ankara altili tahminleri

05 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Ankara programından zevkli ve çekişmeli koşuların bir araya toplandığı bir gün bütün yarış sever arkadaşlarımıza bol şanslar olsun.

1.AYAK : 3 yaşlı Arap taylarının maiden mücadelesinde çok ön planda bir isim olduğunu düşünmüyorum. Son yarışında sevdiği kum piste üçüncü kalarak beklentilerin üstünde olan ismin bugün  daha etkisiz olduğu çim piste koşmasına rağmen yaptığı idmanlara bakıldığında bir adım daha önde olduğunu yine gözler önüne seriyor bu şekilde baktığımda bugün ilk şansı 4 DUGEM‘e veriyorum.Yine son yarışında oldukça başarılı gözüken ve etkili bir yarış koşan ismin bugün koruduğu formu ve artan idman görüntüsüyle 1 BAHAR SULTAN bir diğer şanslı isimler arasında yer alıyor. Koşmuş olduğu iki yarışında da koşularından üçüncü ayrılan ve sevdiği çim piste koşacak olan 8 NİDA SULTAN ve son olarak hazırlık aşamalarında beğenimi kazanan ve yapmış olduğu idmanlarda çok iyi durumda olduğunu düşündüğüm 2 BURUK SULTAN sıralamasına şans veriyorum.

2.AYAK : 4 ve yukarı arapların handikap mücadelesinde rakiplerinle devamlı koşular koşup bugün koşacağı rakiplerinin önünde koşuyu kazanma başarısı gösteren ismin bugün formunun zirvesinde olduğunu düşünüp , koşuyu tekrar rakiplerinin önünde görebilecek yeterli hazırlık ve performansa sahip olduğunu düşündüğüm 8 BERKUK‘u günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

3.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlerin handikap mücadelesi oldukça zevkli bir yarışa sahne olacak görüşündeyim ön planda inatçı karakteri ve seri stiliyle mesafe ayırt etmeksizin ön planda koşabilen ve yarıştan koşmayan bir ismin olması bu yarışa ayrı bir zevk katıyor. son yarışındaki formunu koruyan 1 EREN EFENDİ ilk şans verdiğim isim olup, son İzmir pistindeki yarışını görmezden geldiğim ve sevdiği piste bugün yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle yarışa katılacak olan 2 WİN THE WEST , son olarak 2017 yılı başlarında Adana pistinde oldukça başarılı yarışlara sahne olan ve bugün koşacağı rakiplerine oranla daha zorlu gruplarla koşular yapmış olan ve aradan sonra gördüğü yarışlarla toparlandığını idman görüntüsüyle de ortaya koyan gelmesi durumunda muhtemelen tatlı bir süprize imza atabilecek 3 MİSTER TİCKER şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : 3 yaşlı ingilizlerin şartlı mücadelesi açıkcası benim için günün en karışık ve zor koşusu olarak değerlendiğim  bu yarışta tavsiyem imkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanız ön plana çıkmış gibi isimler gözükmüş olsada bu yarışın tatlı bir süprize imza atmasını bekliyorum. Bu ayak da süpriz beklediğim için koşacak olan 8 isminde şansının olduğunu düşünüp kuponumda HEPSİ diyerek geçiyorum.

5.AYAK : 2 yaşlı ingilizlerin şartlı koşusunda iki ismi birbirinden ayırt etmedim açıkçası pek ayırt edilmedi bu koşuya bakınca pazar günü istanbul pistinde koşmuş olan iki de iki yapan isimler geldi aklıma orda da iki isim çok ön planda olmuş fakat üçüncü bir şanslı isim koşuyu kendi lehine çevirmişti . Bugün bu koşuya baktığımda acaba öyle bir sonuç olabilir mi diye düşündüm fakat bu sonucun çıkması kanımca çok zor. Kocaeli de kazanmış olduğu çok kolay yarışında oldukça etkili gözüken ismin o gün kocaeli pistine A.sözen gibi bir isimle koşuyu rahat kazanmıştı bugün bu koşusundan sonra çıtayı yükseltip Kocaeli pistine çok uzak olmayan Ankara pistine taşınmış olan ve yapmış olduğu Ankara pistindeki idmanlarında çok üstüne koymuş olduğunu gördüğüm 5 TAŞKESEN, İlk yarışını rakibi gibi bugün koşacağı Ankara pistinde çok kolay kazanırken bir sonraki yarışında etkili olabileceğini gözler önüne seren 6 USTAOĞLU arasındaki zevkli birincilik mücadelesinde en az hata yapan ismin öne çıkıp koşuyu kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK : 3 yaşlı arap dişi taylarının maiden mücadelesinde üç isme kuponumda yer verdim. Son ikinciliğinde artık maidene veda etme sinyalleri veren ve muhtemelen birinciliğin en güçlü adaylarından 3 İSAKIZI‘nın bugün rakiplerine göre bir adım daha önde düşünsem de koşu tecrübesi ve artan formuyla bugün etkili bir yarış ortaya koyabilecek güçteki 5 KIZIM ÖZÇELİK ve son olarak aradan sonra gördüğü yarışından sonra bugün formunu koruduğunu ve idmanlarındaki yapmış olduğu işiyle bugün ki rakiplerinle boy gösterebilecek güce sahip olan koşunun süprizi 7 LAMAZİ sıralamasına şans veriyorum.

 

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK :4,1,8,2

2.AYAK :8

3.AYAK :1,2,3

4.AYAK :1,2,3,4,5,6,7,8

5.AYAK :5,6

6.AYAK :3,5,7

TUTAR : 34,56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar
kuponunu ufaltalım metin abi kazanır, yetiştiremezse alla turca alır :)

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar yavuzhan

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolsans kardeş

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Ankara 1.altılım

H
1.6
2 Tek
1.2.4.6.7.8.9
1.2.3.7.8.10
1.2
100.80 tl

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

10 numaralı Düşeşsiz oyun oynamayın derim 😊

KaraKhal
Üye
KaraKhal

Herkese merhaba.Buda benim kuponum.

1.ayak: 4,8,2,9

2.ayak: 8,10,7,4,3

3.ayak: 1,2,3,5,6

4.ayak: 4,1,2

5.ayak: 5 TAŞKESEN

6.ayak: 3,6,7,5,2

Hepimize bol şans.