05 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Uzun zamandır takibimde olan 9-TURBONUN KIZI  ve iki yarışı da başarılı 8-NİDA SULTAN arasında geçmesini beklediğim mücadeleye son yarışında son 200 e kadar lider giren ama sonra düşen temposuyla dördüncülükle yetinmek zorunda kalan 2-BURUK SULTAN katılabilir.

2.AYAK: Ters bir netice çıkmasını beklediğim yarışta tercihim HEPSİ.

3.AYAK: Ankara kumunu çok seven 2-WIN THE WEST ve dört ay aradan sonra yarış görüp eksiklerini gideren 4-SEFİR BEY ve önde istediği tempoyu yapabilirse 1-EREN EFENDİ şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Son G1 yarışını önemsemediğim 4-ALLA TURCA, İstanbul’dan gelen 8-METİN ABİ ve 2-UHTI PUHTI şanslı olabilecek isimler olup koşunun bombasını Elazığ’dan gelen 3-LIFES MAGIC‘den bekliyorum.

5.AYAK: İlk yarışında kendisine hayran kaldığım 6-USTAOĞLU‘nun yanına at yazmayacağım BANKOM.

6.AYAK: Derece olarak rakiplerinden farklı gözüken 3-İSAKIZI favorim ve küçük kuponlara tek önereceğim isim olup rakip gördüğüm isimler ise arası olsa da idmanları iyi 1-BİLGE PRENSES ve derecesini bir tık daha yukarı taşıması halinde 4-KEMERHİSAR.

ALTILI ŞANLONUM

1.AYAK: 9-8-2

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 2-4-1

4.AYAK: 4-8-2-3

5.AYAK: 6

6.AYAK: 3/1-4

KUPON TUTARI : 21,6 / 64,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar olsun

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar. isakızının numarayı nyanlış yazmışsın bu arada