7 OCAK 2018 İZMİR AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Uzun zaman sonra İzmirden herkese selamlar. Şans bizlerle olsun

1.AYAK: Ağır kilosuna rağmen bana göre uygun rakipler yanında start alan 2-CELALİYE güne kazanarak başlayabilir. Formda isimlerden 4-GÖNÜL AVCISI’nı en yakın rakip olarak görüyorum ve bu iki isimle misli kuponumu risk edeceğim. Heran bir yerlerde patlama yapması muhtemel 3-KIRTOPRAK ve 1-ZAMAN YOLCUSU bu ikiliye en yakın rakiptir. Son koşusunda biraz daha sert rakiplere çarpıldığını düşündüğüm 7-DİNAMİK ise bu koşunun bombası olur..

2.AYAK: Günün kader ayağı olarak gördüğüm koşuda, ilk şansı 14-GİFTED’a veriyorum. Barış Kurdunun tercih etmesi ve çok cazip konumda olacağını düşündüğüm için 4-HAKUNA MATATA ve takibimde olan kısa mesafede yarış kolladığını ve heran fotolayacak düzeyde bir isim olduğuna inandığım 5-WİLD HEART, formda isim 7-MOI JIZNI ve koştukça formunu toparladığına inandığım 1-CELONIO ve yine son koşusunu kazanarak forma giren 3-COUNT ON YOU küçük kuponlara yeterlidir. Ancak riskli koşuda büyük oyunlara HEPSİ denmesinin en mantıklı sonuc olacağını düşünüyorum.

3.AYAK: Zor gibi görünen bir koşu. Jokey değişiklikleri, yapılan dereceler bir hayli kafa karıştırsada; ben bu koşunun 2-CORNELIAN ve 3-POSSİONİS arasında geçmesini bekliyorum.. Bence bu ikili yeterli olur. Kafasında soru işareti kalanlar 4-ASKOROZ ve 1-ALWAYS FIRST ile kapatabilir..

4.AYAK: Bana göre ve bence Türkiyeye göre buradaki en büyük rakibi olan 4-Emporior Son’u son koşusunda cok uzak farkla geride bırakan 3-EL NİNO birkez daha kazanır ve günün kalesi olur. Misli, küçük büyük bütün kuponlara BANKODUR.

5.AYAK: Son koşusunda düzlük üzerinde müthiş ara kapatan ve kazanan taya yapacak birşeyi olmayınca 2.likle yetinen, bugün eküri desteğini ve İzmir’in prensini üzerine alan 2-ATILAY misli kuponlara tek önerimdir. Müzmin maiden yolunda ilerlesede, bu durumlarda ve gruplarda buna son vermesi muhtemel 6-TURBO DELUXE ve 3-CIMBIZ en ufak hatada devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Daha önce geride bıraktığı rakiplerinin yanında sihirbaz jokeyinin önderliğinde, sezona hazırlık yaptığını düşündüğüm 4-GÜLŞEKER birkez daha BANKOMDUR..

ALTILIM

2-4 // 3-1-7
14-4-5-7-1-3 / HEPSİ
2-3 // 4-1
3
2 // 6-3
4

21 Misli kupon: 30.00 TL
Geniş Kupon: 50.40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

binbastar

bol sanslar ozgun

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x