Ana Sayfa / Tahminler / 03 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

03 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Bir üst grupta olsada formda YÜREĞİM(10) tekim.

2.) Etkili formu ile MY BAŞKAN(2) tekim.

3.) Zorlu yarışta BRAYMIN(1) favorim. Pistteki durumlarına göre DAĞCI(2), NUŞANINOĞLU(7), KURNAZ(6), TAYLANHAN(3) ve BAKIRCIBEY(4) rakipleridir.

4.) Sevdiği mesafede MY SECRET (1) tekim.

5.) TUĞKAN(8) hariç HEPSİ diyorum. Favorim KIRMANŞAH(3).

6.) Artan formu ile BLAZE OF LIGHT(3) dileyen tek yazsın. Pistteki durumlarına göre ATEN GOLD(1), MARAZ HAN(5), BIÇKIN BEY(2), HEARTROB(4) ve NİLAYA(10) rakipleridir.

Altılı

1.) 10
2.) 2
3.) 1-2-7-6-3-4
4.) 1
5.) 3-1-5-6-7-2
6.) 3/1-5-2-4-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Oz
Ziyaretçi
Oz

Tşk ederm tekler için

enrah
Ziyaretçi
enrah

Sagol tek icin

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Yazık olmuş bir kupon daha

Zübeyr
Ziyaretçi
Zübeyr

Kafadaki iki tekinizle altılıyı tuturdum teşekürler
Ilk iki ayak ve son ayağı tek geçip Diğerlerini kapatmıştım..

Mustafa mülayim
Ziyaretçi
Mustafa mülayim

Sizin verdiginiz kuponu son ayaktada 3 tek yazarak aynen yatirdim 2.10 krşluk kupon 5 te kaldi kendi kendi yaptigim 24 tllik kupondada 5. Aykta 7yi yazmadim yazik oldu bayideki arkadaslara sizden bahsettim tebriklerini iletmemi istediler..

Ilhan
Ziyaretçi
Ilhan

Ya üstat paralı siteler bile senin verdiğin tekleri veremiyor milleti soyup soğana çeviriyorlar!hala millet koyun gibi paralı sitelerde (300)Tl kuponları yapıp yatıyorlar ya gelin bizim banko tahminleri sitesine hiç bir yerde bulamayaçağınız tekleri bulun arkadaş daha bu site ne yapsın bi banko sitesinin tekleri geçilmez bi de Çanakkale geçilmez bunu kafanıza yer edin neyse büyükk üstat bu günkü (6)lıyı cok güzel yorumlamışsınız ama olmadı kuponun aynısını yatırdım olmadı inşallah daha nice büyük (6)lıları tutturuz büyük üstat emeğine sağlık senden bi ricam olacak böyle (2)tane tek verdiğinde kuponu biraz geniş yapalımki emeğin zayi olmasın tutturduğumuz kuponlarıda siteden yayınlayalım saygılar büyükk üstat !!Baştacısın!!

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.