5 EKİM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İzmirden herkese merhaba ve bol şanslar..

1.AYAK: İzmirde program müthis zor bir koşuyla başlıyor. Dereceleri ve kaliteleri birbirine yakın isimler arasında 4-VİKONYA bir tık önde olsada 6 isme eşit şans veriyorum.

2.AYAK: Kazanmakta zorlanan bir isim olma yolunda ilerlesede 5-BABA KAYRA istikrarsız rakiplerini geride bırakabilir. Devamlı takibimde olan bir türlü yarış kazandıramadığım, çok sürprizken bile tek attığım 9-BAMBAM ilk rakiptir. Yarışı cok gerilerde takip etmediği takdirde etkili sprintiyle 8-FETHİYE, çim pistin etkili olan isimlerinden 14-NİŞANLI KIZ, son yarışlarını ölçü almadığim bugün çok farklı bir performans ortaya koymasını beklediģim 16-SELUŞKA sürpriz beklediğim isimdir.

3.AYAK: Uzun süre koşupta kazanamayan isimlere güvenmdk hic içimden gelmesede; 5-AYSUNUM bugün burada maidendan çıkabilir belkide. Ancak ben yanına sigorta olarak, kumcu görüntüsüne rağmen birkez çim pistte görmek adına 2-KING DADAŞ ve sert gruptaki son koşusunda bile bence pek sırıtmayan, o koşusunun buraya yetebileceğini düşündüğüm 8-KELTEN FIRE ile burayı gecmeye çalışacağım.

4.AYAK: KV8 Gümüşlük Koşusunda, üc isme eşit şan veriyorum. Uzun mesafeli İstanbula macerası yapıp, sevdiği pist ve mesafeye geri dönen 4-FAIR MONT, son yarışlarında sınıf atlayıp vites değiştiren yine sevdigi mesafede 7-AYZA, grubun kaliteli ismi 3-ILDIR BEYİ ile kapalı diyebileceğim bir koşu.

5.AYAK: Bir koşu görüp tecrübe kazanan ve galoplarında formunu yükseltmiş gözüken, bugün daha iyi yapacağı çim piste adım atacak olan Taliphan tayı B.Kurdu idaresindeki 10-VALKIRIA ilk sıradan önereceğim ve Alternatif Bankomdur. Yarış dereceleri gruba göre gayet güzel olan 3-REYHAN BEY ve ön grubu biraz daha yakın takip etmesi ve sprintinde gec kalmaması durumunda 7-NOEL MARKET favorimin sallanması durumunda devrede olacak isimlerdir.

6.AYAK: Lehine pist, mesafede biraz daha uygun rakiplerini bulan ve kendini unutturmuş olmasınında avantajıyla, birçok takip atımın bir arada koştuğu koşuda birazda risk alarak kuponumu sona getiriyorum. Tüm bunları gözönüne alarak 4-LOVE ME TENDER’ı kuponuma BANKO olarak yazıyorum.

ALTILI TAHMINIM

4-12-3-2-6-9
5-9-8-14-16
5-2-8
4-7-3
10 // 3-7
4 LOVE ME TENDER

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Bir altılı da burada var. Rastgelsin Özgün.