08 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışındaki ikinciliği kadar koşsa buradaki rakipleri güzel bir ikincilik mücadelesi verebilirler ancak diye düşünüyorum ve altılıya tekle başlıyorum. 1-AFACAN BANKOM.

2.AYAK: Gruba baktığımda kendi temposunu verecek olan bir 2-ÖZPAR karşıma çıktı. Rakiplerini incelediğimde kendisinin temposunu bozacak bir isim göremedim ola ki biri çıktı onla inatlaşmayıp arkasında iki gidip son viraj dönüldükten sonra yapacağı ataklar ile yine koşuyu lehine çevirebilir ayrıca apranti indiriminden de faydalanıp yetenekli aprantisi Mert Ali Solmaz ile bu koşuya katılacak olması da bir başka avantajı favorim. Çok formda 5-İZYAZ, son yarışında bombayı patlatan 10-ÖZALAK, uzunları iyi koşan 11-YAKUTİYE, son yarışları başarılı 7-BALIK KAAN, 8-CABBARREİS, 4-KOÇERBEY sırasıyla şanslı isimler.

3.AYAK: Bugüne kadar 18 kez start alıp 1 kez kazanabilen bir isimin %50 agf çıkması beni oldukça şaşırttı kazanabilir ama bu kadar güvenin sebebini ben anlayamadım tercihim HEPSİ en cazip isimin gelmesini bekleyeceğim.

4.AYAK: Kaç yarıştır takibimde olan her yarış tek oynadığım 4-KINALI KUZU yine ilk atım. IŞKINAT ve ŞÜKRÜ’nün olduğu yarışta temponun düşük olmayacağını tahmin ediyorum son virajdan sonra dış kulvardan yapacağı ataklarında geç kalmazsa kazanabilir. Tempo düşük olur ise 1-IŞKINAT, 5-ŞÜKRÜ, 3-ATMACABEYİ ve 7-ALDERAMİN sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

5.AYAK: Beş isimi birbirinden ayıramadım sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Takip atım 5-SCIFO için mesafe biraz kısa gibi gözükse de ben çok süratli gitmesini beklediğim yarışta KOCAKAYA’nın da kendisine vereceği ekstra katkı ile son metrelerde yapacağı acı sprinti ile bütün gruba hakim olup kazanmasını bekliyorum BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1

2.AYAK: 2-5-10-11-7-8-4

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 4-1-5-3-7

5.AYAK: 4-2-5-7-10

6.AYAK: 5

KUPON TUTARI: 85,75 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
PINARBASILI

Şansın bol olsun hocam

efe

Emeğine sağlık

Hakan bulut

1.5
5.2.1.6.3.4
3.2
3 tek
5.7..9.2..4
1.3.6.7.10.11.9.5.15

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x