE 4 GARDİYAN ve son olarak ta 5 İNCEDİKEN Yazılması gereken isimlerdir.
Sıralamam: 11,3,7,6,9,10,4,5
2.AYAK: 1 PAİX Uygun grup bulmuşken bariz bir hata yapmaz ise kazanması normal sonuç olarak gördüğüm bu isim banko olarak yazacağım isimdir
Sıralamam: 1 BANKO
3.AYAK: 1 DUKE OF KENT 4 YAĞIZINOĞLU 5 RÜZGAR GOLD ve 3 HARPUTLUNUNOĞLU Mutlaka yazılmalı sürprizde ise son koşuları başarılı 8 LİRA LİRA Değerlendirilebilir.
Sıralamam: 1,4,5,3,8,
4.AYAK: Birbirinden güzel isimlerin bir araya geldiği koşu seyir zevki açısından oldukça güzel geçeceğe benziyor kimi tutuyorsanız yazın derim.
Sıralamam: 2,3,8,4,1,
5.AYAK: 9 OĞLUM BARAN seriye devam etmek istese de rakipleri oldukça güçlü fakat yinede ciddi siklet avantajı var diğer isimlerin bir birini geçme savaşı verirken aralardan sıyrılıp çaktırmadan ipi göğüslyebilir. Sonrasında son zamanlarda bu mesafelerde adeta rakip tanımayan hep güzel koşular yapan 2 ŞAHİNTER Son koşusunda ŞAHİTNER in ensesinden ayrılmayan 4 BUDAKHAN Verdiği ara sonrası ilk yarışına çıkacak olan 1 ADA AĞASI Kesinlikle yazılmasında fayda olan isimlerdir. Eküri destekli 6 TİBET Sürpriz.
Sıralamam: 9,2,4,1,6
6.AYAK: Maiden ile başlayıp maiden ile biten İstanbul programında son ayak için KARATAŞ bir maiden isimde bu kadar ısrar etmesi bence bugün bu ismin geçilmeyeceğinin işaretidir. 4 defa bindi maidenden çıkaramadı yine tercih etmesi bana göre kesin çıkarmak içindir. Zaten safkanın da son yarışı hariç hepsi gayet başarılı bu defa maidende kalamaz diyorum 9 SİNEPS BANKO
ALTILIM
1.AYAK: 11,3,7,6,9,10,4,5
2.AYAK: 1 BANKO
3.AYAK: 1,4,5,3,8
4.AYAK: 2,3,8,4,1
5.AYAK: 9,2,4,1,6
6.AYAK: 9 BANKO
TUTAR: 60 TL
BOL ŞANSLAR.

silivrili
Üye
silivrili

Biraz önce eksik gelmiş yazım kusura bakma ramazan
kendi tahimini paylaşıyordum sanki niye yazmamışsın demiş gibi olmuşum
yanlış anlama

burak
Ziyaretçi
burak

Ramazanin altili tutar.ben aynisini oynayip gisenin onunde bekliycem.son ayak 6 takviyesiyle:))