Ana Sayfa / Tahminler / 6 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ALBERTO BANKOM

6 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ALBERTO BANKOM

1 - KOŞU: 1000m galobunda güzel gözüken 2 - CATCHMEIFYOUCAN, nispeten uygun grupta 5 - KETOHAN, ilk koşusundan sonra 2 ara verip güzel bir 2.lik alan 6 - LAWLEES ve uzun bir süredir koşmamasına rağmen uygun grupta 8 - SENATOR ALTUNBAŞ sıralamamdır. Koşu gören 3 - CARUSO kupona eklendi.

2 - KOŞU: DB takıldıktan sonra performansında artış gözüken 4 - CEYLİNİM bu zorlu Maiden'dan galip ayrılabilir. Şubat ayından bu yana koşmasa da 6 - ÇATLADIKAPI ilk çim koşusunda farklı koşabilir. 2 koşu gören 3 - BACKSTAGE'in dereceleri bu grup için yeterli. 2 - AYSHE ve 15 - ROYAL GIRL çok atta yazılabilir.

3 - KOŞU: Adana çim pistte ilk yarışını 5 boyla kazanan 3 - ŞİMŞEĞİN KIZI ve yine İstanbul sentetik maiden da kazanmasını bilen 4 - BEYZAYAR ikilisi favorilerim.

4 - KOŞU: Verdiği araya rağmen geçen güzel bir 1.lik elde eden 7 - FARİLYALI, her yarışta bende varım diyebilen bir isim 6 - ODDJOB, koşu gören 5 - URASHAN, devam eden formlarıyla 1 - PAIX ve 2 - RYAN AREL ikilisi favori sıralamamdır. 3 - LAST POINT sürpriz.

5 - KOŞU: Çim pistte daha iyi bir grafik çizen 1 - AYAHNA favorim. Sürekli tabelada gezmesine rağmen bir türlü kazanmayan 11 - GÜLDÜRGÜLDÜR bu sefer fotoyu önde geçebilir. Devam eden formuyla 3 - İZYAZ bu ikiliye rakiptir.

6 - KOŞU: İstanbul pistindeki ilk yarışında 5 boy farkla KV 8 kazanan 1 - ALBERTO'nun derecesi de oldukça iyi oldu. Koşu görüp nefes açan güçlü rakiplerine rağmen bankomdur.

Kupon

2-5-6-8-3
4-6-3 / 2-15
3-4
7-6-5-1-2-3
1-11-3
1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar adminim. Alberto güzel seçim :)

Don Destello
Ziyaretçi
Don Destello

İstanbul 9.Kosu Turhal Kenter kazanır bol Şanlar

Misti
Ziyaretçi
Misti

7
1.3.7.11
3
6
H
H

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.