08 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programı göz doldurucu gözüküyor. Cesaretle birleşen bir oyun ortaya koyduğunda çok zorlanmadan bulunabileceğin kanıtı olan bu oyunda her zaman agf tablosu ve ganyanına bakmaksızın tuttuğunuz isimleri  cesaret ederek ön planda yazmanızı tavsiye ederim. Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Üzerinde usta pilot bugün yer almasaydı ganyan yönünden cazip bir konumda olacağını düşündüğüm ismin üzerinde usta pilot bütünleşmesinden dolayı şansının ve agf tablosunun üstlerinde olacağını tahmin ediyor ve ilk şansı çok muntazam hazırlıklar içerisinde bulunan 2 YILDIZHAN STAR’a veriyorum. Uzun mesafelerde çok etkili yarışları olan ve bu grupta yazılmadan geçilmeyecek bir isim olduğunu düşündüğüm 3 ANGEL HORSE ve ağır kilosuna rağmen bu mesafede en iyi derece ile yarışa çıkacak olan yarış hazırlıkları yeterli gördüğüm 1 BEDWULF üçlüsünün koşu içerisinde şansının diğer rakiplerine göre daha önde olduğunu düşünüyorum.

2.AYAK : Zorlu geçmeye aday bir koşu olarak gördüğüm kısa mesafenin de etkisiyle ters bir sonuç çıkması çok normal olan bu koşuyu kalabalık geçiyorum. İlerleyen yaşına rağmen bu mesafelerde her zaman söz sahibi olduğunu düşündüğüm 1 FORDTA TEK başta tuttuğum isim olup, Ankara dan gelen idman görüntüsü iyi olan daha sert rakiplerle mücadele etmiş olan 3 KIZILTUĞ, Zaman zaman ters çıkışları ile bu rakiplerini geride bırakma başarısı gösteren 2 SELDANINOĞLU, Bugün çok etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim es geçilmemesi gereken 5 BABAMENDUH, son iki yarışında çıkış içerisinde olan formunu koruduğunu düşündüğüm 4 ASARCIKLI, Daha çok uzun mesafeli yarışlarda değerlendirme içerisinde alsam da bugün kendine denk rakipler yanında neticeye varabilecek 6 BURAKŞAH, İdmanlarda ki görüntüsü etkili olan 7 CUKKA, inişli çıkışlı yarışları olsa da bugün için ters bir yarış gelebilecek 8 DİYARBEYİ, eküri olarak sahaya çıkacak olan ve iki ekürinin de çok hazır olduğunu düşündüğüm 13 TOROSDAĞI ve son olarak çıkış içerisinde olup bugün etkili bir sonuca ulaşabilecek 14 URLA DESTANI koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Yarış hayatının tek koşusunda 1000 metrelik koşusunda 1.02,99 gibi bir derece yapan ve idmanlarında ki artan formuyla kazanmaya yakın gördüğüm isim 5 OGEY ilk şans verdiğim isim olup, Eküri ve usta pilot avantajıyla 4 TREVİ FOUNTAIN yakın rakip olup, yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan ve mükemmel işlerle bu koşuya hazırlanan 2 HALF SPACE koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Son kazandığı koşuyla maidene veda eden ismin kazanırken gösterişli birinciliğiyle çıtayı yükseltip bu koşunun hedef yapıldığını düşünüyorum . Yarışta ganyan yönünden gayet cazip çıkmasını beklediğim ismin koşuya imzasını atmasını bekliyor ve bu oyunda her zaman risk alarak baştaki giriş yazımda olduğu gibi cesaretle birleştiğinde ganyan ne olursa olsun tuttuğunuz ismin gelmesini beklemek en güzeli oluyor. Dünkü Ankara programında ki son ayak tercihlerimden Arslandikeni buna da gayet açık bir örnek olduğunu düşünüyorum. Agf tablosunun son sıralarında yer alan ismin koşuyu yakın ara kaybetmesi gelmesi durumunda ikramiye boyutu bakımından da oldukça yukarılara taşıyabilirdi. Bu dipnottan sonra koşuda BANKO tercihim 6 FOR THE KİNG.

5.AYAK : Usta pilota bir çok yerde şans verdik ama agf tablosunun %50 nin üstüne çıkmasını beklediğim ara sonrası koştuğu koşularla form tutan ismin bugün büyük favori çıkmasını bekliyorum. Haklı favori olarak gördüğüm 4 SEMEND’i tek geçmektense ikramiye yönünden plase isimlerden birisinin geçmesi dahi yukarılara taşıyacağını düşünüyorum. Rakip olarak en ciddi rakip dişi isimlerden rakibine yakın ara geçilmiş olan 6 GÖZYAŞI GECESİ ve bir kısa bir uzun yarışlarla etkili yarışlar yapmaya çalışan bugün ters bir neticeye sonuç verebilecek 1 GÜMBÜRGÜMBÜR’ü yazarak favori ismin yıkılmasını bekleyeceğim.

6.AYAL : Son startında ki ikinciliğiyle bugün bu koşuya yeşil ışık yakan ve kazanmaya en yakın isim olarak gördüğüm kilo avantajı elinde bulunan ve Bursa pistinde ki mükemmel idman görüntüsüyle sonlarda yarışı çalabilecek 11 GREEN GULLET koşuyu kazanmaya en yakın isim olup, eksik koşması durumunda devreye girebilecek iki ismin neticeye varmasını bekliyor ve 2 ÇEKO DAYI , 3 NEW TRANSATLANTIC’e şans veriyorum.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,3,1

2.AYAK : 1,3,2,5,4,6,7,8,13,14

3.AYAK : 5,4,2

4.AYAK : 6 FOR THE KİNG

5.AYAK : 4,6,1

6.AYAK : 11,2,3

TUTAR : 56,70 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans yavuz

admin

Bol şanslar

PINARBASILI

Bol şans Yavuz hocam, benim için de altılıda başarı sağlamak için birinci kaide cesaretli olmaktır. Bu cesaretli kurgunun karşılığını fazlasıyla almanı temenni ederim

Mine

Gözyaşı gecesini yazmayın koşmayacak

AzimAkyürek📿🔭

Merhaba değerli yarışseverler dostlarım.bursa koşullarındaki bu çünki tahmini küçük bütçeli bir tahminim olacak 6’lı ganyan için.1″ayak 4numaralı Ö Yıldırım idaresinde BAVİREŞ ve HALİS KARATAŞ idaresinde Yıldızhan Star ile Erhan Yavuz’la Bedwulf yazacağım.2″ayak11,12Eküriler tek3″ayakta sırasıyla şöyle,5 Ogey,elitini 4 numaralı Trevi fountain,3Mutiner,2 Halfspace ve 7,8 yazacağım.4″ayak Alllppp Dağı tek.5″ayakta Halis Karataş’la start alan Semend ve Halefim selefim de nerelerdesin diyorum.elbette RENGÜL’süz olmaz nokta.Günün son koşusundaysa ise arım balım Çiçeğim Mustafa çiçek idaresindeki Can can CANŞEN bankom.Herke bol şanslar değerli yarış severler.Hoşça kalın ve hep mutlu mesut kalın. Saygılar.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x