Ana Sayfa / Tahminler / 7 OCAK 2018 İZMİR AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

7 OCAK 2018 İZMİR AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Uzun zaman sonra İzmirden herkese selamlar. Şans bizlerle olsun

1.AYAK: Ağır kilosuna rağmen bana göre uygun rakipler yanında start alan 2-CELALİYE güne kazanarak başlayabilir. Formda isimlerden 4-GÖNÜL AVCISI'nı en yakın rakip olarak görüyorum ve bu iki isimle misli kuponumu risk edeceğim. Heran bir yerlerde patlama yapması muhtemel 3-KIRTOPRAK ve 1-ZAMAN YOLCUSU bu ikiliye en yakın rakiptir. Son koşusunda biraz daha sert rakiplere çarpıldığını düşündüğüm 7-DİNAMİK ise bu koşunun bombası olur..

2.AYAK: Günün kader ayağı olarak gördüğüm koşuda, ilk şansı 14-GİFTED'a veriyorum. Barış Kurdunun tercih etmesi ve çok cazip konumda olacağını düşündüğüm için 4-HAKUNA MATATA ve takibimde olan kısa mesafede yarış kolladığını ve heran fotolayacak düzeyde bir isim olduğuna inandığım 5-WİLD HEART, formda isim 7-MOI JIZNI ve koştukça formunu toparladığına inandığım 1-CELONIO ve yine son koşusunu kazanarak forma giren 3-COUNT ON YOU küçük kuponlara yeterlidir. Ancak riskli koşuda büyük oyunlara HEPSİ denmesinin en mantıklı sonuc olacağını düşünüyorum.

3.AYAK: Zor gibi görünen bir koşu. Jokey değişiklikleri, yapılan dereceler bir hayli kafa karıştırsada; ben bu koşunun 2-CORNELIAN ve 3-POSSİONİS arasında geçmesini bekliyorum.. Bence bu ikili yeterli olur. Kafasında soru işareti kalanlar 4-ASKOROZ ve 1-ALWAYS FIRST ile kapatabilir..

4.AYAK: Bana göre ve bence Türkiyeye göre buradaki en büyük rakibi olan 4-Emporior Son'u son koşusunda cok uzak farkla geride bırakan 3-EL NİNO birkez daha kazanır ve günün kalesi olur. Misli, küçük büyük bütün kuponlara BANKODUR.

5.AYAK: Son koşusunda düzlük üzerinde müthiş ara kapatan ve kazanan taya yapacak birşeyi olmayınca 2.likle yetinen, bugün eküri desteğini ve İzmir'in prensini üzerine alan 2-ATILAY misli kuponlara tek önerimdir. Müzmin maiden yolunda ilerlesede, bu durumlarda ve gruplarda buna son vermesi muhtemel 6-TURBO DELUXE ve 3-CIMBIZ en ufak hatada devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Daha önce geride bıraktığı rakiplerinin yanında sihirbaz jokeyinin önderliğinde, sezona hazırlık yaptığını düşündüğüm 4-GÜLŞEKER birkez daha BANKOMDUR..

ALTILIM

2-4 // 3-1-7
14-4-5-7-1-3 / HEPSİ
2-3 // 4-1
3
2 // 6-3
4

21 Misli kupon: 30.00 TL
Geniş Kupon: 50.40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

binbastar
Üye

bol sanslar ozgun

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..