06 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Dokuz Koşudan oluşan ve oldukça zevkli mücadelelere sahne olacak İstanbul Programında 1. ve 2. Altılı ganyan tahminlerim Şu şekildedir.

1.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin Şartlı mücadelesinde vermiş olduğu ara sonrası koşacak olmasına rağmen bugün koşacağı rakiplerinden çok daha zorlu rakiplerle mücadele etmiş olan ve hazırlıklarında etkili işler ortaya koyan 8 SENATOR ALTUNBAŞ ilk şans verdiğim isim olup, eküri koşacak olan isimlerden hazırlıkları etkili gözüken ilk kez koşacağı çim piste etkili bir görüntü ortaya koymasını beklediğim 2 CATCHMEIFYOUCAN, Ahmet Çelik idaresinde sahaya çıkacak olan ve dış pistte yapmış olduğu hazırlıklarında oldukça formda olduğunu gözler önüne seren maiden isim 3 CARUSO, ilk startını kazanıp ara veren bugün çıkacağı rakipleri yanında söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 4 COAST GUARD , 5 KETOHAN şans verdiğim isimlerdir.

2.KOŞU : 3 Yaşlı Dişi İngilizlere ait maiden mücadele’de günün ganyanıyla birlikte muhtemelen agf tablosunun üst sıralarını zorlayacak bir isim olan 6 ÇATLADIKAPI koşunun çok önde favori çıkmasını beklediğim bir isim. Bu kez üzerinde Uğur polat ile sahaya çıkacak olan ismi ilk şans verdiğim isim olarak değerlendirmesem de kuponumda yer verdiğim bir isim olup, İlk startında yarıştan dördüncülükle ayrılan ve bugün favori çıkmasını beklediğim ismin kantarması olan ve Adana pistindeki yarışının ardından İstanbul pistindeki hazırlıklarında oldukça muntazam gözüken 7 FAST FORWARD’ı koşuyu kazanmaya çok yakın gördüğüm ilk isimdir. Bu iki erkek isimlerden birisinin hata ve eksik koşması durumunda son startını görmezden geldiğim Kısa vade koşu koşan ve iyi bir görüntü sergileyen hazırlıkları etkili 15 ROYAL GIRL en ufak hattayı affetmez diyorum.

3.KOŞU : 3 Yaşlı Arap taylarının Şartlı Mücadelesinde bugün için kendisine çok güvenildiğini düşündüğüm ve apranti koyularak kilo avantajı elde edilen hazırlıklarında oldukça etkili işler sergileyen 1 AMASYALI koşuyu kazanmaya yakın ilk isim olarak görüyorum. Adana pistinde kazanmış olduğu güzel birinciliğinin ardından bugün İstanbul pistinde start alacak olan beklentiler yüksek 3 ŞİMŞEĞİN KIZI ve son olarak iki kez kum piste çıkan bugün ilk kez çıkacağı çim piste çok farklı bir görüntüsü sergilemesini beklediğim ve bugün ki rakiplerine göre yarış hayatına başladığı ilk startında 1000 metrelik derecesinde çok iyi bir derece sergileyen 5 ÇELİKMAN ayırım yapılmaksızın kuponlara yazılmasını tavsiye ediyorum.

4.KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin Kısavadeli koşusunda kumun etkili isimleri sahneye çıkıyor. Vermiş olduğu aranın ardından koştuğu ilk startında dördüncülükle ayrılan ismin bugün artan formu ve kondisyonuyla çok daha etkili bir performans ortaya koymasını beklediğim 5 URASHAN koşu içerisinde önde tuttuğum isim olup , Yarışı suratlendirecek olan ve aranın ardından koşacak olmasına rağmen hazırlıklarını oldukça beğendiğim inatçı bir karaktere sahip olan 4 BOTANVADİSİ ve son startında güzel bir birincilik elde eden rakiplerine göre çok uygun sıklet avantajıyla yarışın favori konumunda çıkmasını beklediğim 6 ODDJOB şans verdiğim bir diğer isimdir.

5.KOŞU : 4 Yaşlı Arapların Handikap mücadelesinde ters bir sonuca yakın bir koşu. İmkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı tavsiye edeceğim bu koşuda beş isme şans veriyorum. Yarış içerisinde ilk şansı yoğun bir yarış takvimi içinde start alan son koşularını genelde kum piste koşarak gücü nispetinde iyi işler ortaya koyan bugün çıkacağı çim pist ve uzun mesafeli bu koşuda yapmış olduğu hazırlıklarına baktığımda koşu içerisinde çok etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 10 DOĞUŞAN koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup , son start aldığı yarışlarda çok fazla varlık göstermemiş olsa da kendisine uygun rakipler yanında sevdiği çim piste sonlarda rakiplerini avlayabilecek hazırlıklara sahip 1 AYANHA , Yarış içerisinde favori konumunda çıkmasını beklediğim her koşusunda tabela içerisinde yer almayı başaran form ve performans olarak etkili bir görüntü sergileyen sevdiği uzun mesafeli bu koşuda söz sahibi olabilecek 3 İZYAZ , Çok uygun sıklet avantajıyla bugün çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim yarışın ve agf tablosunun çok gerisinde olmasına rağmen hazırlık aşaması oldukça etkili olup başarılı olacağı uzun mesafeli koşuda şansı artan 15 BİRALEM , son iki startında yarışı geride tamamlamış olmasına rağmen çok sağlam orijin ve pedigriye sahip hazırlıklarında etkili gözüken sevdiği uzun mesafeli koşuda yarışa adını yazdırabilecek 6 CABBARREİS koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin Burhan Karamehmet koşusu 1. Altılı ganyan ve 2. Altılı ganyanın güvendiğim limanı olarak oyunlarımın ve şablonumun çatısını kurduğum, bugün kendisine çok güvendiğim koşu içerisinde bir talihsizlik yaşamadığı taktirde koşuyu kazanmasını beklediğim. Ankara pistindeki muntazam hazırlıklarıyla bugün koşuya damgasını vurmasını beklediğim son kazandığı koşusunda oldukça etkili gözüküp rakiplerinden ayrılan 1 ALBERTO‘nun sevdiği pist ve mesafede koşuyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyor ve BANKO olarak tek geçiyorum.

7.KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin Fikret Yüzatlı koşusunda vermiş olduğu aranın ardından start alarak koşudan dördüncülükle ayrılan bugün çok daha hazır gireceği koşuda koşunun önde gelen isimlerinden 6 COPPERFIELD başta tuttuğum isim olup, kısa mesafeli bu koşuda kazandığı yarışlarla form tutan yakaladığı güzel performansla bugün yapmış olduğu hazırlıklarında etkili formunu koruduğunu gösteren 5 WHITE HART LANE, bu tip mesafeli yarışlarda etkili sonuçlara imza atabilen ve üzerinde Uğur Polat gibi tehlikeli bir jokeyi barındıran 1 DAYIM BENİM üçlüsünün koşuda rakiplerine göre daha önde olduğunu düşünüyor ve az hata yapanın koşuyu kazanmasını bekliyorum.

8.KOŞU : 3 Yaşlı dişi ingilizlerin Maiden mücadelesinde ilk startında güzel bir üçüncülük elde eden ve bugün ki hazırlıklarında kazandığı tecrübe ile yarışta önde tuttuğum isim 1 BLAZİNG GİRL olup,  son startında beklentiler yüksek olmasına rağmen yarıştan üçüncülükle ayrılan bugün koşunun önde isimlerinden olan 3 DEAR MOLLY, ilk startında çok fazla varlık göstermemiş olsa da bugün ki hazırlıklarına bakıldığında kıpırdamalar içerisinde gözüken ve hata affetmeyecek jokeyi ile şans arayacak 13 VİCTORY FİLE, koşmuş olduğu üç yarışında da tabela içerisinde yer alan bugün çıkacağı ilk çim denemesinde ters bir sonuç gelebilecek 8 LAST PRİNCESS, yarış tecrübesi rakiplerine göre oldukça fazla olan ve son çalışmalarında dikkat çekici işler ortaya sergileyen ters bir yarış gelebilecek 6 GREEN HILL , Rakiplerine göre koştuğu ilk yarışında en iyi derece elinde bulunan ve ikincilikle ayrılan 9 PIN WHELL ve son olarak ilk startında güzel bir ikincilik yapan daha sonraki start aldığı yarışlarda varlık gösteremeyen geri çekilen bugün hazırlıklarında oldukça etkili işler ortaya koyan çıkacağı ilk çim denemesinde rakiplerini avlayabilecek hazırlıkları bulunan 5 FLORIDANTE zorlu maiden mücadelede şans verdiğim isimlerdir.

9.KOŞU : 4 Yaşlı Arapların Şartlı mücadelesiyle kapanışı yaptığımız İstanbul programında ilk bakıldığın bu rakiplerine göre direk göze çarpan ve koşunun mutlak favorisi çıkmasını beklediğim hem yapmış olduğu hazırlıkları hem koştuğu rakipleri değerlendirdiğimde 3 ALİŞİR koşunun çok önde gelen ismi gözükse de sürpriz arayacağım bu koşuda rakip olarak, kendisinin daha iyi yerlerde olmasının gerektiğini düşündüğüm ve hiç olmayacak yerlerde koşu koşan bugün ters bir sonuca imza atabilecek güce sahip 4 BAWEPİR, son startlarında çok geride kalmış olsa da bugün ters bir yarış koşmasını beklediğim yapmış olduğu idman görüntüsünde etkili işler ortaya koyan 8 ONURŞAH ve kısa bir aranın ardından koşu gören bugün ters bir sonuca imza atabilecek güce sahip hata affetmeyecek 9 TURHAL koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

 

Bütün Yarış Severlerimize Bol şanslar diler, Bahtınızın açık olmasını temenni ederim.

İSTANBUL 1 . ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 8,2,3,4,5

2.KOŞU : 6,7,15

3.KOŞU : 1,3,5

4.KOŞU : 5,4,6

5.KOŞU : 10,1,3,15,6

6.KOŞU : 1

TUTAR : 47,25 TL

İSTANBUL 2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 5,4,6

5.KOŞU : 10,1,3,15,6

6.KOŞU : 1

7.KOŞU : 6,5,1

8.KOŞU : 1,3,13,8,6,9,5

9.KOŞU : 3,4,8,9

TUTAR : 75,60 TL 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
40 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Güzel karar, rastgelsin :)

admin

Pistte uygun gözüküyor orijine göre.

admin

Helal :)

admin

Hadi hayırlısı, tebrikler güzel çıkardın.

Ayhan

4 ayakta 6 numara tek olur

admin

Alberto çok favori çıkmış, bu kadar beklemiyordum. Neyse tutsun da fena gitmiyor.

admin

Pencereden gözüm ısırmadı değil ama artık yapacak bir şey yok :) Senin için koşsun.

Mehmet28

metin hamediye dua et. bol şans bu arada

Mehmet28

iyi yerde gidip iyi yerde yürüdü. gökhan da iyi çalıştı. metin son yüzde bir kamçı kullansa farilyalı kazanırdı

Mehmet28

misli yapmadım yoksa metinin kulaklarını çok çınlatırdım :)
normal altılıyı da bozdum 7 at, H bekleyecektim, sonu kısıp 2 at bıraktım ilk iki ayağa at ekledim

Mehmet28

arısanı da getiremedik altılı öldü

admin

arısan hipodromu boşaltırdı herhalde :)

Mehmet28

bu kadar favori içinde büyük para olmazdı ama yine de iyi verirdi. farilyalıyla o gelse iyi para alırdım yalnız

Mehmet28

bu atlarla 131 çok iyi para vermiş. arısan gelse 2000 yazabilirmiş

Mehmet28

60-70 civarı olur diyordum çok fazla vermiş. farilyalı ile arısan gelse 5 bin alırmışım

Mehmet28

arısan ve farilyalıyla iki altılı olacaktı ondan 5 bin demiştim ama sen bir altılı geçebilirdi diyorsun :)

Mehmet28

büyük favori ayağında olsa dediğin gibi olurdu ama burada olmazdı diye düşünüyorum. cuma bursa mesela ağır iki favorinin birinin yanında %2lik diğerinde %6lık at geldi 4,5 verdi. gerçi ben orada da bin civarı bekliyordum :)

Mehmet28

ikinci 500 oldu. ilk altılıda hem asıl hem de alternatifi devam edince ikinciyi oynamadım

Mehmet28

çok iyi para olmuş, 5te kalırsan yazık olur

40
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x