5 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Zevkli ve bir okadarda denk güclerin olduğu zorlu Ankara programında herkese Bol Şanslar dileyerek;

 

1.AYAK: Koşmuş olduğu iki yarışındada birinci ile arasında yakın farklar olması, bu sefer hemcinslerinin arasında koşuya katılacak ve G.Kocakaya’nın birkez daha tercihini almasıyla, 1400’deki 1.35 içerisinde olan derecesini bir tık daha aşağı çekerek 8-NİDA SULTAN’ın kazanmasını bekliyorum. Benim BANKOMDUR. Rakip yazanlar 9-Turbonun Kızı’nı ilave edebilir.

2.AYAK: Bana göre günün zor koşularından birisi burası. Favoride gelebilir, hic beklenmedik sürpriz bir isimde kazanabilir. Güç olarak birbirine yakın isimlerin koşusunda ayrım yapmadan HEPSİ deme taraftarıyım.

3.AYAK: Önde istediği tempoyu kurması durumunda 1-EREN EFENDİ bu gruptan ayrılır. Ancak bu pistte çok iyi koşular ortaya koyan 2-WİN THE REST ilk rakibi olur. Bu iki ismin hata yapması durumunda 5-UNDAUNTED dsvreye girer.

4.AYAK: Sert gruptaki koşuları sonrası kazanabileceği gruba deklare olan 4-ALLA TURCA ilk sıradan kuponlarda bulunmalı. Mesafeyi kosan isimlerden 2-UHTİ PUHTİ ilk rakibidir. Yine uzayan mesafelerde iyi kosmasını beklediğim 1-DEDE TASI ile bu ayaktanda kurtuluruz diye umuyorum.

5.AYAK: İlk koşusunu çıktığı gibi gösterişli kazanan ve galoplarında daha etkili dereceler yapmaya başlayan 6-USTAOĞLU ve Kocaelinden yine gösterişli bir yarış kazanıp buraya gelen, hedef büyütüldüğünü düşündüğüm 5-TAŞKESEN arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

6.AYAK: Zorlu maiden koşuda; her koşusunda derecesini bir tık daha aşağıya düşürebilecek potansiyeldeki 1-BİLGE PRENSES, tecrübeli isim ler ve müzmin maidenler 3-İSAKIZI ve 5-KIZIM ÖZÇELİK, yine her koştuğu yarışında üstüne koyabilecek potansiyelde gördüğüm 4-KEMERHİSAR ve belkide sahibinin bile beklenti icerisinde olmadığı ancak benim ilk yarışından beri ısrarla takibimde olan Kaizbert-Bambi orjinine sahip, bugün kazanırsa ortada kupon bırakmayacak olan 10-SULH ile Ankarayı kapatabiliriz diyorum.

ALTILI TAHMİNİM

8 NİDA SULTAN
HEPSİ
1-2-5
4-2-1
6-5
1-3-5-4-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar