bursa altili tahminleri

5 MAYIS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ALTINCI HİS)

1 AYAK:El değiştiren ve aradan sonra yarış gören geçmişte de iyi yarışları bulunan 8 numaralı SCHOOL DANCER yeni ilgililerine galibiyet hediye edebilir.Daha sonra 6 numaralı SELAHATTİN BEY şans verdiğim isimdir.

2 AYAK: Bursa yarışları diyince aklıma Dikencik atları gelir hep kollarım 13 numaralı HANIM SULTAN tatlı kilosuyla bu grubu gelip geçebilir.4 numaralı KURYE ve 1 numaralı AGAH;Kadirin tercih ettiği bomba isim 8 numaralı ERKUTAY şans verdiğim isimlerdir.

 3 AYAK: 5 numaralı SUMMER  HAN Murat Gündüzeli ile ilk kez koşacak olmasına rağmen ilk şansı veriyorum Yasin Polatın antrene ettiği atlarla birincilikleri bulunan Gündüzeli istatistiklere bir birincilik daha ekleyebilir.En yakın rakibi koşu tecrübesi bulunan 1 numaralı EL QUEST ve 2 numaralı MONTANA dır..

 4 AYAK: 1 numaralı ZİRVO KİRVE agf de muhtemelen %50 civarında çıkacaktır.Ama böle az atlı programlarda  agf de ağır favori çıkan atların gelmeyip diğer ayaklarda agf de birinci çıkan atların geldiğine şahit olduk;bugün de böyle olabilir bana göre de en yakın rakibi 3 numaralı PART OF ME dir….Programı cazipleştirmek adına ben yıkacağım.

5 AYAK: Ayrım yapmak zor H Diyorum….

6 AYAK: Son yarışına oranla 5 kg düşen sıkletiyle Bursa’ nın bomba jokeylerinden biri Onur Atmacı ile start alacak olan 7 numaralı ŞANSI BOL a ilk şansı veriyorum.Atmaca kardeşimi Bursa da kollayın derim.BANKO ADAYIMDIR……

 

ALTILI ŞABLONUM:

1 AYAK:8-6

2 AYAK:13-4-1-8

3 AYAK:5-1-2

4 AYAK:1-3

5 AYAK:H

6 AYAK:7

TOPLAM:20.16 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ALTINCI HİS

Avatar
30 Yaşındayım Kamuda çalışıyorum 15 senedir At Yarışı oynuyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
uNBReaKaBLe

Bol şans yazdığınız gibi gelsin..

admin

Şansı Bol için tebrikler.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x