Ana Sayfa / Tahminler / 5 EKİM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

5 EKİM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İzmirden herkese merhaba ve bol şanslar..

1.AYAK: İzmirde program müthis zor bir koşuyla başlıyor. Dereceleri ve kaliteleri birbirine yakın isimler arasında 4-VİKONYA bir tık önde olsada 6 isme eşit şans veriyorum.

2.AYAK: Kazanmakta zorlanan bir isim olma yolunda ilerlesede 5-BABA KAYRA istikrarsız rakiplerini geride bırakabilir. Devamlı takibimde olan bir türlü yarış kazandıramadığım, çok sürprizken bile tek attığım 9-BAMBAM ilk rakiptir. Yarışı cok gerilerde takip etmediği takdirde etkili sprintiyle 8-FETHİYE, çim pistin etkili olan isimlerinden 14-NİŞANLI KIZ, son yarışlarını ölçü almadığim bugün çok farklı bir performans ortaya koymasını beklediģim 16-SELUŞKA sürpriz beklediğim isimdir.

3.AYAK: Uzun süre koşupta kazanamayan isimlere güvenmdk hic içimden gelmesede; 5-AYSUNUM bugün burada maidendan çıkabilir belkide. Ancak ben yanına sigorta olarak, kumcu görüntüsüne rağmen birkez çim pistte görmek adına 2-KING DADAŞ ve sert gruptaki son koşusunda bile bence pek sırıtmayan, o koşusunun buraya yetebileceğini düşündüğüm 8-KELTEN FIRE ile burayı gecmeye çalışacağım.

4.AYAK: KV8 Gümüşlük Koşusunda, üc isme eşit şan veriyorum. Uzun mesafeli İstanbula macerası yapıp, sevdiği pist ve mesafeye geri dönen 4-FAIR MONT, son yarışlarında sınıf atlayıp vites değiştiren yine sevdigi mesafede 7-AYZA, grubun kaliteli ismi 3-ILDIR BEYİ ile kapalı diyebileceğim bir koşu.

5.AYAK: Bir koşu görüp tecrübe kazanan ve galoplarında formunu yükseltmiş gözüken, bugün daha iyi yapacağı çim piste adım atacak olan Taliphan tayı B.Kurdu idaresindeki 10-VALKIRIA ilk sıradan önereceğim ve Alternatif Bankomdur. Yarış dereceleri gruba göre gayet güzel olan 3-REYHAN BEY ve ön grubu biraz daha yakın takip etmesi ve sprintinde gec kalmaması durumunda 7-NOEL MARKET favorimin sallanması durumunda devrede olacak isimlerdir.

6.AYAK: Lehine pist, mesafede biraz daha uygun rakiplerini bulan ve kendini unutturmuş olmasınında avantajıyla, birçok takip atımın bir arada koştuğu koşuda birazda risk alarak kuponumu sona getiriyorum. Tüm bunları gözönüne alarak 4-LOVE ME TENDER'ı kuponuma BANKO olarak yazıyorum.

ALTILI TAHMINIM

4-12-3-2-6-9
5-9-8-14-16
5-2-8
4-7-3
10 // 3-7
4 LOVE ME TENDER

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bir altılı da burada var. Rastgelsin Özgün.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..