08 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İki programı İstanbul oldukça cazip konumda olduğunu düşünüyorum. Bol şanslar dilerim.

4.KOŞU : Son yarışında adeta nefesleri tutturan ve geçildi dendiğinde usta atlar gibi tekrar tazeleyip rakibine burun farkıyla geçilen ismin bugün artan formu ve yapmış olduğu İstanbul pistinde ki idmanlarıyla oldukça şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. Agf tablosunun çok üst sıralarında olmayı hak eden ismin U.Polatın tekrar tercih etmesi koşu hedef olup Maidene veda etmesini beklediğim 1 AFACAN’ı koşuyu kazanmasını bekliyor ve ilk BANKO tercihim olarak şans veriyorum.

5.KOŞU : Elimde imkanım olduğu ve diğer koşularda ki at tercihlerim daha az olduğu için sürpriz beklediğim bu koşuda riske girmeden HEPSİ diyerek geçiyorum. Ön planda ki isimler ; (10 ÖZALAK , 11 YAKUTİYE , 6 EFESLİ )

6.KOŞU : Ara sonrası gördüğü yarışlarla formunun zirvesine ulaşan ismin bugün sonlardaki etkili sprintiyle koşuyu kazanmasını bekliyor ve 4 LİONS ROSE’yi BANKO olarak tek geçiyorum.

7.KOŞU : Ankara pistinden gelecek olan iki ismin rakiplerinin bir adım önünde durduğunu düşünüyorum.startta çok fazla taktirde koşuyu kazanmaya en yakın isim 3 ATMACA BEYİ olup bu tip mesafelerde sonlarda etkili ataklarıyla koşuya ortak olmasını beklediğim 7 ALDERAMİN arasında ki yarışın birinciliği belirleyeceğini düşünüyorum.

8.KOŞU : Bölünen maidenin ikinci ayağında önceliği ilk defa start alacak olan isimlere veriyorum. Uzun zamandır hazırlık içerisinde olan isimlerin yapmış olduğu işleri de azımsanmayacak kadar iyi. 2 BUĞRAHAN , 4 GÜNDENGÜNE eşit şansa sahip olup ilk iki startında tabela içerisinden düşmeyen artan formuyla bu kez daha şanslı konumda olacak olan 5 MAKRIKÖY, İlk iki startında yarıştan üçüncülükle ayrılan bugün kendisinden etkili bir koşu beklediğim 7 ARDANUÇLU sıralamasının koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

9.KOŞU : Sürprize müsait koşuda öncelikli şansı son zamanlarda takip listem de ki isimlerden bugün ekürisiyle start alacak olan 1 SHERE KHAN’a veriyorum. Yakın ara koşacak olmasına rağmen sevdiği mesafede 2 JETTAY , İstanbul da ki hazırlıklarında iyi işler yapan 3 LİFETİME , İzmirden formda gelen son ikinciliği etkili olan 7 LADY CARİNA , Bu tip mesafelerde es geçilmeyecek isimlerden 8 DIAMOND DASH , Son yarışında ki üçüncülüğünde yakın ara kaybettiği koşu sonrası formunu koruyan 10 CRASSUS ve son olarak uzun ara sonrası yarış koşan ve yeterince piştiğini düşündüğüm bu rakipleri yanında sevdiği mesafede sonuca gidip çift haneli bir ganyan yazdırmasını beklediğim 12 ALTIN KAFES sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 1 AFACAN

5.KOŞU : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

6.KOŞU : 4 LİONS ROSE

7.KOŞU : 3,7

8.KOŞU : 2,4,5,7

9.KOŞU : 1,2,3,7,8,10,12

TUTAR : 47,04 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Bol Şanslar bu kuponlari yatiracam
1,koşu 4 tek
2,koşu 1,2,4,5,6,7,9
3,koşu 1,2,3,4
4,koşu 1 tek
5,koşu 1,2,4,5,6,7,9,11
6,koşu 1,4
7,košu 3,4,5,7
8,koşu 7 tek
9,koşu 1,2,3,5,6,7,8,10,11,
Istanbul

PINARBASILI

Bol şanslar hocam

admin

Güzel bankolar. Rastgelsin.

Mehmet28

güzel oyunmuş, tutmasa da tebrikler yavuz. tay ayağına bir şey demiyorum incelemedim sürprizlerinden biri gelir inşallah. sonda ateşim olsaymış keşke kuponunda. form tuttuysa müslümle çok tehlikeli

Mehmet28

tebrikler sonda para yaptı

admin

Tebrikler Yavuz, daha büyüklerine.

binbastar

site bugün formda tebrikler yavuzhan

DELİMAVİ

sitede olan arkadaşlara ve olmayanlara selamlar

admin

selamlar

DELİMAVİ

SELAM ADMİN….İYİ GECELER…NASILSINIZ?….FARKINDAYIM BU ARALAR TEKLERDE SIKINTIN YOK AMA,,,,,OYUN KURGUSUNDA VAR,,,,,,,,İNŞALLAHH GÜZEL BİR KURGUYU İÇERİ ATICAM ……HAKEM UZATMALARI OYNATIYOR,,ALTIN GOL ,,BAYRAMDAN ÖNCE,,,,ÇOK AZ KALDI…..

admin

Gönlüne göre gelsin, beklediğin ikramiyeyi en kısa zamanda alırsın umarım.

DELİMAVİ

YAZDIKLARIM SANIRIM ULAŞMIYOR.!!!

admin

Ulaşıyor, sadece onay için bekliyorlar.

DELİMAVİ

BEKLEDİĞİM İKRAMİYE HEPİMİZ İÇİN İNŞALLAH………EĞER Kİ BURDAYSAK VE BİZ BİR AİLE GİBİ,,KAYBETTİĞİMİZDEÜZÜLÜP VE KAZANÇLARIMIZDA SEVİNEBİLİYORSAK….NE MUTLU BİZE……

PINARBASILI

Tebrik ederim Yavuz hocam, daha da büyüklerini yakalaman dileğiyle.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x